1. Express service
Spartusis pasirinkimas

Express Service

Dvigubai daugiau kompetencijos, dvigubai greičiau!

Mūsų Express Service – Jūsų kelias į efektyvumą. Dvigubai daugiau mechanikų ir pasitenkinimo per dvigubai trumpesnį laiką. Visa tai – Jūsų patogumui.

Pagerinkite savo Toyota priežiūros patirtį su Express Service ir greitai grįžkite į kelią su ta pačia pasitikėjimą įkvepiančia kokybe ir profesionalumu. Rezervuokite apsilankymo laiką jau šiandien.
Vaizdo įrašas, kuriame vaizduojami du prie automobilio dirbantys mechanikai.

Dvigubai greičiau

Vienu metu prie Jūsų automobilio dirba du mechanikai, darbus atliekame greičiau. Kadangi Jūsų automobiliui paskiriami du mechanikai, galite atsisveikinti su ilgu laukimu. Jūsų automobilio priežiūrai teikiame pirmenybę, kad galėtumėte greičiau grįžti į kelią.

Geresnė patirtis

Dvigubos pajėgos leidžia išsamiau patikrinti Jūsų automobilį. Kai darbą atlieka dvi poros akių ir rankų, užtikrinama kokybė ir tikslumas.

Patogumas klientui

Akcentuojame patogumą – nuo pradžios iki pabaigos. Jums neprireiks prašyti pakaitinio automobilio. Laukdami greitosios Toyota priežiūros pabaigos, atsipalaiduokite patogiame laukiamajame ir susipažinkite su Toyota naujienomis, žinodami, kad Jūsų automobilis bus netrukus paruoštas.

Jokių papildomų sąnaudų

Tikime skaidrumu ir sąžiningumu. Express Service – tai dviejų mechanikų darbo privalumas be jokių papildomų sąnaudų. Mūsų prioritetas – Jūsų pasitenkinimas ir eksploatacijos ramybė.

Kas įskaičiuota?

Vienu metu prie Jūsų automobilio dirba du itin kvalifikuoti mechanikai, todėl laukti tenka trumpiau.  Išsami automobilio patikra atliekama pagal Toyota gamintojo standartus.

Kiekviena techninė priežiūra atliekama pagal konkretaus modelio techninės priežiūros programą.

Išorės patikra
Salono patikra
Stabdžių ir padangų patikra
Patikra po priekiniu dangčiu
Automobilio dugno patikra

Išorės patikra

Įskaičiuota: priekinio stiklo būklė, priekiniai ir galiniai valytuvai, priekiniai žibintai ir rūko žibintai, posūkio žibintai, galiniai žibintai, atbulinės eigos žibintai, kiti žibintai, durelių atidarymas ir uždarymas, kėbulo išorės būklė

Salono patikra

Įskaičiuota: salono oro filtras, grindų kilimėliai, saugos diržų veikimas, elektros jungikliai: žibintai; garsinis signalas, avarinis signalas, stabdžių ir sankabos pedalai, oro kondicionavimo sistema

Stabdžių ir padangų patikra

Įskaičiuota: stabdžių trinkelės ir stabdžių diskai, stabdžių skysčio nuotėkių paieška, stabdžių valymas, padangų protektoriaus gylio matavimas, padangų patikra ir slėgio reguliavimas

Patikra po priekiniu dangčiu

Įskaičiuota: variklio alyvos patikra / keitimas, skysčių lygio patikra, nuotėkių paieška ir lygio papildymas, pagalbinių diržų būklės patikra

Automobilio dugno patikra

Įskaičiuota: skysčių nuotėkių paieška, išmetimo sistemos ir šilumos skydo patikra, priekinių ir galinių amortizatorių nuotėkių paieška, priekinės ir galinės pakabos patikra, priekinės stebulės guolio patikra

 

 

Express Service

Trukmė: 60 minučių

Toyota Express Service trunka iki 60 minučių. Pasirinkite patogų apsilankymo laiką, atvykite automobiliu ir ne vėliau kaip po 60 minučių jį galėsite atsiimti.

Patogu ir nebrangu

Greitas ir paprastas būdas Jūsų automobiliui prižiūrėti. Atgaukite automobilį per valandą. Nereikės praleisti dienos be jo arba važinėtis pakaitiniu automobiliu.

Dvigubai daugiau dėmesio

Jūsų automobiliui dėmesį skirs du kvalifikuoti technikai, vykdydami kruopščiai suplanuotas ir suderintas procedūras. Priežiūra sutrumpės perpus be jokių papildomų sąnaudų, be to, bus paspartintas sąskaitos faktūros išrašymas ir dokumentacija.

Technologija – Jūsų paslaugoms

Specializuota įranga ir naujausios technologijos smarkiai sutrumpina priežiūros trukmę.

Vos valanda, kad Toyota galėtumėte eksploatuoti visą ciklą

Reguliari automobilio techninė priežiūra – svarbiausias kriterijus, maksimaliai pailginantis Toyota eksploataciją. Toyota Express Service padės tai padaryti maksimaliai lengvai ir greitai.