1. Electrified
 2. Hydrogen Economy
Spartusis pasirinkimas

Vandenilio ekonomika

Degalų elementų technologija švarios energijos sprendimams
Prieš 30 metų Toyota pirmieji pradėjo naudoti degalų elementų technologiją ir nuo tada ją tobulina. Mūsų degalų elementų verslas sparčiai auga. Naudodami vandenilio technologiją, siekiame lengvųjų automobilių anglies dioksido poveikio neutralumo ir padedame kurti vandenilio ekonomiką.
 • Vandenilio vaidmuo užtikrinant anglies dioksido poveikio neutralumą

  Pažanga siekiant anglies dioksido poveikio neutralumo Europoje yra spartesnė nei kituose pasaulio regionuose. Švarios, nebrangios ir saugios energijos tiekimas yra vienas iš pagrindinių Europos žaliojo kurso tikslų, kuriuose vandenilis nurodytas kaip prioritetinė švarios ir žiedinės ekonomikos sritis. Nors Toyota degalų elementų technologiją 2014 m. pristatė lengvuosiuose automobiliuose su Mirai (pirmuoju masinės gamybos elektromobiliu su degalų elementais), mūsų technologija tinka ir kitoms reikmėms. Ji tinkama įveikti didesnius atstumus, esant didesnėms apkrovoms ir yra pagrindinė priemonė, padedanti siekti visos visuomenės anglies dioksido poveikio neutralumo.

 • Dėmesys nulinei emisijai

  Toyota į degalų elementų technologiją investuoja nuo 1992 m. ir taiko PEM (protonų mainų membranos) principą. Tai procesas, per kurį neišmetama jokių teršalų, išskyrus vandenį. Be to, mūsų degalų elementų technologiją galima pritaikyti ir kitose srityse, kuriose reikalingas nulinės emisijos galios agregatas. Todėl mūsų tikslas – plėsti degalų elementų naudojimą ne tik automobiliuose, prisidedant prie vandenilio ekonomikos kūrimo. Taip pat nuolat stengiamės dar labiau sumažinti bendrąją mūsų degalų elementų emisiją per visą gaminių gyvavimo ciklą.

 • Specialioji organizacija Fuel Cell Business Group

  Europa turi didžiulį vandenilio ekonomikos augimo potencialą. 2020 m. TME Europoje įkūrė specialiąją organizaciją Fuel Cell Business Group, kad paspartintų mūsų vandenilio visuomenės vizijos įgyvendinimą. Ji konsoliduoja Toyota Europos vandenilio gamybos veiklą pardavimo, mokslinių tyrimų ir plėtros bei gamybos srityse. Buvimas arti potencialių partnerių ir galimybė atidžiai stebėti atsirandančias verslo galimybes leidžia mums greitai plėsti verslą.

 • Vandenilio ekosistemos

  Europos vandenilio ekonomikos plėtra yra labai svarbi siekiant Žaliojo kurso tikslo – iki 2050 m. pasiekti nulinę grynąją globalinio atšilimo emisiją. Kad įveiktų šį iššūkį, pramonei reikės klimato ir išteklių lyderių, kurie iki 2030 m. pagrindiniuose pramonės sektoriuose turės komercializuoti proveržio technologijas. Vandenilio ekosistemos Europoje įtraukia sektorius, vienijančius ir jungiančius įgūdžius, technologijas bei taikymo sritis, pvz., sunkvežimių, autobusų, taksi parkus ir vandenilio infrastruktūrą, kad būtų sukurtos perspektyvios verslo galimybės, jos klestėtų ir taptų didesnio masto veiklos branduoliu.

Žiūrėkite daugiau