1. Offers
 2. Toyota bZ4X
Spartusis pasirinkimas

Visiškai elektrinis Toyota bZ4X

Specialus pasiūlymas Toyota bZ4X modeliams, esantiems sandėlyje.

 • Nuo 44 000 €
 • Sutaupykite ne mažiau kaip 12 500 €
 • LIZINGO PALŪKANOS: 0,99 % + 3 MĖNESIŲ EURIBOR
 • žieminių ratų komplektas – 590 €
 • 5 metų arba 75 000 km priežiūros paslaugos yra įskaičiuotos į kainą
 • BE TO, TEIKIAMA VALSTYBĖS SUBSIDIJA ELEKTRA VAROMOMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS ĮSIGYTI – 5000 €*
 • GREITAS AUTOMOBILIO PRISTATYMAS

Svarbus kiekvienas pasirinkimas

Siekdami padėti Jums rasti geriausią elektrifikuotą Toyota, visiškai elektriniam Toyota bZ4X pritaikėme 0,99 % + 3 mėn. EURIBOR palūkanas. Pavyzdžiui Toyota bZ4X Luxury mėnesinė įmoka – nuo 454 .
Pasinaudokite pasiūlymu Opens in new window

Geriausias pasiūlymas turimam automobiliu

Kad naują Toyota išsirinkti būtų dar paprasčiau, pateiksime geriausią Jūsų turimo automobilio pirkimo pasiūlymą: jį galėsite panaudoti kaip pradinę įmoką už naująją Toyota. Automobilio markė ir modelis nesvarbūs.

Ir nesijaudinkite: galėsite toliau važinėti savo turimu automobiliu, kol atvyks naujoji Toyota.

Senojo automobilio įvertinimas ir visi naujojo automobilio lizingo dokumentai sutvarkomi greitai: mes viskuo už Jus pasirūpinsime.

Raskite įgaliotąjį atstovą

Žieminių ratų komplektas už specialią kainą

Metų laikai ir kelių būklė nuolat keičiasi. Mes, atsižvelgdami į tai, atrinkome specialų Goodyear visiems metų laikams tinkančių padangų ir lengvojo lydinio ratlankių komplektą žiemai. Įsigyjant naująjį Toyota bZ4X modelį, šiam komplektui taikoma speciali 590 € kaina (įprasta kaina – 2387 €).

Visiška ramybė dėl eksploatacijos – kiekvieno Toyota bZ4X automobilio standartinėje įrangoje

Ramybė dėl eksploatacijos įtraukta į naujųjų Toyota bZ4X standartinę įrangą. Įsigydami automobilį, gaunate būtinus produktus ir paslaugas, leidžiančias visapusiškai pasijusti patekus į elektros erą.

 • Į kainą įskaičiuota priežiūros programa iki 5 metų arba 75 000 km ridos
 • Baterijos garantija iki 10 metų arba 1 milijono km ridos
 • Toyota Relax garantija iki 10 metų arba 185 000 km ridos
 • Pagalbos kelyje programa – iki 10 metų
 • Sieninio įkrovimo bloko kabelis (Type 2, Mode 3) ir įkrovimo iš buitinio elektros lizdo kabelis (Type 2, Mode 2) yra įskaičiuoti į kainą

Naujasis Toyota bZ4X gali būti iki 5000 €* pigesnis pasinaudojus elektromobilių įsigijimui taikoma subsidija

Elektrinio automobilio įsigijimas yra ne tik aplinkai draugiškas ir apgalvotas sprendimas, bet ir ypatingai naudingas pirkinys, nes turite galimybę gauti valstybės kompensaciją, kuri siekia iki 5000 €*. Išsamiau skaitykite čia.

Skaičiuoklės

Naudodamiesi nuvažiuojamo atstumo ir įkrovimo trukmės skaičiuoklėmis, galėsite sužinoti, kaip Toyota bZ4X atitinka Jūsų gyvenimo būdą. Jums tereikės įvesti savo vairavimo įpročius ir įkrovimo galimybes, o skaičiuoklė parodys, kokio nuvažiuojamo atstumo galite tikėtis ir kaip optimaliai įkrauti Toyota bZ4X.
Įtraukite į savo Toyota bZ4X komplektaciją priedų, kad kelionės būtų tobulos

Originalūs Toyota stogo bagažinės laikikliai

Stogo bagažinės laikikliai palengvina daiktų gabenimą ir leidžia ant stogo pritvirtinti įvairią įrangą – slides, snieglentes ar stogo dėžę. Tvirti rėmai yra aerodinaminės formos, kad sumažintų vėjo pasipriešinimą, o saugumui užtikrinti juose įrengti rakinami šoniniai dangteliai.

Stogo bagažinės laikiklių rinkinys susideda iš fiksuoto tvirtinimo laikiklių ir jų tvirtinimo komplekto.

Toyota bZ4X nuimamasis arba fiksuotasis vilkimo kablys

Originalus Toyota vilkimo kablio rinkinys buvo sukurtas siekiant užtikrinti vilkimo kablio ir automobilio konstrukcijos tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Jeigu turite vilkimo kablį, galite vilkti iki 750 kg priekabą arba prie kablio pritvirtinti dviračio laikiklį ir gabenti iki 3 dviračių. Vėlesnis nuimamojo vilkimo kablio montavimas ir nuėmimas yra nesudėtingas ir nereikalauja specialių įgūdžių.

 

Kėbulo apsauga Long Life Body Protector

Speciali keraminė kėbulo apsaugos priemonė suteikia Jūsų naujajam Toyota bZ4X dažų sluoksniui dvigubą apsaugą ištisus metus, o tai ypač praverčia žiemos metu. Reguliarus kėbulo apsaugos priemonių naudojimas padeda išlaikyti ne tik gražią automobilio išvaizdą, bet ir aukštą vertę antrinėje rinkoje daugelį metų.

* 5 000 € valstybės parama galioja privatiems klientams. Juridiniai asmenys gali prašyti 4 000 € paramos. Informacijos apie valstybinę paramą elektromobiliams galima rasti adresu https://sumin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/kita-veikla/pletra-ir-inovacijos/elektromobiliu-naudojima-skatinancios-priemonesOpens in new window

Vidutinės elektros sąnaudos – 14,4-17,9 kWh / 100 km. Maksimalus nuvažiuojamas atstumas – 415-513 km (remiantis WLTP duomenimis). Nuvažiuojamam atstumui įtakos turi įvairūs veiksniai, pvz., automobilio svoris, oro sąlygos ir temperatūra, kelio tipas ir kokybė, priedai ir vairavimo stilius. Šie duomenys gali neatspindėti Jūsų realių važiavimo rezultatų. Nuotraukos yra informacinio pobūdžio.

Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių. Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.