1. Recall
Spartusis pasirinkimas

Toyota atšaukimo patikra

Patikrinkite, ar Jūsų Toyota priskiriama aktyviai atšaukimo kampanijai
  • Atšaukimo kampanijas įgyvendina oficialios Toyota atstovybės
  • Su atšaukimo kampanija susiję darbai yra atliekami nemokamai
 
 
 
 
 

Jūsų sauga yra mūsų prioritetas


Svarbiausias Toyota siekis – užtikrinti eismo dalyvių saugą, o atšaukimo kampanijos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, leidžiančių to pasiekti. Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Jeigu atsitinka taip, kad tam tikromis sąlygomis naudojamo automobilio komponentai neatitinka griežtų gamyklinių kokybės reikalavimų, tuomet automobilių savininkai yra kviečiami atvykti į įgaliotą atstovybę ir patikrinti automobilį pagal galiojančią atšaukimo kampaniją. Atstovybėje pagal gamyklos nurodymus bus atlikta automobilio patikra, pakeisti būtini komponentai arba atlikti priežiūros/remonto darbai, kurių metu pašalinami galimi gedimai. Su atšaukimo kampanija susiję darbai yra atliekami nemokamai.

Jeigu turite klausimų apie atšaukimo kampaniją, spustelėkite ant DUK nuorodos žemiau arba susisiekite su įgaliotąja Toyota atstovybe.

Atšaukimo procesas klientui

1. Daugiau apie atšaukimo kampaniją skaitykite čia arba MyT portale

Įrašykite VIN numerį ir sužinokite, ar Jūsų automobilis priskiriamas atšaukiamiems. Arba prisijunkite prie MyT portalo.

2. Užsiregistruokite susitikimui

Užsiregistruokite susitikimui pageidaujamoje Toyota atstovybėje.

3. Pristatykite savo automobilį į Toyota atstovybę

Atstovybės darbuotojai pasirūpins Jūsų automobiliu ir pasistengs išspręsti nesklandumus kaip įmanoma greičiau.

Patikrinkite, ar jūsų toyota yra atšaukiamųjų automobilių sąraše.

Patikrinkite pagal transporto priemonės VIN, prisijunkite prie MyT portalo arba kreipkitės į įgaliotąjį atstovą ir išsiaiškinkite, ar Jūsų automobiliui taikoma atšaukimo kampanija.
Patikrinkite savo automobilį Peržvelkite MyT portalą

Dažnai užduodami klausimai

Jūs galite patys patikrinti, ar Jūsų automobils yra priskiriamas atšaukiamiems. Tai galite padaryti įvedę automobilio VIN numerį Toyota svetainėje, Toyota atšaukimo kampanijos patikros laukelyje arba susisiekę su įgaliotąja Toyota atstovybe.

Automobilio VIN numerį galite rasti automobilio registracijos dokumentuose.

Ne, darbai pagal atšaukimo kampaniją atliekami nemokamai.

Darbus pagal atšaukimo kampaniją galima atlikti tik įgaliotoje Toyota atstovybėje.

Konkrečią atšaukimo priežastį bei atliktinų darbų sąrašą konkrečiai transporto priemonei galite gauti įgaliotoje Toyota atstovybėje, užsiregistravę atšaukimo kampanijos patikrai.

Problema nebūtinai gali pasireikšti kasdienio automobilio naudojimo metu – vairuotojas gali jos nejusti. Šie defektai nepavojingi ir nekelia grėsmės gyvybei, kitaip tariant, tiesioginio pavojaus nėra. Tačiau sutapus kelioms aplinkybėms, defektuota dalis gali sugesti, sukeldama pavojų vairuotojo ir keleivių saugumui. Dėl šios priežasties galimas gedimas turi būti nedelsiant pašalintas.

Susisiekite su įgaliotąja Toyota atstovybe ir rezervuokite laiką patikrai.

Atšaukimo kampanijos metu remontas atliekamas pagal gamyklos parengtas remonto instrukcijas. Darbų trukmė priklauso nuo konkrečios dalies, taip pat nuo remonto pobūdžio ir sudėtingumo. Informaciją apie darbų trukmę galite gauti Toyota atstovybėje, užsiregistravę atšaukimo kampanijos patikrai.

Paprastai atšaukiami potencialiai pavojų keliantį defektą turintys automobiliai. Tai reiškia, jog sutapus kelioms aplinkybėms gali sugesti pažeista dalis ir iškilti pavojus vairuotojo bei keleivių saugumui. Norint išvengti pavojaus, darbai pagal atšaukimo kampaniją turėtų būti atliekami nedelsiant.

Toyota atšaukimo sistema atpažįsta Europos ir Rusijos rinkoms skirtų automobilių VIN numerius. Įsitikinkite, jog teisingai įrašėte savo automobilio VIN numerį. Jeigu numeris vis dėlto nėra atpažįstamas, susisiekite su artimiausia Toyota atstovybe ir sužinokite, ar Jūsų automobilis dalyvauja atšaukimo kampanijoje.

ŽIūrėkite daugiau