1. Gazoo racing
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Plėsti galimybių ribas siekiant geresnių rezultatų

Jau daugiau nei 60 metų automobilių sporte plečiame savo automobilių ir žmonių galimybių ribas. Kurdami naujas technologijas ir sprendimus ekstremaliomis konkurencijos sąlygomis, toliau diegiame naujoves ir siekiame gaminti vis geresnius automobilius. Nuo pažangių hibridinių technologijų iki eksperimentinės vandenilio energijos – esame pasiryžę spartinti tvaraus automobilių sporto plėtrą, kad savo gerbėjams ir klientams suteiktume džiaugsmo ir įspūdžių dabar ir ateityje.

Ne tik sportui

Nemėgstame pralaimėti. Tačiau būtent ši patirtis ir aistra naujiems iššūkiams daro mus stipresnius. Esame daugkartiniai aukščiausio lygio automobilių sporto čempionai, todėl mūsų tobulėjimą skatina ekstremalios sąlygos ir sunkiausi keliai. Čia mes ugdome savo žmones, formuojame produktus ir kuriame naują automobilių gerbėjų kartą.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (WRC)

2021 m. iškovojusi WRC titulą, komanda TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team įžengia į naująją Rally1 erą trokšdama dar daugiau. Su visiškai nauju hibridiniu GR Yaris Rally1 automobiliu, kuriam nėra per sunkių iššūkių, esame pasirengę įveikti sudėtingiausius pasaulio ralio etapus.

WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP (WEC)

Iškovojusi istorinę ketvirtąją iš eilės pergalę Le Mano 24 valandų lenktynėse ir 2021 m. tapusi pirmąja pasaulio hiperautomobilių čempione, TOYOTA GAZOO Racing toliau diegia naujoves ir tobulina rekordinio GR010 hibridinio automobilio veikimą, ruošdamasi artėjantiems herojiniams iššūkiams.

WORLD RALLY-RAID CHAMPIONSHIP (W2RC)

2019 m. nugalėjusi sunkiausiose pasaulio lenktynėse, TOYOTA GAZOO Racing įspūdingu stiliumi pradėjo naująją W2RC erą ir iškovojo pergalę sezono atidarymo 2022 m. Dakaro ralyje – didžiausiame kokybės, patvarumo ir patikimumo išbandyme. Taip ir turėjo pasirodyti įspūdingasis GR DKR Hilux T1+.

Dėmesys kiekvienai detalei

Atraskite elegantišką sportišką GR modelių liniją, įkvėptą TOYOTA GAZOO Racing, kad kasdienis gyvenimas būtų stilingas.
Sužinoti daugiau

Malonumas vairuoti

TOYOTA GAZOO Racing kolekcijoje ką nors ras kiekvienas azarto mėgėjas. Nesvarbu, ar esate pakvaišęs dėl mūsų WEC ir WRC lenktynių ar dievinate jaudinančią GR modelių liniją, šiai puikiai firminei kolekcijai nėra ribų. Laikas parodyti savo tikrąjį veidą.
Atraskite kolekciją (ENG) Opens in new window