1. Offers
  2. Toyota Approved
Spartusis pasirinkimas

Toyota Approved naudoti automobiliai

Specialus pasiūlymas iki kovo mėn. pabaigos.

LABAI GEROS LIZINGOS PALŪKANOS*

Išsirinkti Toyota Approved naudotą automobilį orficialioje Toyota astovybėje galima itin patogiai. Automobilį atsiimti galėsite jau sekančią dieną, o įsigyti naudotą automobilį iki 2023 m. kovo mėn. pabaigos yra itin paranku. Jūsų turimą automobilį galima panaudoti kaip pradinį įnašą, be to pasiūlysime labai geras palūkanų normas. Neabejojame, kad iš visų Toyota Approved siūlomų modelių išsirinksite sau tinkamo dydžio, galios ir paskirties automobilį. O jeigu vis tik nepavyktų rasti norimo varianto, susisiekite su mumis ir mes rasime Jums tinkantį automobilį visų modelių, esančių Toyota Baltijos šalių tinkle.

  • Minimalus pradinis įnašas – 15%
  • Maksimalus lizingo laikotarpis – 36 mėn.
  • Asmeninio lizingo ir palūkanų dydžio pasiūlymo teiraukitės Toyota atstovybėje

Toyota Approved naudotų automobilių privalumai:

24 mėn. garantija

Visiems Toyota Approved modeliams taikoma mažiausiai 24 mėn. garantija, kuri užtikrina sielos ramybę, kurią paprastai suteikia Toyota automobiliai (daugiau informacijos apie Toyota Approved garantiją bei jos terminus ir sąlygas rasite garantijos knygelėjeOpens in new window).

24 mėn. pagalbos kelyje paslaugos

Visiems Toyota Approved modeliams garantijos laikotarpio metu teikiamos Pagalbos kelyje paslaugos, apimančios techninę pagalbą ir automobilio pristatymą į remonto dirbtuves tiek iš Jūsų namų, tiek nutikus nesklandumams kelyje.

44 punktų techninė patikra

Ruošiant automobilį pardavimui mūsų mechanikai atlieka detalią visų Toyota Approved modelių patikrą ir užtikrina, kad viskas veiktų nepriekaištingai.

Papildoma Hybrid Life Assurance garantija

Visiems Toyota Approved hibridiniams modeliams taikoma Hybrid Life Assurance traukos akumuliatoriaus garantija, kuri galioja vienerius metus arba 15 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Ją galima kasmet pratęsti iki automobiliui sukaks 10 metų, jeigu kaskart atliekama reguliarioji hibridinių sistemos komponentų patikra.

Visi automobiliai paruošti išvykti

Nesvarbu, kurį Toyota Approved modelį išsirinksite, galite būti tikri, jog jis bus pilnai paruoštas tiek išorėje, tiek viduje, tad galėsite sėsti už jo vairo ir iškeliauti nedelsiant.

Pasiūlymas oficialiosiose Toyota atstovybėse galioja iki 2023-03-31 arba tol, kol yra specialiojo pasiūlymo automobilių.

* Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: 
Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 22 500 Eur, sutarties terminas – 36 mėn., Kliento mokamas avansas – 15 proc., neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 7 875 Eur, finansuojama suma 19 125 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (Euribor reikšmė 2023-01-19: 2.857 proc.) + 0.99 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 3.847 proc.), sutarties mokestis – 250 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 366.56 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 4.68 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 20 980.84 Eur.

Vidutinės degalų sąnaudos –  4,8-8,1 l / 100 km, vidutinė CO₂ emisija – 102-183 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). Fotografija yra iliustracinio pobūdžio. 

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką:
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra "Swedbank lizingas", UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.