1. Nauji automobiliai
  2. Connectivity

Nuolat prijungtas, nuolat kelyje

Toyota bZ4X turi įspūdingą multimedijos sistemą ir Toyota Smart Connect, kad būtų galima naudotis žemėlapių ir kelių eismo informacija realiuoju laiku, kelių informacijos naujiniais ir stovėjimo aikštelių paieška. Išmanioji vairuotojo vieta padės sinchronizuoti duomenis tarp automobilio ir išmaniojo telefono, šio MyToyota programėlė padidins vairavimo komfortą, o  automobilio naudojimas taps intuityvesniu.

MyToyota programėlė

Galėsite patikrinti automobilio akumuliatoriaus įkrovos lygį, suplanuoti įkrovimą, peržiūrėti kelionės duomenis ir nuotoliniu būdu valdyti kai kurias automobilio funkcijas.
Atraskite daugiau

Belaidis įkrovimas

Belaidis įkroviklis leidžia įkrauti kelionėje ir neprarasti ryšio. Dėl permatomo dangtelio matomi visi pranešimai, tuo tarpu Jūsų telefonas ir toliau išlieka prijungtas prie įkroviklio.

MyToyota nuotolinis durelių užrakinimas ir atrakinimas

Atsisiuntę MyToyota programėlę į savo išmanųjį telefoną, nuotoliniu būdu užrakinkite (atrakinkite) savojo Toyota bZ4X dureles, nenaudodami fizinio raktelio.

Nuotoliniu būdu valdoma oro kondicionavimo sistema

Koks bebūtų atstumas nuo Jūsų iki automobilio, naudodamiesi MyToyota programėle galite iš anksto nustatyti temperatūrą ir suplanuoti nuotoliniu būdu valdomos oro kondicionavimo sistemos veikimą.