1. Offers
  2. Toyota bZ4X
Spartusis pasirinkimas

Toyota bZ4X pristatymo pasiūlymas

Naujasis visiškai elektrinis Toyota bZ4X – jau čia. Naujos eros galia ir komfortas.

LIZINGO PALŪKANOS: 0,99 % + 6 MĖNESIŲ EURIBOR.*

Automobiliai iš sandėlio.

Iki 2023 m. birželio 30 d. užsisakę naująjį Toyota bZ4X, namų įkroviklį su standartiniu įrengimu galėsite įsigyti su nuolaida (590 EUR).

Modelio su priekinių ratų pavara kaina – nuo
56 500 €

Modelio su visų ratų pavara kaina – nuo
64 000 €
Toyota bZ4X – visiškai elektrinis visureigis iš naujos eros

Visiška ramybė dėl eksploatacijos – kiekvieno Toyota bZ4X automobilio standartinėje įrangoje

Ramybė dėl eksploatacijos įtraukta į naujųjų Toyota bZ4X standartinę įrangą. Įsigydami automobilį, gaunate būtinus produktus ir paslaugas, leidžiančias visapusiškai pasijusti patekus į elektros erą.

  • Į kainą įskaičiuota priežiūros programa iki 5 metų arba 75 000 km ridos
  • Baterijos garantija iki 10 metų arba 1 milijono km ridos
  • Toyota Relax garantija iki 10 metų arba 185 000 km ridos
  • Pagalbos kelyje programa – iki 10 metų
  • Į kainą įskaičiuota namų rozetės laidas ir namų įkroviklio laidas

Naujasis Toyota bZ4X gali būti iki 5000 Eur pigesnis pasinaudojus elektromobilių įsigijimui taikoma subsidija

Elektrinio automobilio įsigijimas yra ne tik aplinkai draugiškas ir apgalvotas sprendimas, bet ir ypatingai naudingas pirkinys, nes turite galimybę gauti valstybės kompensaciją, kuri siekia iki 5000 Eur. Išsamiau skaitykite čia.

Skaičiuoklės

Naudodamiesi nuvažiuojamo atstumo ir įkrovimo trukmės skaičiuoklėmis, galėsite sužinoti, kaip Toyota bZ4X atitinka Jūsų gyvenimo būdą. Jums tereikės įvesti savo vairavimo įpročius ir įkrovimo galimybes, o skaičiuoklė parodys, kokio nuvažiuojamo atstumo galite tikėtis ir kaip optimaliai įkrauti Toyota bZ4X.
* Vidutinės elektros sąnaudos – 14,4-17,9 kWh / 100 km. Maksimalus nuvažiuojamas atstumas – 415-513 km (remiantis WLTP duomenimis). Nuvažiuojamam atstumui įtakos turi įvairūs veiksniai, pvz., automobilio svoris, oro sąlygos ir temperatūra, kelio tipas ir kokybė, priedai ir vairavimo stilius. Šie duomenys gali neatspindėti Jūsų realių važiavimo rezultatų. Nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas galioja iki 2023-06-30 arba kol bus kampanijos automobilių.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms): Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 57 000,00 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 5 700,00 Eur, finansuojama suma – 51 300,00 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (Euribor reikšmė 2023-04-13: 3,49 proc.) + 0,99 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 4,48 proc.), sutarties mokestis – 250,00 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 711,76 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank“, AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1,00 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingas“, UAB priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 4,77 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 59 408,68 Eur.Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką.
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.