1. Nauji automobiliai
  2. Toyota C-HR
Spartusis pasirinkimas

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/lt/lt?modelId=6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8

Read timed out

Išskirtinės standartinės funkcijos

Miestui ir užmiesčiui tinkantis Toyota C-HR pasižymi įspūdingomis pagrindinėmis funkcijomis. Jis pasiruošęs viskam

arrow right
arrow left

Drąsus naujasis Toyota C-HR

Drąsus, bet kompaktiškas ir neužmirštamas

Suasmeninta naudotojo patirtis

Sutvertas miestui ir pritaikytas Jūsų stiliui

Naujoviškas ir tvarus

Iš prigimties tvarus hibridas

Elektrifikuotas ir elektrifikuojantis

Įkvepiantis našumas ir nepaprastas veržlumas

Naujoviškos saugos technologijos

Visapusiškos saugos sistemos padeda užtikrinti Jūsų ir kitų žmonių saugą

Miesto dydžio

ilgis – 4 360 mm, plotis – 1 830 mm, aukštis – 1 570 mm

Erdvus salonas gyvenimo būdui mieste

Nulenkite galines sėdynes sulig grindimis ir padidinkite bagažinės tūrį iki 1 076 m3 (VDA)

Visapusiška garantija, visapusiška apsauga

Toyota Relax garantija – 10 metų

Toyota C-HR akcijos

No promotion for the moment

Specialus pasiūlymas - 2% lizingo palūkanos

5 METUS VISIEMS MODELIAMS

Dažnai užduodami klausimai

Elektrifikuota galia: atsakymai į Jūsų klausimus

Toyota pradėjo hibridinių sistemų revoliuciją daugiau nei prieš 25 metus ir toliau siekia, kad pasaulyje būtų išmetama mažiau teršalų. Hibridiniuose automobiliuose elektrinė pavara derinama su galingais benzininiais varikliais, todėl jie yra našūs ir patogūs.

Hibridiniuose ir įkraunamuosiuose hibridiniuose automobiliuose naudojamos labai panašios technologijos, tačiau yra vienas esminis skirtumas. Abiejuose automobiliuose sklandžiai perjungiami du pavaros šaltiniai – efektyvus benzininis variklis ir elektrinis motoras, tačiau įkraunamajame hibride montuojamas talpesnis akumuliatorius, kuris leidžia elektra nuvažiuoti toliau.

Naujasis Toyota C-HR Plug-in Hybrid tik elektra be jokios taršos gali nuvažiuoti iki 66 km*. Jei reikia keliauti toliau ir akumuliatorius išsikrauna, automobilis sklandžiai persijungia atgal hibridinį režimą, derindamas benziną ir regeneruotą akumuliatoriaus energiją, o Jūs saugiai pasiekiate kelionės tikslą. 

 

* WLTP duomenys

Įkraunamieji hibridai gali taupyti pinigus įvairiais būdais. Visiškai įkrautu akumuliatoriumi įkraunamasis hibridas gali nuvažiuoti iki 100 km su vos 1 litru degalų. Dėl mažos įkraunamųjų hibridų CO2 emisijos dažnai taikomos kelių ir įmonės automobilių mokesčių nuolaidos, taip pat atleidžiama nuo mokesčių už įvažiavimą į miesto centrą. Be to, jų techninė priežiūra taip pat gali būti pigesnė dėl lėtesnio kai kurių dalių (stabdžių trinkelių ir diskų) dėvėjimosi.

Toyota įkraunamųjų hibridų akumuliatoriai sukonstruoti veikti visą automobilio eksploatacijos trukmę. Siūlome papildomą ramybę: kiekvienam akumuliatoriui suteikiame penkerių metų trukmės ar 100 000 km* ridos garantiją, kurią, vykdant kasmetines hibridinės sistemos būklės patikras, galima pailginti iki 10 metų. Akumuliatoriui pasiekus eksploatacijos pabaigą, Toyota priėmimo schemos užtikrins, kad jis būtų sutvarkytas saugiai ir atsakingai.

 

* Kas sueina pirmiau

Dažnai užduodami klausimai

Elektrifikuota galia: atsakymai į Jūsų klausimus

Toyota pradėjo hibridinių sistemų revoliuciją daugiau nei prieš 25 metus ir toliau siekia, kad pasaulyje būtų išmetama mažiau teršalų. Hibridiniuose automobiliuose elektrinė pavara derinama su galingais benzininiais varikliais, todėl jie yra našūs ir patogūs.

Hibridiniuose automobiliuose, sklandžiai perjungiančiuose vidaus degimo variklį ir efektyvią elektrinę pavarą, naudojami du pavaros šaltiniai: benzininis variklis ir elektrinis motoras.

Naudodami tik elektros energiją, hibridai gali įsibėgėti ir važiuoti iki 50 km/h greičiu. Kadangi daugelis Toyota hibridų yra įsikraunantys, išsikrovus akumuliatoriui, perteklinė variklio generuojama energija vėl jį įkrauna.

Hibriduose įdiegta pirmaujanti įsikraunančio akumuliatoriaus technologija. Jie vadinami hibridiniais-elektriniais automobiliais, nes turi du energijos šaltinius. Priešingai nei grynųjų elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų, jų nereikia prijungti prie tinklo ir įkrauti akumuliatorių.

Toyota hibriduose naudojama naujoviška akumuliatorių technologija, suprojektuota veikti tiek, kiek tinkamas eksploatuoti visas automobilis. Iš tikrųjų kai kurie mechaniniai elementai, pvz., sankaba, kintamosios srovės generatorius ir starteris, tapo nereikalingi, o tai dar labiau sumažino nenumatytų sąnaudų atsiradimo ateityje riziką. Be to, visiems naujų hibridinių sistemų komponentams, įskaitant akumuliatorių, suteikiama Toyota 5 metų arba 100 000 km* garantija.

 

* Kas sueis pirmiau.

Hibridiniai elektromobiliai būna trijų tipų: daliniai, tikrieji ir įkraunamieji. Daliniai hibridai elektrinį motorą naudoja tik varikliui talkinti, greitėjant ir važiuojant pastoviu greičiu: elektrinis motoras pats automobilio varyti negali. Toyota tikrieji (įsikraunantys) hibridai iki 80 % kelionių mieste gali įveikti vien elektra, važiuodami iki 50 km/h pastoviu greičiu. Įkraunamieji hibridai veikia kaip tradiciniai hibridai, tačiau juose naudojamas talpesnis akumuliatorius, todėl jie pasižymi didesniu elektros režimo našumu.
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Toyota C-HR Plug-in Hybrid bus galima įsigyti nuo 2024 m. balandžio mėn.