1. Electrified
 2. EV Charging
Spartusis pasirinkimas

TOYOTA NAMŲ ĮKROVIKLIAI

Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido (PHEV) arba elektromobilio (EV) potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.

Namai – ten, kur geriausia… įkrauti

Mūsų siūlomi namuose įrengiami įkrovikliai naudoja esamą elektros šaltinį. Tai – paprastas, greitas ir nebrangus būdas įkrauti namie.

Prijunkite, palikite įkrauti ir atsipalaiduokite

Toyota namų įkroviklis siūlo paprastą ir efektyvų būdą įkrauti PHEV arba EV tiesiog namuose. Jį galite įrengti garaže arba prie įvažiavimo, o prijungę automobilį įkrausite greičiau bei patikimiau nei iš įprasto buitinio lizdo, ir galėsite būti ramūs bei nuolat pasiruošę kelionei.

Daugiau įkrovos ir smagiau

Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis labiau mėgautis unikalia vairavimo patirtimi, kurią siūlo Jūsų PHEV (EV). Reguliariai įkraudami, galėsite ilgiau riedėti PHEV veikiant tyliuoju EV režimu, taupysite degalus ir mažinsite emisiją. Vairuotojai galės kiekvieną dieną pradėti su visiškai įkrautu akumuliatoriumi ir nuvažiuoti toliau nesustodami viešojoje įkrovimo stotelėje.

Įkrovimo kontrolė

Naudodamiesi Toyota namų įkrovikliu, galėsite kontroliuoti įkrovimo procesą dabar ir ateityje. Planuodami įkrovimą automobilyje ar MyT išmaniojo telefono programėlėje, galėsite naudotis mažesniais ne piko elektros tarifais. Įkrovikliuose įrengtos europinio standarto II tipo (Type 2) jungtys, tad galėsite daug metų ramiai mėgautis įkrovimo lankstumu.

MyT perduoda kontrolę Jums

Naudodamiesi MyT programėle, galite bet kur palaikyti ryšį su savo Toyota automobiliu – pradėti arba suplanuoti įkrovimą, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą, rasti laisvas viešąsias sparčiojo įkrovimo stoteles. Nesvarbu, ar tuo metu apsipirkinėjate parduotuvėje, ar ilsitės namie įsitaisę ant sofos.

Atsisiųskite MyT programėlę jau šiandien.

Raskite sau tinkamą įkroviklį

Stilingas, saugus ir pasiruošęs ateičiai. Toyota namų įkrovikliai yra itin aukštos kokybės, patikimi įrenginiai, todėl puikiai tinka Jūsų Toyota įkraunamam hibridui arba elektromobiliui įkrauti.
 •  

  Standartinis įkroviklis

  Geriausiai tinka PHEV savininkams

  Didžiausia galia: 22 kW
  Jungties tipas: II tipas (Type 2)
  Kabelio tipas: III režimas
  Kabelio ilgis: 6 m
  Įrengimas: Patalpoje arba lauke
  Garantija: 3 metai

 • Internetu valdomas įkroviklis

  Geriausiai tinka norintiems valdyti nuotoliniu būdu

  Didžiausia galia: 22 kW
  Jungties tipas: II tipas (Type 2)
  Kabelio tipas: III režimas
  Kabelio ilgis: 6 m
  Įrengimas: Patalpoje arba lauke
  Prieiga: Užrakinimas / atrakinimas naudojant RFID
  Jungiamumas: WiFi arba 4G
  Garantija: 3 metai

Visi Toyota elektromobiliai ir įkraunami hibridai parduodami su įkrovimo kabeliais.
Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.