1. Nauji automobiliai
 2. Yaris Cross
Spartusis pasirinkimas

Išskirtinės standartinės funkcijos

Dinamiškuoju naujuoju Yaris Cross važiuokite pirmyn ir nesustokite. Jis skirtas miestui bei užmiesčiui ir visose komplektacijose pasižymi išskirtinėmis funkcijomis.

arrow right
arrow left
 • Gimęs miestui

  Kompaktiškas, bet su aukštesne visureigio vairuotojo padėtimi.

 • Sėdėkite aukštai, jauskitės gerai

  Aukštai įrengta sėdimoji vieta – svarbiausias saugaus ir streso nekeliančio vairavimo veiksnys.

 • Sinchronizuokite gyvenimą su MyToyota

  Dėl sklandaus mobiliojo ryšio kiekviena kelionė prasideda nuo palietimo.

 • T-Mate visada Jums padės

  Saugos sistemos skirtos užtikrinti ramybę kelyje.

 • Jūsų paslaugoms – hibridinė jėgainė

  Su pažangiu naujuoju varikliu Hybrid 130 kiekviena kelionė bus efektyvi ir optimali.

 • Įsijauskite į SUV požiūrį

  Kur bevyktumėte, su nepakartojamu Yaris Cross visur atkreipsite dėmesį.

 • Erdvė, kurioje galėsite susidėti reikiamus daiktus

  Erdvus, šviesus salonas, kuriame pakaks vietos visiems.

 • Apsaugokite savo Yaris Cross

  Visapusiška garantija – automobiliui, kuris Jums padės gyventi.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/lt/lt?modelId=5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931

Read timed out

NAUJOJO YARIS CROSS PRISTATYMO PASIŪLYMAS

Į kainą įskaičiuotas žieminių ratų komplektas ir palūkanos – 0,99 % + 3 mėn. Euribor
Sužinokite daugiau
 • HYBRID 115

  Variklis
  Hibridinis
  Galia
  116 DIN AG
  Vid. sąnaudos
  4.5 – 5.1 l/100km*
  CO₂
  101 – 115 g/km*
  Įsibėgėjimas 0-100 km/h
  11.2 sekundės
  * Mišrus ciklas. 
 • HYBRID 130

  Variklis
  Hibridinis
  Galia
  130 DIN AG
  Vid. sąnaudos
  4.5 – 5.2 l/100km*
  CO₂
  101 – 116 g/km*
  Įsibėgėjimas 0-100 km/h
  10.7 sekundės
  * Mišrus ciklas. 

Yaris Cross pasiūlymai

No promotion for the moment

NAUJASIS YARIS CROSS HYBRID

PRISTATYMO PASIŪLYMAS – 0,99 % LIZINGO PALŪKANOS + 3 MĖN. EURIBOR

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTAS ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS

Dažnai užduodami klausimai

Elektrifikuota galia: atsakymai į Jūsų klausimus

Toyota pradėjo hibridinių sistemų revoliuciją daugiau nei prieš 25 metus ir toliau siekia, kad pasaulyje būtų išmetama mažiau teršalų. Hibridiniuose automobiliuose elektrinė pavara derinama su galingais benzininiais varikliais, todėl jie yra našūs ir patogūs.

Hibridiniuose automobiliuose, sklandžiai perjungiančiuose vidaus degimo variklį ir efektyvią elektrinę pavarą, naudojami du pavaros šaltiniai: benzininis variklis ir elektrinis motoras.

Naudodami tik elektros energiją, hibridai gali įsibėgėti ir važiuoti iki 50 km/h greičiu. Kadangi daugelis Toyota hibridų yra įsikraunantys, išsikrovus akumuliatoriui, perteklinė variklio generuojama energija vėl jį įkrauna.

Hibriduose įdiegta pirmaujanti įsikraunančio akumuliatoriaus technologija. Jie vadinami hibridiniais-elektriniais automobiliais, nes turi du energijos šaltinius. Priešingai nei grynųjų elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų, jų nereikia prijungti prie tinklo ir įkrauti akumuliatorių.

Toyota hibriduose naudojama naujoviška akumuliatorių technologija, suprojektuota veikti tiek, kiek tinkamas eksploatuoti visas automobilis. Iš tikrųjų kai kurie mechaniniai elementai, pvz., sankaba, kintamosios srovės generatorius ir starteris, tapo nereikalingi, o tai dar labiau sumažino nenumatytų sąnaudų atsiradimo ateityje riziką. Be to, visiems naujų hibridinių sistemų komponentams, įskaitant akumuliatorių, suteikiama Toyota 5 metų arba 100 000 km* garantija.

 

* Kas sueis pirmiau.

Hibridiniai elektromobiliai būna trijų tipų: daliniai, tikrieji ir įkraunamieji. Daliniai hibridai elektrinį motorą naudoja tik varikliui talkinti, greitėjant ir važiuojant pastoviu greičiu: elektrinis motoras pats automobilio varyti negali. Toyota tikrieji (įsikraunantys) hibridai iki 80 % kelionių mieste gali įveikti vien elektra, važiuodami iki 50 km/h pastoviu greičiu. Įkraunamieji hibridai veikia kaip tradiciniai hibridai, tačiau juose naudojamas talpesnis akumuliatorius, todėl jie pasižymi didesniu elektros režimo našumu.

* Tipinis pavyzdys: jei automobilio kaina būtų 27 680,00 EUR su PVM, pradinė įmoka – 15%*, sutarties terminas – 60 mėn., kintama metinė palūkanų norma – 4,82% (3 mėn. EURIBOR + marža 0,99%), administravimo mokestis – 250,00 EUR, likutinė vertė – 39,86%*, tai finansuojama suma – 23 528,00 EUR, mėnesio įmoka – 279,00 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 28 024,56 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5,26%. Automobilis turi būti apdraustas sutartyje aptartomis sąlygomis (draudimo išlaidos į skaičiavimą neįtrauktos). Finansavimą teikia „Luminor Lizingas“ UAB, pasiūlymas galioja nuo 2024-06-01 iki 2024-08-31. Pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Skaičiuojama nuo automobilio kainos su PVM. Naudojama 2024-05-16 3 mėn. EURIBOR vertė, lygi 3,83%. Sutarties sudarymo metu EURIBOR vertė gali būti pasikeitusi.

** Toyota įsikraunantys hibridai, derinantys itin efektyvaus benzininio variklio ir elektrinio (-ių) motoro (-ų) galią, gali įsikrauti važiuojant, lėtėjant arba stabdant, t. y. galite nuvažiuoti tam tikrą atstumą elektros režimu ir niekada nebereikės jų jungti prie elektros tinklo arba nerimauti dėl akumuliatoriaus energijos likučio, nes, išsikrovus akumuliatoriui, pradeda veikti benzininis variklis. Sužinokite daugiau: https://www.toyota.lt/electrified.

*** Daugiau informacijos apie mūsų elektrifikuotus galios agregatus su benzininiu varikliu arba be jo rasite https://www.toyota.lt/electrified.

**** Nurodytos funkcijos taikomos tik naujos gamybos automobiliams ir priklauso nuo komplektacijos. Aktyvuokite MyToyota savo automobiliui ir pamatykite derančias funkcijas arba kreipkitės į vietinį įgaliotąjį atstovą dėl išsamesnės informacijos.

Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.