Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Camry Hybrid

HIBRIDAS

Rodykite pavyzdį

Kaina – nuo 28 700 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 5,3 l/100 km
CO2 Nuo 119 g/km
 • Naujasis Camry Hybrid – dinamikos ir stiliaus derinys.

  Jo elegantišką ir šiuolaikinį profilį išryškina 17 ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, o priekinę dalį – plačios ir tvirtos radiatoriaus grotelės bei stilingi LED žibintai. Stilingas artėjančio ar tolstančio Camry Hybrid siluetas visuomet išsiskiria iš kitų automobilių.

 • Išskirtinės charakteristikos, pakylėjančios hibridą į naują lygmenį.

  Naujas 2,5 l variklis keičia vairavimo patirtį: su juo hibridinė sistema sukuria įspūdingą 218 DIN AG galią, užtikrindama išskirtinę degalų ekonomiją ir mažą CO2 kiekį. Dėl nepriekaištingos garso izoliacijos, mažinančios padangų ir vėjo keliamą triukšmą važiuojant bet kokiu greičiu, salone vyrauja dar didesnė ramybė.

 • Pasirengęs visiems netikėtumams kelyje.

  Į standartinę naujojo Camry Hybrid komplektaciją įtrauktas unikalus modernių pagalbinių vairuotojo technologijų paketas Toyota Safety Sense. Radiolokaciniai jutikliai ir kameros užtikrina visapusišką pagalbą – nuo galimo susidūrimo pavojaus nustatymo iki kelio ženklų stebėjimo, kad visuomet ramiai jaustumėtės kelyje.

  Susipažinkite su saugos įranga >
 • Sukurtas patenkinti kiekvieno vairuotojo ir keleivio poreikius.

  Dėl TNGA (Toyota New Global Architecture) platformos saugumas ir rafinuota važiavimo kokybė sudaro darnią vienovę su įspūdingu valdymu bei naujomis ir patogiomis naudoti technologijomis. TNGA lemia įspūdingą stabilumą, važiavimo komfortą, geresnę kontrolę ir tikrą vairavimo malonumą. Salonas įrengtas nedarant jokių išlygų aukščiui, erdvei kojoms ir pločiui ties pečiais. Taip pat minėtinas didesnis krovinių skyrius, į kurį galima sutalpinti daugiau daiktų.

Naujasis Toyota Camry Hybrid

Naujasis Camry Hybrid – pergalingas derinys. Jame susijungia subtili aukštos kokybės sedano elegancija ir visi Toyota hibridinės sistemos privalumai. Galutinis rezultatas – nepaprastai malonus vairuoti automobilis, pateikiantis naują hibrido apibrėžimą.

Nauja hibrido formulė

Šis automobilis suteikia nepakartojamų vairavimo potyrių. Jau daugiau nei 20 metų Toyota kuriamų novatoriškų hibridų gretas dabar papildė Camry modelis, kuriame įdiegtos mūsų naujos kartos technologijos pakylėja hibrido važiavimo charakteristikas į naują lygmenį.

 • Dinamika ir elegancija

  Naujasis Camry Hybrid įkūnija abu šiuos elementus. Jame susijungia visi rafinuoto sedano ir Toyota hibridinės sistemos privalumai.

 • Stulbinama išvaizda

  Užtikrintai atrodantis naujasis Camry – subtilia elegancija ir dinamišku charakteriu išsiskiriantis aukštos kokybės sedanas. Jo elegantišką ir šiuolaikinį profilį išryškina 17 ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, o priekinę dalį – plačios ir tvirtos radiatoriaus grotelės bei stilingi LED žibintai.

 • Meistriškumas be jokių kompromisų

  Jaukus naujojo Camry Hybrid salonas išsiskiria meistriška apdaila, erdvumu ir praktiškumu. Nenutrūkstamos linijos suformuoja erdvią vairuotojo ir priekinio keleivio zoną. Sumaniai suprojektuotoje kabinoje užtikrinama ideali vairavimo padėtis.

Naujasis Camry Hybrid – dinamikos ir stiliaus derinys.

Naujasis Camry Hybrid išsiskiria stulbinama išvaizda, rafinuotu komfortu ir intuityviai valdomų technologijų gausa, dovanodamas tikrą vairavimo džiaugsmą.

Nauja hibrido formulė

Nauja hibrido formulė

Jau daugiau nei 20 metų Toyota kuriamų novatoriškų hibridų gretas dabar papildė Camry Hybrid, sujungiantis subtilią eleganciją ir hibridinės sistemos užtikrinamas neprilygstamas važiavimo charakteristikas.

Nauja vairavimo patirtis

Nauja vairavimo patirtis

Dėl TNGA (Toyota New Global Architecture) platformos saugumas ir rafinuota važiavimo kokybė sudaro darnią vienovę su įspūdingu valdymu bei naujomis ir patogiomis naudoti technologijomis. Ant TNGA platformos sukonstruotas naujasis Camry Hybrid pasižymi žemu svorio centru, ypač tvirta kėbulo konstrukcija ir patobulinta dvigubo trikampio balansyro pakaba. Tai lemia išskirtinį stabilumą kelyje, nepakartojamą važiavimo komfortą, geresnę kontrolę ir tikrą vairavimo malonumą.

Saugumo garantas

Saugumo garantas

Į standartinę naujojo Camry Hybrid komplektaciją įtrauktas modernių pagalbinių vairuotojo technologijų paketas Toyota Safety Sense, leidžiantis ramiai jaustis kelyje. Nuo galimo susidūrimo pavojaus nustatymo iki kelio ženklų stebėjimo – ši įranga specialiai sukurta Jūsų saugumui užtikrinti.

Susipažinkite su saugos įranga

Kurį Camry pasirinksite?

Skaitykite daugiau apie hibridus

Daugiau apie Camry

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: