1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
Nuo
33 000 €

CO₂

129 - 169 g/km

Vid. sąnaudos

5.7 - 7.5 l/100 km

GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Jokių kompromisų

Toyota RAV4 pasiruošęs viskam. Tai – puikus tvirto visureigio charakterio ir modernaus bei rafinuoto stiliaus derinys. Nors jis yra pastebimai miestietiškas, dėl didelio sukimo momento ir mažos emisijos jis gali keliauti bet kur – tiek miesto gatvėmis, tiek ir kaimo keliukais. Bet kokiomis sąlygomis. Su Toyota RAV4 galite pasitikėti savo jėgomis ir leistis, kur širdis geidžia.

Specialus benzininio RAV4 pasiūlymas

Puikios palūkanų normos ir sandėlyje esantys automobiliai
Opens in new window Žiūrėti specialų pasiūlymą

Kai pakankamo nebeužtenka

Toyota RAV4 – mūsų universaliausias bei labiausiai rafinuotas visureigis. Jis ir stilingas, ir praktiškas.

Efektingas dizainas

RAV4 pasižymi dėmesį atkreipiančiu dizainu, kuris neabejotinai paliks įspūdį. Jis kelyje atrodo galingai, traukdamas žvilgsnį į malonias drąsaus silueto detales – nuo elegantiškų šviesos diodų priekinių žibintų iki pat unikalių šviesos diodų galinių žibintų. Dėl patvarios visureigio išvaizdos jis vienodai gerai jaučiasi ir mieste, ir už jo ribų.

Jūsų paslaugoms – hibridinė jėgainė

RAV4 leidžia elektros režimu nuvažiuoti toliau. Jame įrengtas degalų bakas ir didesnis akumuliatorius, kuris įsikrauna važiuojant. Taigi RAV4 siūlo universalumą, kurio Jums reikia – tiek miesto gatvėse, tiek ir užmiesčio keliuose. Dėl įsikraunančio hibridinio galios agregato pasieksite išskirtinį nuvažiuojamą atstumą, maksimaliai išnaudodami elektros energiją.

Vieta poilsiui

RAV4 viduje patvari išorė pavirsta apgalvoto dizaino salonu. Interjeras sukurtas pradedant nuo plataus centrinio valdymo pulto ir naujo, šiuolaikiško prietaisų skydelio. Įspūdingame salone rasite pakankamai erdvės, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Čia neatsispiriamas stilius dera su efektyviomis technologijomis ir naujoviškomis funkcijomis, pvz., belaidžio įkrovimo vieta ir specialiai šiam modeliui sukurta 9 garsiakalbių JBL garso sistema, kad kelionėje galėtumėte leisti mėgstamus grojaraščius. Patinkančiomis programėlėmis galėsite naudotis per sklandžią išmaniojo telefono integracijos sistemą „Apple CarPlay“ arba „Android Auto™“.

RAV4 ADVENTURE komplektacija

RAV4 yra stilingas, saugus ir pajėgus visose situacijose, išsiskiria galingu išorės dizainu ir moderniai įrengta salono erdve. Platus aktyviųjų saugos funkcijų asortimentas užtikrina saugumo pojūtį ir padidina vairuotojo pasitikėjimą savo jėgomis.

Suprojektuota bet kokiam nuotykiui

RAV4 ADVENTURE demonstruoja pajėgumą, rafinuotumą ir efektyvumą be jokių kompromisų. Šis automobilis patvarumu alsuojančiu dizainu tinka visoms kelionėms. Leiskitės į miesto kelius su 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir platesnėmis ratų arkomis. Priekinė ir galinė apsauginės plokštės leis mesti iššūkį sudėtingiems kelio ruožams. Įjunkite itin ryškius rūko žibintus ir būkite pasiruošę bet kokiu oru. Pasirinkite sau tinkamą stilių su unikaliais pasirinktiniais dviejų tonų* dažais. RAV4 ADVENTURE leis be kompromisų leistis į bet kokią kelionę.

* Kėbulas nudažytas spalva Urban Khaki, o stogas, priekiniai statramsčiai ir galinis aptakas – Dynamic Grey.

Komfortas bet kokioje kelionėje

Mėgaukitės nuotykiais neprilygstamame komforte. RAV4 ADVENTURE pasitiks Jus stilingu ir tyliu salonu bei erdviomis sėdynėmis. Dėmesys detalėms akivaizdus visur. Mėgaukitės apšviečiamais langų valdymo jungikliais ir įkraukite įrenginius kelionėje, naudodamiesi naujais USB C tipo prievadais. Sportiškos odinės sėdynės su oranžinėmis siūlėmis ir unikaliu daugiakampių raštu atrodo rafinuotai, tuo tarpu erdvus salonas visiems garantuoja patogią kelionę, kur nuotykiai Jus benuvestų.

Parengta miestui

Naujieji RAV4 ADVENTURE matiniai pilki 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai yra tvirti, lengvi ir patvarūs, kad atlaikytų sudėtingas sąlygas bekelėje ir užtikrintų sklandų važiavimą miesto gatvėmis.

Lūkesčius pranokstančios technologijos

Švaraus ir minimalistinio dizaino RAV4 salone rasite nuostabių naujoviškų technologijų. Pažvelkite į intuityvų centrinį valdymo pultą, įvertinkite sumaniai suprojektuotus daiktų laikymo skyrius, prisijunkite prie navigacijos, pramogų sistemų ir naudokitės kitomis funkcijomis.
 • Multimedijos ekranas Toyota RAV4 viduje vairuotojai ras naują multimedijos įrangos komplektą su daugybe patobulintų ryšio ir patogumo funkcijų, įskaitant galimybę atnaujinti sistemą belaidžiu ryšiu (angl. „Over-the-Air“ – OTA). Naujame 10,5 colių jutiklinio ekrano multimedijos ekrane galėsite pasiekti naujas ryšio galimybes vos ištiesę pirštą. Lengvai integruokite naujausių modelių išmaniuosius telefonus, prisijungę belaidžiu ryšiu naudodami Apple CarPlay sistemą.
 • Skaitmeninis prietaisų skydelis Atnaujintas 12,3 colių visiškai skaitmeninis Toyota RAV4 prietaisų skydelis leidžia pritaikyti stilių ir turinį pagal savo poreikius bei pageidavimus. Galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: Casual, Smart, Sport ir Tough, taip pat rinktis vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas Jums. Taip pat galėsite pritaikyti norimą rodyti informaciją ir sukurti geriausiai Jums tinkantį derinį.
 • Nuotolinės paslaugos ir Toyota Smart Connect Technologijos pagerina kiekvieną RAV4 aspektą – tiek stovint, tiek ir važiuojant keliu. Dar prieš Jums įlipant į automobilį, išmaniojo telefono programėlė MyT atveria platų jungiamumo pasaulį. Telefonu galite nuotoliniu būdu suplanuoti, kada atvėsinti arba pašildyti saloną, užrakinti ar atrakinti dureles arba netgi įjungti avarinį signalą, kad surastumėte savo pastatytą automobilį. Toyota Smart Connect praturtins kiekvieną kelionę sklandžia debesijos navigacija, išmaniąja balso pagalba, realiu laiku perduodama informacija apie situaciją keliuose ir eismo įvykius.

Sportiškas ir rafinuotas

Kas sakė, kad sportiškas automobilis negali būti ir rafinuotas? Įkvėptas Toyota Gazoo Racing dvasios, RAV4 GR SPORT valdomas fantastiškai lengvai ir atrodo itin išskirtinai.

19 colių GR SPORT juodi lengvojo lydinio ratlankiai
Elegantiškas dizainas
Stilingos sėdynės
Intuityvus salonas
Dinamiška forma

19 colių GR SPORT juodi lengvojo lydinio ratlankiai

Pirmą kartą Toyota istorijoje RAV4 GR SPORT 19 colių blizgiems juodiems lengvojo lydinio ratlankiams sukurti buvo pritaikytas tiksliojo pjovimo metodas. Firminė balta dekoratyvinė linija daro įspūdį ir perteikia rafinuotumą.

Elegantiškas dizainas

Gražios ir pastebimos GR SPORT grotelės atkreips praeivių žvilgsnius. Šonuose jas įrėmina originalios išvaizdos kampiniai priekiniai rūko žibintai. Racionalizuotas dizainas pabrėžiamas dėl „Dark Silver“ priekinio aptako.

Stilingos sėdynės

Salonas negali būti tik patogus. Jis turi ir gerai atrodyti. Galvos atramose įspausti GR SPORT logotipai užtikrina gerą pirminį įspūdį, o naujos juodos sintetinės odos bei zomšos sėdynės su sidabro spalvos dygsniais patogiai prilaiko Jūsų nugarą ir netgi yra atsparios elektrostatiniam krūviui.

Intuityvus salonas

RAV4 GR SPORT lenktynių dvasia akivaizdi iškart įsėdus į automobilį: akį traukia kultiniai logotipai, kuriuos galima pamatyti ant vairo ir stilinguose grindų kilimėliuose. Prietaisų skydelyje rasite viską, ko reikia – 12,3 colio TFT ekrane galėsite greitai peržiūrėti bendrinamą pagrindinę informaciją, o raiškiame spalvotame 10,5 colio multimedijos ekrane galėsite naudotis navigacija, belaide „Apple Carplay“ ir kitomis pramogų sistemomis.

Dinamiška forma

Išdidžiai parodykite GR SPORT išskirtinumą su unikaliu galiniu ženkleliu virš „Piano Black“ galinio buferio ir „Dark Silver“ galine apsaugine plokštele – abu šie elementai buvo sukurti tik GR SPORT linijai.

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

„T-Mate“ – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį.
 • Priešavarinė sistema (PCS)

  Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Gali būti aptinkami automobiliai, pėstieji, dviratininkai ir motociklininkai. Be to, susidūrimo sankryžoje vengimo pagalba ir avarinio vairavimo pagalba padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

  Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti.

 • Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Mūsų riboto matomumo zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant.

 • Toyota Smart Connect – eismo įvykiai

  Ši sistema įspėja vairuotoją apie pavojus kelyje, pvz., priekyje nutikusius eismo įvykius arba slidų kelią, rinkdama informaciją iš kitų vairuotojų ir rodydama perspėjimus automobilio multimedijos ekrane. Atsižvelgiant į įrengtos multimedijos sistemos tipą, papildomai gali būti informuojama apie potencialius pavojus, prisidedant prie saugos keliuose gerinimo.

 • Galinė skersinio eismo perspėjimo sistema su automatiniu stabdymu (RCTAB)

  Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, jeigu reikia padėti išvengti susidūrimo.

 • Panoraminio vaizdo stebėjimo sistema (PVM)

  Ši sistema padeda lengviau ir saugiau pastatyti automobilį, nes sujungia keturių kamerų rodomus vaizdus ir suformuoja beveik 360° Jūsų aplinkos rodinį.

 • Priminimo apie neužsegtus galinius saugos diržus funkcijos (RSRS) sistema

  Ši sistema perspėja vairuotoją, prietaisų skydelyje pateikdama įspėjimą, jei išlipant iš automobilio ant galinės sėdynės lieka keleivis arba daiktai. Atsižvelgiant į modelį, užrakinus automobilį, įjungiamas avarinis signalas ir garsinis įspėjamasis signalas.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

8 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 •  
  RAV4 - Luxury - Miesto visureigis

  RAV4 Luxury

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   12.3 colių spalvotas daugiafunkcis ekranas
  • +
   Lietaus jutiklis
  • +
   Galiniai automobilio statymo jutikliai
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  33 000 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   160 - 167 g/km
  • Vid. sąnaudos
   7.1 - 7.4 l/100 km

  Nuo

  37 150 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   163 - 169 g/km
  • Vid. sąnaudos
   7.2 - 7.5 l/100 km

  Nuo

  38 800 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   129 - 132 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100 km

  Nuo

  41 700 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   131 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6 l/100 km
 •  
  RAV4 - Luxury Plus - Miesto visureigis

  RAV4 Luxury Plus

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   Tonuoti galinių langų stiklai
  • +
   Elektra valdoma bagažinė
  • +
   Smart Entry & Start sistema
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  36 300 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   159 - 167 g/km
  • Vid. sąnaudos
   7 - 7.4 l/100 km

  Nuo

  38 500 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   163 - 169 g/km
  • Vid. sąnaudos
   7.2 - 7.5 l/100 km

  Nuo

  40 200 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   129 - 132 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100 km

  Nuo

  43 000 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   131 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6 l/100 km
 •  
  RAV4 - Active - Miesto visureigis

  RAV4 Active

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   10.5 colių multimedijos sistemos ekranas
  • +
   Debesijos navigacija
  • +
   Mobiliojo telefono integracija (belaidis Apple CarPlay, Android Auto su laidu)
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  37 600 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   129 - 132 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100 km
 •  
  RAV4 - Style - Miesto visureigis

  RAV4 Style

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   19 colių 10 stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   12.3 colių spalvotas daugiafunkcis ekranas
  • +
   Juodas dažytas stogas
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  43 250 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   130 - 132 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100 km

  Nuo

  46 100 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   131 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6 l/100 km
 •  
  RAV4 - Premium - Miesto visureigis

  RAV4 Premium

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   19 colių 10 stipinų sidabriniai lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   Navigacijos sistema
  • +
   Elektra slankiojama keleivio sėdynė
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  44 250 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   130 - 132 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100 km

  Nuo

  47 100 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   131 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6 l/100 km
 •  
  RAV4 - ADVENTURE - Miesto visureigis

  RAV4 ADVENTURE

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   19 colių 5 stipinų matiniai pilki lengvojo lydinio ratlankiai 235/55R19
  • +
   Priekinis buferis su sidabro spalvos apsauga RAV4 ADVENTURE
  • +
   RAV4 ADVENTURE radiatoriaus grotelės
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  47 160 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   132 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.9 - 6 l/100 km
 •  
  RAV4 - Premium Plus - Miesto visureigis

  RAV4 Premium Plus

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   19 colių 10 stipinų sidabriniai lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   Navigacijos sistema
  • +
   Bagažinė su bekontakčio atidarymo funkcija
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  48 400 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X2
  • CO₂
   130 - 132 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 5.9 l/100 km

  Nuo

  51 250 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   132 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6 l/100 km
 •  
  RAV4 - GR SPORT - Miesto visureigis

  RAV4 GR SPORT

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   19 colių juodi lengvojo lydinio ratlankiai GR SPORT
  • +
   GR SPORT priekiniai rūko žibintai (LED)
  • +
   GR SPORT viršutinės priekinės grotelės
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  48 550 €

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija | 4X4
  • CO₂
   132 - 136 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6 l/100 km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.