1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*
Nuo
28 400 €
CO₂
100 - 109 g/km
Vid. sąnaudos
4.4 - 4.8 l/100 km

Naujasis Corolla sedanas: pagerintas gyvenimas

Išmaniai suprojektuotas hibridinis Toyota Corolla sedanas siūlo aukštesnį vairavimo lygį. Galingos skaitmeninio jungiamumo funkcijos su internetinio naujinimo funkcija: šio automobilio vairavimas bus toks, koks ir turi būti – sklandus, elegantiškas ir jaudinantis.

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar
Nauji lengvojo lydinio ratlankiai
Naujos priekinės grotelės
Priekiniai LED žibintai
Aptakus ir dinamiškas

Nauji lengvojo lydinio ratlankiai

Iš prigimties dinamiški, gražaus dizaino naujieji lengvojo lydinio ratlankiai perteikia itin technišką automobilio charakterį.

Naujos priekinės grotelės

Pagrindinis naujojo Corolla sedano elementas – rafinuota ir šiuolaikiška estetika, tuo tarpu įspūdingo dizaino grotelės sustiprina automobilio žemą stotą ir iškilias proporcijas.

Priekiniai LED žibintai

Corolla sedane rasite technologijų, skirtų saugiai ir sklandžiai vairuoti naktį. Patrauklūs priekiniai LED žibintai yra ne tik galingi, bet ir taupūs.

Aptakus ir dinamiškas

Corolla sedano kėbulu teka rafinuotos linijos, o racionalizuotas siluetas ir plati stovėsena formuoja neabejotiną galios įspūdį.

Dinamiškumas kiekvienoje detalėje

Naujajame Corolla sedane įspūdingos proporcijos suderintos su itin techniškais paviršiais. Jo aerodinamiškas siluetas yra klasikinis, tačiau dizaino detalės – neabejotinai modernios. Išreikškite savo sportišką charakterį pasirinkę GR SPORT apdailą, įkūnijančią Toyota lenktyninių automobilių dvasią.

Nauja sėdynių apdaila
Aplinkos apšvietimas
Patogi vairuotojo vieta
GR SPORT užvedimo mygtukas

Nauja sėdynių apdaila

Galite rinktis apdailą pagal savo stilių: nuo gilių, sodrių tonų ir drąsių 3D efektų iki šviesesnių atspalvių, akcentuojančių Corolla būdingą rafinuotumą.

Aplinkos apšvietimas

Šis subtilus ir rafinuotas salono apšvietimas pagerina atmosferą Corolla sedano viduje: nusileidus saulei čia karaliauja šalta pašvaistė.

Patogi vairuotojo vieta

Komforto visą dieną paslaptis Corolla sedane – ergonomiško dizaino sėdynės, malšinančios skausmus ir užtikrinančios komfortą net ir ilgoje kelionėje.

GR SPORT užvedimo mygtukas

Kaskart atsisėdus prie vairo Jūsų pulsas padažnės. GR SPORT užvedimo mygtukas nuolat primena apie Toyota keliams skirtų automobilių ryšį su itin sėkmingai hibridinių elektrinių automobilių lenktynėse besivaržančiais bolidais.

Technologijos ir rafinuotumo kombinacija

Corolla sedano viduje rasite geriausią savo klasėje komfortą ir praktiškumą bei intuityvias technologijas. Salonas – tai raminanti ir harmoninga erdvė su apšvietimo elementais ir meistriškai integruotais daugiafunkciais ekranais. Čia rasite daiktų skyrių ir dviejų zonų klimato kontrolę.

Hibrido elektros galia – be kompromisų

Naujajame Corolla sedanas ya įrengtas Toyota penktosios kartos hibridinis elektrinis galios įrenginys. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. Corolla sedanas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

 

Žr. daugiau
 • Jūsų skaitmeninis gyvenimas kelionėje

  Corolla sedanas siūlo nuolatinį ryšį, belaidžio įkrovimo funkciją ir suderinamumą su „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“. Corolla sedanas pasiruošęs ateičiai: internetinio naujinimo funkcija leis mėgautis naujomis funkcijomis, kai jos bus išleistos.

Valdymas telefonu

Išlipus iš automobilio, jungiamumas nedingsta. MyToyota programėlė – galinga priemonė kelionėje. Naudodami nuotolinės klimato kontrolės funkciją, galėsite paruošti hibridinę sistemą ir prieš kelionę atvėsinti arba pašildyti saloną. Naudodamiesi avariniu signalu ir automobilio paieškos funkcija, galėsite nuotoliniu būdu pamirksėti žibintais, įjungti garso signalą ir žemėlapyje pamatyti automobilio buvimo vietą, kad lengvai jį rastumėte.
Žr. daugiau

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Toyota T-Mate – Su Jumis – saugesnei kelionei. Corolla sedane įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. T-Mate – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše pamatysite pagrindinius akcentus. Visas T-Mate turinys pateikiamas Corolla sedano automobilio konfigūratoriuje.
 • Priešavarinė sistema (PCS)

  Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Gali būti aptinkami automobiliai, pėstieji, dviratininkai ir motociklininkai. Be to, susidūrimo sankryžoje vengimo pagalba ir avarinio vairavimo pagalba padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

 • Priminimo apie neužsegtus galinius saugos diržus sistema (RSRS)

  Ši sistema perspėja vairuotoją, jei ant galinės sėdynės lieka keleivių arba daiktų. Perspėjimą sudaro įspėjimas skaitmeniniame prietaisų skydelyje, tada (atsižvelgiant į modelį) įsijungia avarinis signalas ir aktyvuojamas garsinis signalas (kad būtų pastebima iš lauko, užrakinus automobilį).

 • Proaktyvioji važiavimo pagalba – lėtėjimo pagalba (PDA)

  Ši sistema padeda sklandžiai sumažinti greitį, kai atleidžiamas greičio pedalas ir artėjama prie priekyje esančio automobilio.

 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

  Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti.

 • Saugaus išlipimo pagalba (SEA)

  Sistema naudoja riboto matomumo zonų stebėjimo sistemos radarą, kad padėtų vairuotojui išvengti susidūrimo tarp atidarytų durelių arba iš automobilio išlipančių asmenų ir iš paskos atvažiuojančių transporto priemonių arba dviratininkų. Jei sistema nusprendžia, kad kyla susidūrimo pavojus, šoniniame veidrodėlyje bei multimedijos ekrane įsijungia indikatorius bei pasigirsta garsinis signalas, kuris įspėja automobiliu važiuojančius asmenis.

 • Avarinio sustojimo sistema (EDSS)

  Jei kurį laiką neaptinkama vairuotojo veiksmų, pasigirsta įspėjimai, kuriais siekiama perspėti vairuotoją. Jei vairuotojas nieko nedaro toliau, automobilis automatiškai sulėtėja ir sustoja užimamoje eismo juostoje. Aktyvuojamas avarinis signalas, kuriuo siekiama įspėti kitus eismo dalyvius, ir atidaromos durelės, kad prireikus į saloną lengvai patektų gelbėtojai.

 • Toyota Safety Sense internetinio naujinimo funkcija

  OTA programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrins, kad Toyota Safety Sense (TSS) būtų visada atnaujinta su naujausiomis funkcijomis ir patobulinimais.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

4 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • Corolla sedanas - Active - 4 durelių sedanas

  Corolla sedanas Active

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   16 colių 5 dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   Automatiškai užlenkiami durelių veidrodėliai
  • +
   Elektra reguliuojami durelių veidrodėliai

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  28 400 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   100 - 109 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.4 - 4.8 l/100 km
 • Corolla sedanas - Active Plus - 4 durelių sedanas

  Corolla sedanas Active Plus

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   17 colių 5 dvigubų stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   Priekiniai LED žibintai
  • +
   Tonuoti galinių langų stiklai

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  30 900 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   105 - 109 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.7 - 4.8 l/100 km
 • Corolla sedanas - GR SPORT - 4 durelių sedanas

  Corolla sedanas GR SPORT

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   18 colių 10 stipinų juodi spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   Priekiniai LED žibintai
  • +
   Tonuoti galinių langų stiklai

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  33 200 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   107 - 109 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.7 - 4.8 l/100 km
 • Corolla sedanas - Luxury - 4 durelių sedanas

  Corolla sedanas Luxury

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   18 colių 5 dvigubų stipinų dvispalviai pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   Priekiniai LED žibintai
  • +
   Tonuoti galinių langų stiklai

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  33 700 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   107 - 109 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.8 - 4.8 l/100 km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.
 • Toyota Corolla sedano papildytosios realybės programėlė

  Susipažinkite su Corolla sedanu naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas. 

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-09-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.