1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
Nuo
56500.0

Energijos sąnaudos

144 - 181 Wh/km

Nuvažiuojamas atstumas

411 - 514 km

Baterijos įkrovimo trukmė

6.5 h

Akumuliatorius (grynoji)

64 kWh

Akumuliatorius (bendroji)

71.4 kWh

Spartus įkrovimas

30 min
Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Visiškai elektrinis, su visų ratų pavara

Toyota bZ4X skina kelią elektrinei kartai. Šis galingos išvaizdos, dinamiško dizaino visureigis turi geriausią klasėje visų ratų pavarą. Patikimasis Toyota bZ4X yra naujoviškas ir efektyvus, jis pasižymi išskirtiniu baterijų ilgaamžiškumu, kad galėtumėte naudotis ramiau.

 • Rafinuoto stiliaus visureigis

  Toyota bZ4X yra patvarus ir grakščiai stilingas. Jis puikiai jaučiasi ir mieste, ir užmiestyje. Modernaus dizaino elektromobilis darniai sujungia rafinuotumą su pasitikėjimu pulsuojančiu, įspūdingu visureigio siluetu. Taip sukurta unikaliai drąsi išvaizda. 

Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia

Pristatome naujos kartos elektromobilius. Čia rafinuotas ir modernus dizainas susijungia su išskirtinėmis galimybėmis. Tai – kitokios nulinių emisijų kelionės.

Nuvažiuojamas atstumas
Baterija
X-MODE
Aerodinamika
Perdirbtos medžiagos
Oro kondicionierius su šilumos siurbliu
Dinamiškas vairavimas

Nuvažiuojamas atstumas

Mėgaukitės laisve važiuoti ten, kur veda kelias. Atsižvelgiant į komplektaciją, Toyota bZ4X gali viena įkrova įveikti daugiau nei 500 km*. To praktiškai pakanka bet kokioms kelionėms, tad galėsite jausti visišką ramybę. O geriausia – tai pasiekiama be jokių emisijų. (*Pagal WLTP standartą. Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinktos komplektacijos, galios agregatų ir vairavimo sąlygų.)

Baterija

Toyota pasitikėjimas baterijų kokybe atsispindi garantijoje, kad po 10 metų jos išlaikys bent 70 % talpos. Tai apima gamintojo garantiją baterijai (iki 8 metų arba 160 000 kilometrų). Jei laikysitės Toyota techninės priežiūros programos reikalavimų, pasibaigus gamintojo garantijai (jei visi reikiami techninės priežiūros darbai atlikti Toyota Baltic įgaliotajame autoservise), garantuojame, kad iki 10 metų arba 1 milijono kilometrų ridos baterija išlaikys 70 % pradinės talpos.

X-MODE

X-MODE užtikrina pasitikėjimą savimi visais atvejais, koks bebūtų kelias. Važiavimo režimą galima pasirinkti atsižvelgiant į vairavimo sąlygas: 1. Sniegas arba purvas 2. Gilus sniegas arba purvas (iki 20 km/h greičiu). Sudėtingesnėje bekelėje vairavimą palengvina sukibimo kontrolė (iki 10 km/h greičiu).

Aerodinamika

Aerodinamiški dizaino elementai padeda valdyti oro srautą ir maksimaliai padidinti Toyota bZ4X nuvažiuojamą atstumą. Tarp tokių – ertmės priekinio buferio kampuose, viso dugno dangtis, padalintasis stogo aptakas ir galinis aptakas. Tai – dizainas, kuris pranoksta lūkesčius.

Perdirbtos medžiagos

Visame Toyota bz4X naudojamos lengvai perdirbamos medžiagos, nes nulinė tarša – tik pradžia.

Oro kondicionierius su šilumos siurbliu

Toyota bZ4X yra įrengta mažai energijos naudojanti ir itin efektyvi šilumos siurblio sistema, žadanti puikų nuvažiuojamą atstumą. Ji žiemos metu siurbia šilumą iš lauko oro ir ja šildo automobilį. Toyota bZ4X viršija visureigių standartus, kiekvienai kelionei siūlydamas išmanių sprendimų.

Dinamiškas vairavimas

Toyota bZ4X yra sukurtas pagal mūsų „e-TNGA“ filosofiją. Jam gaminti naudojama Toyota pirmoji specialiai elektromobiliams sukurta platforma. Dėl žemo svorio centro ir didelio kėbulo standumo vairavimas itin intuityvus vertinant ne tik elektromobilių, bet ir kitų automobilių standartais. (*Naujoji Toyota pasaulinė architektūra)

 • Mėgaukitės kelionėmis tikruoju elektromobiliu Toyota bZ4X

  Toyota tikrasis elektromobilis bZ4X suteikia laisvę vykti, kur kelias benuvestų. Jį paprasta eksploatuoti ir lengva įkrauti. Automobilis sklandžiai pritaps prie Jūsų užimtos kasdienybės. 

  * Nuvažiuojamas atstumas mišriuoju ciklu pagal WLTP – nuo 411 km iki 512 km (priklauso nuo specifikacijos). Nuvažiuojamo atstumo EV režimu rodikliai pateikti palyginimo tikslais, jie priklauso nuo tokių veiksnių kaip pasirinkta komplektacija ir transmisija, įrengti priedai (po registracijos), vairavimo stilius, oro sąlygos, greitis ir automobilio apkrova. Šie rodikliai gali nesutapti su Jūsų realaus važiavimo rezultatais. Visos transporto priemonės yra sertifikuotos pagal pasaulinę darniąją lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP).

DUK

Čia pateikiami atsakymai apie pagrindinį elektromobilio efektyvumo parametrą – nuvažiuojamą atstumą.

WLTP nuvažiuojamas atstumas – tai rodiklis, skaičiuojamas pagal WLTP (pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymų procedūros) reglamentus. Tai – pasaulinis standartas, kurio Toyota griežtai laikosi. Tikrasis nuvažiuojamas atstumas nukrypsta nuo WLTP vertės, kai pagrindiniai veiksniai (pvz., greitis, kelio paviršius, vairavimo elgsena ir aplinkos temperatūra) neatitinka nurodytų veiksnių WLTP bandymų cikle. Toyota bZ4X svetainėje ir brošiūroje nurodytas WLTP nuvažiuojamas atstumas siekia nuo 411 km iki 512 km (priklausomai nuo automobilio versijos ir specifikacijų), tačiau atitinkami kintamieji gali lemti mažesnį nuvažiuojamą atstumą.

Pasirinkus ekonominį vairavimo režimą ir nustačius automatinį ekonominį šildytuvo veikimo režimą, galima padidinti efektyvumą ir nuvažiuojamą atstumą. Taip pat apsvarstykite galimybę išjungti oro kondicionierių, kai jo nereikia. Atminkite, kad Toyota bZ4X šildomosios sėdynės ir vairas – efektyvesnis būdas sušilti nei šildytuvas. Užtikrinkite, kad būtų tinkamai nustatytas slėgis padangose. Dėl žemo slėgio sumažės nuvažiuojamas atstumas. Be to, žieminėmis padangomis važiuojant sausu keliu suvartojama daugiau elektros nei vasarinėmis. Kuo sunkesnis krovinys, tuo didesnės energijos sąnaudos, todėl būtinai iškraukite iš automobilio nereikalingus daiktus. Galiausiai apsvarstykite galimybę pakeisti vairavimo elgseną. Važiuodami pastoviu vidutiniu greičiu (kai įmanoma) ir vengdami nereikalingo greitėjimo bei stabdymo, viena įkrova nuvažiuosite toliau. Prireikus keisti greitį, tą darykite sklandžiai, kad sumažintumėte energijos sąnaudas.

Mūsų elektromobiliai gaminami pagal tuos pačius aukštos kokybės, patvarumo ir patikimumo standartus, kaip ir kiti Toyota automobiliai. Dėl to jų baterijos sukurtos ilgai eksploatacijai. Kiekvieno elektromobilio baterijai taikoma 10 metų trukmės gamintojo garantija. Užtikriname, kad po 10 metų eksploatacijos arba 1 000 000 km* ridos liks mažiausiai 70 % talpos, kad galėtumėte mėgautis eksploatacijos ramybe.

* Papildomai mes siūlome 10 metų pratęstąją Toyota bZX4 baterijos garantiją, kuri apima 8 metų arba iki 160 000 km ridos gamintojo garantiją elektromobilio baterijai ir 10 metų arba iki 1 mln. km ridos garantiją baterijai, užtikrinant, kad jos talpa, lyginant su pradine, nenukris žemiau 70% (garantija galioja, jeigu laikomasi Toyota priežiūros programos sąlygų, o visi numatyti priežiūros darbai atliekami oficialioje Toyota atstovybėje Baltijos šalyse). Baterijos garantija pratęsiama kas 1 metus arba kas 15 000 km skaičiuojant ridą (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau) po jos aktyvacijos.

Visiška eksploatacijos ramybė

Toyota siekia visus Toyota bZ4X naudojimo patirties aspektus paversti kuo sklandesniais ir patogesniais. Tai – vienas paketas, kuriame yra visi esminiai elementai, padėsiantys mėgautis visais fantastiško elektromobilio privalumais bei eksploatacijos ramybe.
 • 5 metų iš anksto apmokėta techninė priežiūra

  Visi Toyota bZ4X siūlomi su 5 metų arba 75 000 km iš anksto apmokėta technine priežiūra, atliekama Toyota Baltijos šalių įgaliotose atstovybėse. Į automobilio kainą įskaičiuoti visi gamintojo numatyti priežiūros darbai ir atsarginės dalys, įtrauktos į techninės priežiūros programą.

 • 10 metų garantija elektromobilio baterijai*

  Jei bus vykdoma Toyota techninės priežiūros programa ir visi reikiami priežiūros darbai atliekami įgaliotoje Toyota atstovybėje Baltijos šalyse, galime užtikrinti, kad ir praėjus iki 10 metų laikotarpiui (arba iki 1 mln. km ridos), baterijos talpa sudarys iki 70 % pradinės talpos.

 • 10 metų garantija Toyota Relax*

  Naujiems ir naudotiems Toyota automobiliams taikoma iki 10 metų trukmės garantija Toyota Relax, kuri aktyvuojama įgaliotoje Baltijos šalių Toyota atstovybėje atliekant techninę priežiūrą.

 • 10 metų techninė pagalba kelyje*

  Mūsų specialistai Jūsų Toyota automobilį (koks bebūtų modelis ar pagaminimo metai) suprojektavo siekdami maksimalaus patikimumo ir patvarumo. Vis dėlto kartais gali nutikti ir netikėtumų, ypač esant prastam orui ar blogoms važiavimo sąlygoms. Dėl to siūlome Toyota techninę pagalbą kelyje, kuri net 10 metų bus teikiama ištisą parą, be jokių laisvadienių.

 • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu

  Jums reikės skirtingų laidų atsižvelgiant į tai, kaip ketinate įkrauti savo automobilį. Kartu su automobiliu pateikiame visus reikalingus laidus: „Type 2“ buitiniam lizdui ir „Type 2 Mode 3“ (32 A „Mennekes“) laidą, skirtą sparčiai įkrovai iš tam skirto namų įkroviklio.

 • Buitinis įkroviklis

  Geriausias sprendimas – perkant elektromobilį naudoti namų įkroviklį. Naudodami specialiai sukurtą įkroviklį, galėsite įkrauti gerokai sparčiau nei iš standartinio buitinio elektros lizdo.

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

DUK

Domina elektromobilio įkrovimo ypatumai? Štai Jūsų gidas

Įkrovimas nuo 10 % iki 80 % įkrovos lygio trunka 30 minučių* (150 kW (NS) įkrovimo stotelėje, optimaliomis sąlygomis). Siekiant apsaugoti bateriją ir užtikrinti ilgaamžiškumą, NS sparčiojo įkrovimo našumas sumažėja įkrovos lygiui pasiekus 80 %.

* Priklauso nuo vietos sąlygų. Siekiant užtikrinti efektyvų įkrovimą ir tausoti bateriją, po dviejų 10–80 % sparčiojo įkrovimo seansų per dieną, Toyota bZ4X įkrovimo nuolatine srove galia gali būti laikinai sumažinama (maždaug 24 valandoms). Įkrovimo trukmei įtakos gali turėti kiti veiksniai, pvz., žemesnė temperatūra.

Šios raidės reiškia skirtingą įkrovimo įtampą. Toyota bZ4X įrengta 400 V elektros architektūra. Jį galima įkrauti naudojant K tipo įkroviklį (50–500 V įtampa) arba L tipo įkroviklį (200–920 V įtampa).

Savo elektromobilį įkrausite paprastai ir patogiai. Rekomenduojame namie įrengti namams skirtą įkrovimo stotelę. Tai – puikus būdas užtikrinti, kad elektromobilis visada būtų parengtas kelionei. Tiesiog grįžę namo prijunkite jį prie maitinimo tinklo. Be to, galima visiškai saugiai įkrauti automobilį naudojant buitinį elektros lizdą ir automobilio įkrovimo kabelį, tačiau įkrovimas truks ilgiau nei naudojantis namų įkrovimo stotele.

Prireikus greitai ir patogiai įkrauti kelionėje, galite naudotis nuolat plečiamu greitojo įkrovimo stotelių tinklu, veikiančiu automagistralių degalinėse ir prekybos centrų automobilių stovėjimo aikštelėse. Čia įkraudami užtruksite vos 30 minučių*. 

* Priklauso nuo vietos sąlygų. Siekiant užtikrinti efektyvų įkrovimą ir tausoti bateriją, po dviejų 10–80 % sparčiojo įkrovimo seansų per dieną, Toyota bZ4X įkrovimo nuolatine srove galia gali būti laikinai sumažinama (maždaug 24 valandoms). Įkrovimo trukmei įtakos gali turėti kiti veiksniai, pvz., žemesnė temperatūra.

Toyota bZ4X įrengtas 11 kW įkroviklis, kuris leidžia visiškai įkrauti automobilį per maždaug 6,5 valandos (naudojant 11 kW įkroviklį).

Lengvai įkraukite bet kur

Kur Jus kelias benuvestų, naujasis Toyota bZ4X suteikia visišką eksploatacijos ramybę. Naudodamiesi jungtinės įkrovimo sistemos (CCS2) automobilyje įrengtu baterijos įkrovikliu (OBC), turite daug įkrovimo galimybių. Įkraukite namie, darbe arba kelionėje. Optimaliomis sąlygomis, pvz., kai temperatūra yra 25-30 °C, 150 kW (NS) įkrovimo stotelėje bateriją (nuo 10 % iki 80 %) įkrausite per 30 minučių*. Siekiant apsaugoti bateriją ir užtikrinti ilgaamžiškumą, įkrovos lygiui pasiekus 80 %, įkrovimo nuolatine srove našumas sumažinamas.
 • Namų įkrovimo stotelė

  Namų įkrovimo stotelė leidžia įkrauti gerokai sparčiau nei iš buitinio elektros lizdo. Toyota bZ4X su 11kW namų įkrovikliu pilnai įkraunamas per 6,5 valandos**.

 • Viešasis įkrovimas

  Norėdami įkrauti sparčiai, galėsite lengvai įvairiose viešose vietose rasti sparčiojo įkrovimo stoteles, naudodamiesi MyT programėlėje ir Toyota Smart Connect+ pateikiama stotelių paieškos priemone. Šie itin efektyvūs įrenginiai optimaliomis sąlygomis (pvz., 25-30 °C temperatūroje) 150 kW (NS) įkrovimo srove gali įkrauti nuo 10 % iki 80 % įkrovos lygio per 30 minučių***.

 • Įkrovimas ir jungiamumas

  Programėlė MyT išmaniajame telefone atvers naują jungiamumo pasaulį ir padės lengviau palaikyti ryšį su Jūsų Toyota automobiliu. Galėsite peržvelgti vairavimo duomenis ir baterijos įkrovos lygį bei atitinkamai planuoti įkrovimą.

* Priklauso nuo aplinkybių, pvz., temperatūros ir įkroviklio savybių. Siekiant užtikrinti efektyvų įkrovimą ir tausoti bateriją, po dviejų 10-80 % sparčiojo įkrovimo seansų per dieną Toyota bZ4X įkrovimo nuolatine srove galia laikinai sumažinama (maždaug 24 valandoms).

** Naudojant 11 kW OBC (automobilyje įrengtą įkroviklį). Priklauso nuo aplinkybių, pvz., temperatūros ir įkroviklio charakteristikų. Įkrovimo trukmei įtakos turi kiti veiksniai, pvz., žemesnė arba aukštesnė nei 25-30 °C temperatūra. 

*** Priklauso nuo aplinkybių, pvz., temperatūros ir įkroviklio charakteristikų. Siekiant užtikrinti efektyvų įkrovimą ir tausoti bateriją, po dviejų 10-80 % sparčiojo įkrovimo seansų per dieną Toyota bZ4X įkrovimo nuolatine srove galia laikinai sumažinama (maždaug 24 valandoms).

 • Nuolat prijungtas, nuolat kelyje

  Išmanioji vairuotojo vieta padės sinchronizuoti duomenis tarp automobilio ir išmaniojo telefono, šio MyT programėlė padidins vairavimo komfortą, o  automobilio naudojimas taps intuityvesniu.

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Toyota bZ4X įdiegtas geriausių klasėje saugos funkcijų paketas „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. „T-Mate“ – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis.
 • Toyota Safety Sense Toyota bZ4X įrengta naujausios kartos sistema Toyota Safety Sense ir galimybė atnaujinti sistemos funkcijas belaidžiu internetu.
 • Nematomų zonų monitorius (BSM) Mūsų nematomų zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniuose veidrodėliuose. Tai ypač naudinga lenkiant.
 • Kitos važiavimo ir automobilio statymo pagalbos funkcijos Be to, Toyota bZ4X diegiamos kitos naujoviškos „T-Mate“ važiavimo ir automobilio statymo pagalbos funkcijos. Kelios iš jų – Saugaus išlipimo asistentas, avarinio sustojimo sistema, vairuotojo stebėjimo kamera ir adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema. Tokiu būdu galėsite pasitikėti savo jėgomis ir kurti dar saugesnę važiavimo aplinką sau ir kitiems eismo dalyviams.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

3 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 •  
  Toyota bZ4X - Luxury - Visureigis

  Toyota bZ4X Luxury

  Visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su ratų gaubtais (5 dvigubi stipinai)
  • +
   Smart Entry & Start sistema
  • +
   Galinio vaizdo kamera
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį

  Elektriniai

  Nuo

  56500.0

  EV | 4X2
  • Energijos sąnaudos
   144 - 169 Wh/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   436 - 514 km
  • Baterijos įkrovimo trukmė
   6.5 h
  • Akumuliatorius (grynoji)
   64 kWh
  • Akumuliatorius (bendroji)
   71.4 kWh
  • Spartus įkrovimas
   30 min
 •  
  Toyota bZ4X - Executive - Visureigis

  Toyota bZ4X Executive

  Visureigis
  • +
   Tonuoti galinių langų stiklai
  • +
   Elektra valdomos bagažinės durelės
  • +
   Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį

  Elektriniai

  Nuo

  64000.0

  EV | 4X4
  • Energijos sąnaudos
   162 - 181 Wh/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   411 - 462 km
  • Baterijos įkrovimo trukmė
   6.5 h
  • Akumuliatorius (grynoji)
   64 kWh
  • Akumuliatorius (bendroji)
   71.4 kWh
  • Spartus įkrovimas
   30 min
  Elektriniai

  Nuo

  61100.0

  EV | 4X2
  • Energijos sąnaudos
   147 - 169 Wh/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   436 - 504 km
  • Baterijos įkrovimo trukmė
   6.5 h
  • Akumuliatorius (grynoji)
   64 kWh
  • Akumuliatorius (bendroji)
   71.4 kWh
  • Spartus įkrovimas
   30 min
 •  
  Toyota bZ4X - Premium - Visureigis

  Toyota bZ4X Premium

  Visureigis
  • +
   20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (5 dvigubi stipinai)
  • +
   Panoraminis stoglangis
  • +
   Automobilio statymo sistema Toyota Teammate Advanced Park
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį

  Elektriniai

  Nuo

  68450.0

  EV | 4X4
  • Energijos sąnaudos
   179 - 181 Wh/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   411 - 416 km
  • Baterijos įkrovimo trukmė
   6.5 h
  • Akumuliatorius (grynoji)
   64 kWh
  • Akumuliatorius (bendroji)
   71.4 kWh
  • Spartus įkrovimas
   30 min
  Elektriniai

  Nuo

  65550.0

  EV | 4X2
  • Energijos sąnaudos
   166 - 169 Wh/km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   436 - 444 km
  • Baterijos įkrovimo trukmė
   6.5 h
  • Akumuliatorius (grynoji)
   64 kWh
  • Akumuliatorius (bendroji)
   71.4 kWh
  • Spartus įkrovimas
   30 min
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.