1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
Nuo
72 900 €
CO₂
0 g/km
Nuvažiuojamas atstumas
650 km

GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Pralaužkime barjerus ir judėkime toliau

Vandenilio kartos vėliavnešys – vandenilinis automobilis Toyota Mirai – sujungia pirmaujančias technologijų naujoves su rafinuotu stiliumi ir dinamišku važiavimu, už savęs palikdamas tik vandenį.

Įspūdingas dizainas ir našumas be pastangų

Naujasis Mirai sukurtas visiškai naujos platformos pagrindu. Nuo šiol jis platesnis ir žemesnis, o jo ratų bazė – ilgesnė. Taip automobilio svorio centras yra žemiau, dėl ko užtikrinamas didesnis stabilumas. Aerodinamiškumo pojūtį užbaigia ilgesnė galinė iškyša.

 

 

 

650 km gryno smagumo

Mirai važiuoja itin tyliai ir užtikrina neprilygstamą komfortą keliaujant. Revoliucinė vandenilio degalų elementų technologija leidžia išvengti taršos ir pasiekti 650 km nuvažiuojamą atstumą.

Pažangus iš pagrindų

Degalų įpilti paprasta. Mirai pripildyti užtruksite iki penkių minučių. Tai panašu į tradicinio automobilio pildymą degalais. Viską atlieka siurblys. Tiesiog prijunkite antgalį ir suspauskite rankeną, užfiksuodami ją vietoje. Mirai kompiuteris išsiunčia informaciją į siurblį ir balionas greitai bei saugiai pripildomas.

Švaresnis oras, kur bevažiuotumėte

Pirmą kartą Toyota panaudota oro gryninimo sistema pašalina žalingus teršalus, pvz., sieros dioksidą ir azoto oksidą. Suaugę kasmet įkvepia maždaug po 4 730 400 litrų oro. Mirai tokį pat oro kiekį išvalo per 10 000 kilometrų ridos.

Kaip tai veikia?

Pirmą kartą Toyota naudojamoje oro gryninimo sistemoje į degalų elementą imamas oras teka pro aktyvuotosios anglies filtrą, kuris surenka smulkias dulkių daleles ir žalingus teršalus, pvz., sieros dioksidą ir azoto oksidą. Taigi Mirai išmeta švaresnį orą nei įtraukė ir važiuodami valote aplinką.

Lengvai pasiekiamos naujovės

Nesvarbu, ar vykstate į darbą, ar leidžiatės į ilgesnę kelionę: Toyota Mirai suteiks jums visišką kontrolę ir galimybę naudotis aukšto lygio technologijomis kiekviename posūkyje.
 • Vos vienu lietimu 12,3 colio multimedijos jutiklinis ekranas leidžia praturtinti kelionę savo pageidavimais, naudojantis išmaniojo telefono integracijos funkcijomis, pvz., „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“. Ant priekinio stiklo vaizduojamas itin didelis projekcinis rodinys, kuriame – Jūsų kitas posūkis, kelio ženklai, įspėjimai dėl greičio ir Jūsų buvimo vieta kelyje, kurią stebi pagalbinė eismo juostos laikymosi sistema.
 • Viskas gerai matoma Kai statote automobilį, išmanioji panoraminio vaizdo stebėjimo sistema naudoja į visumą sujungtas keturias kameras ir 12 tarpo sonarų, tad Mirai atpažįsta objektus ir žmones 360 laipsnių kampu.
 • Stebėkite, kas už Jūsų Net jei galinį stiklą blokuoja bagažas arba keleiviai, Mirai skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis naudoja itin plataus kampo objektyvą, todėl matote aiškų ir ryškų panoraminį vaizdą.

Neprilygstamas komfortas ir erdvė

Toyota Mirai kviečia jus pajusti gryną prabangą. Plačioje ir erdvioje vairuotojo vietoje drąsios ir pribloškiančios ypatybės kontrastuoja su išskirtiniu dizainu.

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Mirai įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį.
 • Pažangioji automobilio statymo sistema Toyota Teammate (ADCC)

  Ši sistema kontroliuoja automobilio greitį, valdymą, stabdymą ir pavarų perjungimą*, kad padėtų Jums saugiai pastatyti automobilį. Ji netgi gali įsiminti Jūsų mėgstamas stovėjimo vietas, nepažymėtas linijomis arba gretimais objektais. * Atsižvelgiant į modelį

 • Adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS)

  Ši sistema sukurta užtikrinti geriausią įmanomą matomumą visiems eismo dalyviams, kai vairuojama naktį. Ji automatiškai pritemdo tą priekinių žibintų šviesos sklaidos sritį, kurioje priešais atvažiuoja kitos transporto priemonės, kad Jūsų automobilio tolimosios šviesos neakintų kitų vairuotojų, tačiau vis tiek apšviestų pakankamą kelio dalį.

 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

  Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti. Visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) gali visiškai sustabdyti automobilį, jei užfiksuojama, kad priekyje važiuojanti transporto priemonė sustojo. Spustelėjus greičio pedalą arba adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo sistemos (ACC) jungiklį, sistema vėl įjungiama.

 • Važiuojamosios juostos laikymosi sistema (LTA)

  Mūsų važiuojamosios juostos laikymosi sistema skirta saugiau vairuoti užmiesčio keliuose. Ji palaiko automobilį važiuojamosios eismo juostos viduryje. Jei automobilis pradeda krypti į šoną, pagalbinė sistema švelniais judesiais pakoreguoja važiavimo trajektoriją.

 • Priešavarinė sistema (PCS)

  Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Gali būti aptinkami automobiliai, pėstieji, dviratininkai ir motociklininkai. Be to, susidūrimo sankryžoje vengimo pagalba ir avarinio vairavimo pagalba padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

 • Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Riboto matomumo zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant.

 • Galinė skersinio eismo perspėjimo sistema su automatiniu stabdymu (RCTAB)

  Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, jeigu reikia padėti išvengti susidūrimo.

GERESNIS JUNGIAMUMAS

Naudojantis MyT programėle visos kelionės bus lengvesnės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į Mirai navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.
Žr. daugiau

DUK apie vandenilį

Atvykę į vandenilio degalinę, degalų įpilsite greičiau nei per 5 minutes, kaip ir įprastoje degalinėje.

Degalų elementų transporto priemonės išskiria maždaug tiek pat vandens garų vienam kilometrui kaip ir benzininės.

Vandenilis – pramoninė plataus vartojimo prekė. Jį galima išgauti iš įvairių gamtinių šaltinių.

Nuo 2007 metų degalų elementų kainos jau sumažėjo perpus. Plečiant gamybą, netrukus vandenilio degalų elementai bus naudojami visur.

Vandenilio bakai gaminami iš anglies pluošto ir nuodugniai išbandomi. Jie yra ne mažiau saugūs nei kitų transporto priemonių degalų rūšių, pvz., dyzelino ar gamtinių dujų.

Vandenilis pramonėje naudojamas jau daug metų – kaip autobusų, šakinių krautuvų, laivų ir netgi raketų degalų šaltinis.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

2 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • Mirai - Premium - 4 durelių sedanas

  Mirai Premium

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   19 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 235/55R19 padangomis
  • +
   Elektra valdoma bagažinė
  • +
   Dvigubi tolimųjų ir artimųjų šviesų priekiniai LED žibintai

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  72 900 €

  EV | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   0 g/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   650 km
 • Mirai - Ambassador - 4 durelių sedanas

  Mirai Ambassador

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   20 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45ZR20 padangomis
  • +
   Elektra valdoma bagažinė
  • +
   Panoraminis stoglangis

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  79 900 €

  EV | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   0 g/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   650 km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.