1. Connected Services
Spartusis pasirinkimas

Nuolatinis ryšys

MyToyota programėlė

MyToyota programėlė – tai internetinių paslaugų rinkinys Jūsų Toyota automobiliui, skirtas palengvinti Jūsų gyvenimą. Kad ir kur keliautumėte, naudodami išmaniajame telefone esančią programėlę galėsite matyti automobilio buvimo vietą ir planuoti keliones iš namų, optimizuoti vairavimą, nuotoliniu būdu reguliuoti automobilio temperatūrą ir dar daugiau. 
Žr. daugiau

MyToyota portalas

Mūsų klientų portale visos su Jūsų automobiliu susijusios smulkmenos pateikiamos vienoje vietoje su lengvai pasiekiamomis funkcijomis, kuriomis galėsite naudotis internetu, kai tik pageidausite. Tiesiog prisijunkite ir tvarkykite savo priežiūros laiką, peržvelkite internetinį savininko vadovą arba kelionių istoriją. Kad ir koks naujas ar senas būtų Jūsų automobilis, mes padėsime jį prižiūrėti, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo Toyota galimybes.
Žr. daugiau

Multimedija

Mėgaukitės automobilyje sumontuotos navigacijos sistemos teikiamais privalumais su tikrojo laiko navigacija, greičio matuoklių perspėjimais, degalinėmis ir LV (lankytinomis vietomis) arba prijunkite savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay arba Android Auto ir leiskite muziką bei naudokitės mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.
Žr. daugiau

Atraskite keletą funkcijų, kurios užtikrina eksploatacijos ramybę ir papildomą patogumą:

Nuotolinis atrakinimas (užrakinimas)

Nuotoliniu būdu apsaugokite neužrakintas dureles arba leiskite kitiems asmenims patekti į Jūsų automobilį.

Hibrido vairavimo instruktažas

Sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti hibridinio Toyota automobilio galimybes, sklandžiau važiuoti EV režimu ir sumažinti degalų sąnaudas.

Nuotolinė klimato kontrolė

Įjunkite oro kondicionavimo sistemą, patogiai įsitaisę namuose ar bet kur kitur.

Vairavimo analizė

Gaukite ankstesnio vairavimo duomenis, kad galėtumėte patogiai analizuoti vairavimo stilių.

Bendrinti su automobiliu

Suplanuokite savo kitą kelionę ir išsiųskite ją tiesiogiai į savo Toyota navigacijos sistemą.

Automobilio užsakymo sekiklis

Stebėkite naujausią savo naujai užsakyto automobilio būseną ir gaukite informaciją apie jo pristatymą pas vietinį Toyota įgaliotąjį atstovą.
Funkcijų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo modelio. Daugiau informacijos galite sužinoti Toyota atstovybėje ir perskaitę automobilio savininko vadovą.