1. Connected Services
  2. Multimedia
Spartusis pasirinkimas

Intuityvios pramogos automobilyje

Mėgaukitės automobilyje sumontuotos navigacijos sistemos teikiamais privalumais su realiuoju laiku perduodamais navigacijos nurodymais, greičio matuoklių perspėjimais, degalinėmis ir LV (lankytinomis vietomis) arba prijunkite savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay arba Android Auto ir leiskite muziką bei naudokitės mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.

Geriausios sistemos Jūsų automobilyje

Naršykite multimedijos pasaulį

Nesvarbu, ar prijungsite telefoną prie automobilio, ar norėsite rasti vietą, kur pavalgyti, naudodamiesi automobilyje įdiegta navigacijos sistema, Toyota multimedijos sistema yra greita, intuityvi ir siūlo naujausias funkcijas. 

Mėgaukitės sklandžiu Bluetooth suderinamumu

Valdoma iš jutiklinio ekrano

Bluetooth® telefono jungiamumas leidžia belaidžiu būdu prijungti suderinamą mobilųjį telefoną, kad galėtumėte naudotis laisvųjų rankų sistema. Kai telefonas patenka į automobilio saloną, aktyvuojama laisvųjų rankų sistema.

Žemėlapio naujinimas su sistema Smart Connect, Smart Connect+

Geriausia navigacija su internetinio naujinimo funkcija

Kad ir kur keliautumėte, būtina nuolat atnaujinti Toyota navigacijos sistemą, kad galėtumėte mėgautis eksploatacijos ramybe. Taip galėsite būti tikri, kad maršrute naudojami naujausi žemėlapių duomenys, todėl nebus netikėtumų dėl naujų kelių ar kitų eismo pokyčių.