1. Nauji automobiliai
  2. RAV4
Spartusis pasirinkimas

Toyota RAV4

Hibridinis visureigis, skirtas visiems keliams
Tikras visureigis, tikra galia. Ikoniškas RAV4 stilius, papildytas naujomis, patobulintomis technologijomis. Nesvarbu, ar sklendžiate miesto gatvėmis, ar važiuojate duobėtais užmiesčio keliais, šio drąsaus visureigio savaime įsikraunanti hibridinė sistema užtikrina išskirtinį nuvažiuojamą atstumą ir mažesnį išmetamų teršalų kiekį. Gaukite pranešimus apie techninę priežiūrą, įžvalgių vairavimo duomenų ir prieigą prie mėgstamų grojaraščių, nes programėlė MyT nuolat sinchronizuoja Jūsų išmanųjį telefoną su automobiliu. Bekompromisį pasitikėjimą įkvepiantis RAV4 sukurtas šiuolaikiniam gyvenimui.

Nuotolinės paslaugos

Kasdieniam gyvenimui pritaikytos technologijos. Su pažangiomis transporto priemonėje integruotomis skaitmeninėmis funkcijomis, patogiomis nuotolinėmis paslaugomis ir daugybe T-Mate saugos ir pagalbos sistemų visada būsite priešakyje. Dėl intuityvių technologijų bet kokia kelionė bus maloni. Susipažinkite su Toyota Smart Connect. Mėgaukitės sklandžia debesijos navigacija, balsu valdomomis funkcijomis, sekite eismo informaciją realiu laiku ir stebėkite įvykius kelyje.

Multimedijos ekranas

Toyota RAV4 viduje vairuotojai ras naują multimedijos įrangos komplektą su daugybe patobulintų ryšio ir patogumo funkcijų, įskaitant galimybę atnaujinti sistemą belaidžiu ryšiu (angl. „Over-the-Air“ – OTA). Naujame 10,5 colių jutiklinio ekrano multimedijos ekrane galėsite pasiekti naujas ryšio galimybes vos ištiesę pirštą. Lengvai integruokite naujausių modelių išmaniuosius telefonus, prisijungę belaidžiu ryšiu naudodami Apple CarPlay sistemą. Valdykite telefoną balsu ir naudokitės laisvų rankų įranga, pvz., keiskite salono temperatūrą ir kt. Paprastos frazės sumaniai pažadina sistemą ir leidžia naudotis debesijos navigacija. Kad galėtumėte atsisiųsti naujausią turimą žemėlapių, eismo ir maršrutų informaciją, tereikia pasakyti „hey, Toyota“.

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Atnaujintas 12,3 colių visiškai skaitmeninis Toyota RAV4 prietaisų skydelis leidžia pritaikyti stilių ir turinį pagal savo poreikius bei pageidavimus. Galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: Casual, Smart, Sport ir Tough, taip pat rinktis vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas Jums. Taip pat galėsite pritaikyti norimą rodyti informaciją ir sukurti geriausiai Jums tinkantį derinį. 

Toyota T-Mate. Su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Toyota RAV4 pasižymi geriausiomis savo klasėje saugumo funkcijomis, kadangi jame įdiegtas T-Mate – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tarp jų yra Toyota Safety Sense ir kitos vairavimo bei automobilio statymo pagalbos funkcijos.
  • Toyota Safety Sense Automobilyje RAV4 yra saugos įranga Toyota Safety Sense, kurioje įdiegtos naujausios technologijos, skirtos išvengti dažniausiai pasitaikančių nelaimingų atsitikimų. Susidūrimų padedanti išvengti sistema gali aptikti ir apsaugoti Jus nuo incidentų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Ji veikia perspėdama vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais bei padėdama stabdyti. Jei vairuotojas laiku nestabdo, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Be to, susidūrimo sankryžose išvengimo sistema ir avarinio vairavimo sistema padeda apsisukti sankryžose ir atlikti manevrus, siekiant išvengti susidūrimo.
  • Vairavimo pagalba Nematomų zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant. Be to, Toyota Smart Connect funkcija perspėja vairuotoją apie Eismo pavojus, pvz., priekyje įvykusią avariją, slidų kelią ir t. t., naudodama iš kitų vairuotojų gautą informaciją ir rodydama ją multimedijos ekrane. Priklausomai nuo multimedijos sistemos, ja naudojantis taip pat galima pranešti apie pavojus, taip prisidedant prie bendro eismo saugumo gerinimo.
  • Automobilio statymo pagalba Be to, RAV4 įrengtos kitos naujoviškos T-Mate automobilio statymo pagalbos funkcijos, pavyzdžiui, Rear Cross Traffic Alert su automatinio stabdymo funkcija. Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti susidūrimo.

Žiūrėkite daugiau