1. Nauji automobiliai
  2. Camry
Spartusis pasirinkimas
Patobulinta inovacija

Susipažinkite su naujuoju Toyota Camry Hybrid

Energija kiekviename posūkyje

Toyota Camry iš naujo apibrėžia sedano sąvoką. Jo aptakus išorės dizainas ir erdvus salonas dvelkia gryna elegancija. Penktosios kartos Toyota hibridinės elektrinės technologijos varomas Camry pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis ir didesniu efektyvumu, todėl jį malonu vairuoti.

naujausia hibridinė technologija
pagal vairuotojų pageidavimus
stilingiems sprendimams
skaitmeninių technologijų era
Naujos kartos našumas
Pirmyn su hibridine energija
Patobulinta hibridinė jėgainė užtikrina reakciją beveik akimirksniu, veržlų valdymą ir lengvumo pojūtį, todėl vairuodami naująjį Camry patirsite daug malonumo. Pajuskite galingą pagreitį ir važiuokite tyliau bei ekonomiškiau.

Įkvepiantis vairavimas

Su penktosios kartos hibridine sistema vairavimas tampa malonumu, nes ji užtikrina akimirksniu pasiekiamą pagreitį, didesnę galią ir efektyvumą, o važiavimas tampa sklandesnis ir tylesnis.

Naujas našumo lygis

Mėgaukitės didesne galia ir degalų ekonomija, mažesne emisija ir jautriais stabdžiais, kurie leidžia užtikrintai kontroliuoti greitį.

Stilius judesyje
Išskirtinė energija ir grožis
Vizualiai dinamiška kūjaryklio forma ir žemas, aptakus kėbulas bei dailiai suformuota Camry išorė sujungia sportiškumą ir rafinuotumą. Ploni, aštraus kampo naujieji priekiniai žibintai dar labiau išryškina dizainą, suteikdami bendram siluetui unikalų modernumo ir smagaus vairavimo įspūdį

Dinamiškas išorės dizainas

Energija trykštantis Camry pasižymi charakteringomis linijomis, išryškinančiomis dailų kėbulą ir žemėjančią galinę stogo dalį. Taip sukuriamas nepakartojamas pasitikėjimo savimi įspūdis

Rafinuota išraiška

Elegantiško stiliaus, įmantresnio silueto automobilio išorė pasižymi pailgintomis priekinėmis ir galinėmis iškyšomis bei funkcinėmis ventiliacijos angomis.

Modernus salonas
Jūsų komfortui pritaikytas rafinuotumas
Patobulintame Camry salone suderintas praktiškas dizainas ir aukščiausios klasės stilius, atviroje erdvėje sukuriant atpalaiduojančią atmosferą. Pasirinktos apdailos detalės, medžiagos ir paviršiai harmoningai dera tarpusavyje, o moderniausios saugos technologijos integruotos į dizainą, kad padėtų per kiekvieną važiavimą.

Elegantiškas salonas su aukščiausios klasės funkcijomis

Nuo prabangaus prietaisų skydelio iki stilingo multimedijos ekrano: salono dizainas spindi puikiu meistriškumu.

Patogus, erdvus salonas

Didelėje bagažinėje daug vietos daiktams susidėti, o prabangūs sėdynių apmušalai suteikia komforto.

Intuityvios technologijos
Sumanus būdas vairuoti
Multimedijos sistema Toyota Smart Connect sukurta taip, kad kiekviena kelionė būtų kuo sklandesnė. Naudodamiesi MyToyota programėle, galėsite stebėti ir valdyti automobilio funkcijas iš savo išmaniojo telefono. Pasirinkite garsiakalbių priedus ir komplektą Smart Connect+, kad galėtumėte naudotis papildomomis funkcijomis.

Iškart apžvelkite ir pamatykite visą reikiamą informaciją

Pagal savo poreikius keiskite 12,3 colio visiškai skaitmeninio jungtinio prietaisų skydelio išdėstymą. Čia visa svarbi informacija rodoma vienoje vietoje.

Susipažinkite su naujausia Toyota multimedijos sistema

12,3 colio ekrane pasiekiama Apple CarPlay ir Android Auto, realiuoju laiku veikia debesijos navigacija, valdymo balsu, skaitmeninio raktelio ir nuotolinio valdymo paslaugos.

Informuokite mane
Sužinokite pirmieji
Energija trykštanti Camry dinamiška forma ir erdvus salonas kasdienį vairavimą pavers tikru malonumu. Ar esate pasirengę pradėti kelionę? Užsiregistruokite čia ir gaukite naujausią informaciją.