1. Accessories and Merchandise
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Originalūs Toyota aksesuarai

Jūsų automobilis. Jūsų teisė rinktis

Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Visi aksesuarai yra visapusiškai išbandyti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai užtikrina jų kokybę ir patikimumą visose situacijose. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Mūsų aksesuarai specialiai pritaikyti Jūsų Toyota automobiliui.

Daugiau informacijos apie Jūsų Toyota modeliui tinkančius aksesuarus teiraukitės Toyota atstovybėje.

Sukurite Toyota pagal savo poreikius

Transportavimas

Stogo bagažinės laikikliai

Priklausomai nuo modelio, galima rinktis skersinius, tvirtinamus prie stogo bėgelių, arba stogo bagažinės laikiklius, tvirtinamus tiesiai prie stogo. Ant jų gali būti montuojama stogo bagažinė, dviračių laikiklis ir kt. įrenginiai.

Toyota vilkimo kablys

Leidžia lengvai transportuoti valties priekabą, dviračių laikiklį ar kitą reikiamą įrangą. Nuimamas horizontaliai arba vertikaliai. Komplektuojamas su laidų pyne ir 13 kontaktų lizdu.

Slidžių ir snieglenčių laikiklis

Minkštas fiksatorius leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes prie laikiklio jų nepažeidžiant. Vidutinio dydžio laikiklis skirtas keturioms slidžių poroms arba dviem snieglentėms gabenti. Platus prabangus laikiklis skirtas šešioms slidžių poroms arba keturioms snieglentėms gabenti.

Prie stogo tvirtinamas dviračių laikiklis

Dviračio ratai įsistato į lietą profilį, todėl dviratis gali laisvai stovėti vertikalioje padėtyje. Tai reiškia, kad tvirtinti ratus ir rėmą galite abiem rankomis.

Stogo bagažinė

Aptakių formų, patogi ir erdvi stogo bagažinė. Komplektuojama su patikimu centriniu užraktu: raktelio negalima išimti neuždarius visų fiksatorių. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių, todėl lengva sukrauti ir iškrauti daiktus. Viduje esantys diržai leidžia pritvirtinti bagažą, kad jis neslankiotų.

Apsauga ir komfortas

Apsauginė buferio plokštelė

Nerūdijančio plieno plokštelė saugo galinio buferio dažytą paviršių nuo įbrėžimų kraunant daiktus į bagažinę ar juos iškraunant.

Durelių rankenėlių apsauginės plėvelės

Idealus sprendimas norint apsaugoti automobilio durelių rankenėlių dažytą paviršių nuo ilgainiui atsirandančių smulkių įbrėžimų. Patvari, skaidri ir lipni plėvelė idealiai apgaubia rankenėlių suėmimo vietą.

Aliumininės slenksčių plokštelės

Tai ne tik stilinga salono apdailos detalė, bet ir patikima dažyto slenksčių paviršiaus apsauga nuo įbrėžimų, atsirandančių lipant ir išlipant iš automobilio. Siūlomos galinių ir priekinių slenksčių plokštelės.

Pagalbinė Toyota automobilio statymo sistema

Nepamainoma pagalba statant automobilį ankštose vietose. Galiniame buferyje galima papildomai įsirengti statymo jutiklius. Šie jutikliai aktyvuoja įspėjamuosius garso signalus automobilio viduje. Automobiliui vis labiau artėjant prie kliūties, intervalas tarp garso signalų tampa vis dažnesnis.

Durelių krašto apsauga

Idealiai priglunda prie durelių krašto ir patikimai apsaugo dažytą paviršių nuo pažeidimų netyčia atrėmus dureles į kietą pagrindą. Yra visų kėbulo spalvų.

Stilius

Chromuota priekinio buferio apdaila

Chromuoti aksesuarai išryškina priekinės automobilio dalies dizainą ir suteikia rafinuotumo. Tai neabejotinai stilingas automobilio išvaizdos akcentas.

Chromuota galinių durelių apdaila

Papildoma apdailos detalė, sukurianti tvirtesnės galinės automobilio dalies įvaizdį.

Šoniniai laipteliai

Tai ne tik efektingai atrodantis, bet ir praktiškas aksesuaras: dėl neslystančio paviršiaus į automobilį gali saugiai bei patogiai įlipti ir mažieji keleiviai.

Žieminiai ratai

Apsaugokite savo vasarines padangas nuo atšiaurios žiemos sąlygų ir greičiau bei patogiau jas pasikeiskite! Padangų komplektą sudaro originalūs Toyota lengvojo lydinio ratlankiai su pasirinktomis dygliuotomis arba nedygliuotomis aukščiausios kokybės padangomis.

Chromuotos šoninės apdailos juostelės

Meistriškai integruotos chromuotos juostelės išryškina dailias šonines automobilio linijas.

Naudinga

Bagažinės įklotas

Specialiai Jūsų Toyota automobiliui pritaikytas ir išbandytas bagažinės įklotas patikimai saugo bagažinę nuo vandens, purvo ir nešvarumų.

Bagažinės tinklelis

Stiprus, pintas, juodo nailono tinklelis padės saugiai gabenti daiktus automobilio bagažinėje.

Toyota Touch® 2 & Go navigacijos sistema

Su Toyota Touch® 2 & Go navigacijos sistema kelionės taps dar komfortiškesnės. Lengvai ir intuityviai valdoma sistema patogu naudotis net vairuojant. Ji išsiskiria įvairiais privalumais, tarp kurių minėtini didesni mygtukai, perskirtas ekranas ir internetinės paslaugos.

Ratų užraktai

Pagaminti iš sustiprinto plieno. Dėl apvalaus profilio idealiai atitinka standartinių ratų veržlių dydį. Šiuos užraktus galima atsukti tik unikaliu koduotu raktu, todėl Jūsų brangūs lengvojo lydinio ratlankiai bus efektyviai apsaugoti nuo ilgapirščių.

Signalizacijos sistema

Originali apsaugos nuo vagystės sistema turi galingą signalizaciją, kuri papildo Jūsų automobilyje įrengtą imobilizatorių. Taip pat siūlomas papildomas įsibrovimo jutiklis, kuris įspėja apie mėginimą pavogti ratus ar nuvilkti automobilį.

ŽIūrėkite daugiau