1. Baltic Environmental Principles
Spartusis pasirinkimas

Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos principai

Toyota aplinkosaugos iššūkio 2050 link

Toyota siekia kurti ir skatinti tvaraus judėjimo technologijas, kurios padėtų harmoningai suderinti aplinkosaugą su ekonomika.

Rengdami Toyota aplinkosaugos iššūkį 2050, padėjome pamatus ilgalaikiams aplinkosaugos tikslams kelti. Dokumente nurodyti visi mūsų verslo aspektai, apimantys automobilius ir ne tik. Toyota požiūris apima visą transporto priemonių gamybos procesą, dalių užsakymą iš tiekėjų, logistiką, pardavimą ir rinkodarą, priežiūrą ir veiklą eksploatacijos ciklo pabaigoje. Visa tai nuolat tobulindami, siekiame kurti geresnį pasaulį ir tvarią ateitį.

Ateinančiais dešimtmečiais drąsiai imsimės ryžtingų žingsnių, siekdami ne tik nulinio poveikio aplinkai, bet ir naudos jai gyvavimo ciklo emisijos, gamyklų emisijos, vandens ir energijos sąnaudų bei kitose srityse.

 • Bronzinis Atsakingo Verslo įvertinimas

  Toyota Baltic gavo Atsakingo Verslo Forumo Bronzinį įvertinimą.

  Šio forumo nare Toyota Baltic yra nuo 2012 metų.

  Būdama atsakinga kompanija, Toyota Baltic tausoja ją natūraliai supančią aplinką, talkina vietinei bendruomenei bei skatina ir propaguoja tvarų gyvenimo būdą.

 • Toyota Baltic žaliosios energijos sertifikatas

  Toyota Baltic Talino biurui suteiktas žaliosios energijos sertifikatas. A energetinės klasės pastate įrengta efektyvi saulės elektrinė, o maždaug 75 % pastato vandens sąnaudų sudaro lietaus vanduo.

 • ISO 14001

  Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos vadybos sistemai nuo 2006-ųjų metų suteiktas ISO 14001 sertifikatas, o 2012 m. sertifikatas pradėjo galioti ir atstovybėms.
  Paskutinis sertifikavimas buvo atliktas 2024 m. Jis galioja iki 2027-04-12.