1. Business
 2. Toyota Professional
Spartusis pasirinkimas

Toyota Professional

Įvairiems verslams mes teikiame produktus ir paslaugas, padedančias išlikti veikliems. Sužinokite, kaip mes galime padėti Jūsų verslui.
01

Jūsų verslo poreikiai

Mes siūlome platų produktų, komercinių automobilių ir paslaugų asortimentą, kad Jūsų verslo poreikiai būtų patenkinti su kaupu.
02

Daugiau nei vien tik komercinis automobilis

Pagrindiniai mūsų principai – kokybė, rūpestis ir sielos ramybė. Toyota Professional yra partneris, kuriuo galima pasikliauti.
03

Tinkami įrankiai darbui

Mes nuolatos ieškome geriausių įrankių darbams atlikti ir stengiamės suteikti paslaugas, kurios Jūsų niekada nenuviltų.

Susipažinkite su Toyota Professional

Su Toyota Professional mes visada Jus palaikome. Suprantame, kad Jūsų transporto priemonė yra itin svarbi Jūsų verslo dalis, tad stengiamės padėti Jums judėti pirmyn. Mūsų tam tikslui skirti produktai ir paslaugos leidžia sklandžiai vykdyti veiklą ir atlikti kasdienes užduotis.

Mes visuomet esame pasiruošę padėti Jūsų įmonei

Nesvarbu, ko ieškotumėte – pakaitinio automobilio, skubių paslaugų ar pagalbos kelyje – Toyota Professional yra puikus verslo partneris. Mūsų platus teikiamų paslaugų asortimentas patenkins visus Jūsų verslo poreikius.
 • Toyota Relax garantija

  Toyota Relax garantija suteikia sielos ramybę, nes siūlo aukštos kokybės ir patikimus automobilius, todėl kiekvienam naujam ar naudotam Toyota automobiliui suteikiame 3 metų gamyklinę garantiją bei 12 mėnesių / 15 000 km papildomą garantiją, kuri pratęsiama kaskart atlikus techninės prežiūros darbus. Ši garantija galioja iki automobiliui sukaks 10 metų arba bus pasiekta 185 000 km rida, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau. Taigi galite būti ramūs žinodami, jog Jūsų verslas yra saugiose rankose.

 • Toyota Express Service paslauga

  Kai renkatės Toyota Express Service paslaugą, galite būti tikri, jog Jūsų automobilis vėl atsidurs kelyje du kartus greičiau nei įprastai. Du specialiai apmokyti mechanikai vienu metu tvarko Jūsų transproto priemonę, taigi taip sumažinamas paslaugos suteikimo laikas be jokių papildomų išlaidų Jūsų verslui. Toyota Express Service paslauga taupo Jūsų ir Jūsų darbuotojų laiką.

 • Techninė pagalba kelyje

  Toyota automobiliai yra tokie patikimi, kokie tik gali būti, tačiau tam tikrų nesklandumų vis vien gali kilti, ypač esant prastoms oro ar kelių sąlygoms. Laimei, Jūsų verslui mes siūlome Toyota pagalbos kelyje paslaugas, kurias teikiame visą parą ištisus metus – tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje. Šios paslaugos apima pagalbą gedimo atveju, automobilio remontą bei apgyvendinimo paslaugas, jeigu tokių prireiktų.

 • Pakaitinis automobilis

  Toyota Professional leidžia pasinaudoti pakaitinio automobilio paslauga, tad Jums neteks atsisakyti savo laisvės. Pakaitinio automobilio paslaugą užsisakykite tuo pat metu, kai registruosite savo automobilį priežiūrai. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog pakaitinis automobilis bus Jums rezervuotas. Galėsite pasirinkti iš keleto variantų – nuo lengvojo keleivinio automobilio iki komercinių automobilių.

 • Visapusiškas lengvųjų komercinių transporto priemonių lizingo ir draudimo sprendimas

  Būdama lizingo ir draudimo partnerė, Toyota Professional siūlo jūsų įmonei visapusišką aptarnavimą. Į mus galite kreiptis visais klausimais, susijusiais su Toyota lengvosiomis komercinėmis transporto priemonėmis. Tai gali būti kvalifikuotas ir greitas Toyota lizingo ir draudimo įforminimas, Toyota draudimo žalų atlyginimas, aukščiausio lygio remonto darbai ir kiti lizingo bei draudimo klausimai. Toyota Professional visada padės Jūsų įmonei, kad galėtumėte mėgautis eksploatacijos ramybe ir rūpintis savo verslo reikalais.

Mūsų komercinių automobilių asortimentas

Nesvarbu, ar jūsų įmonė maža, ar didelė, galite būti tikri: mes siūlome aukščiausios kokybės komercinius automobilius. Yra modelių ir su vidaus degimo varikliais, ir su elektriniais motorais.

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=hilux%2CEC%2CPF%2CPD%2CEC%2CPF%2CEQ%2Cproace%2CEP%2CProaceVerso%2CEV%2C&lang_ver=3cFJ91641

Forced client side injection based on cached strategy

Pritaikymai Jūsų poreikiams

Mūsų didelis oficialių Toyota atstovybių tinklas suteikia galimybę pritaikyti automobilį Jūsų verslo poreikiams. Mes galime modifikuoti norimą modelį taip, kad maksimaliai padidintume jo erdvę, įmontuotume šaldytuvą ar stogo bėgelius ar atliktume bet kokius kitokius pakeitimus. Tai reiškia, jog bet kokios modifikacijos atitiks gamybai ir darbų kokybei taikomus griežtus reikalavimus kiekviename automobilio praitaikymo Jūsų reikmėms proceso etape.

Toyota Baltic tinklas

Baltijos šalyse Toyota tinklas yra itin platus. Jį sudaro daugybė atstovybių, dirbtuvių ir kėbulo remonto padalinių. Jeigu savo verslą plėtojate Baltijos šalyse, Toyota taps Jūsų patikimu partneriu.
Raskite įgaliotąjį atstovą

Kontaktai

Norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip Toyota gali padėti plėtoti Jūsų verslą? Tereikia parašyti laišką ar paskambinti.