1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*
Nuo
45 300 €
CO₂
11 - 17 g/km
Vid. sąnaudos
0.5 - 0.8 l/100 km

TOYOTA PRIUS LAIMĖJO APDOVANOJIMĄ UŽ GERIAUSIĄ PASAULYJE 2024 M. AUTOMOBILIO DIZAINĄ

Skaityti daugiau

Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid – „Red Dot 2023“ dizaino apdovanojimo laimėtojas

Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid pelnė Red Dot Dizaino Apdovanojimą. 43 narių tarptautinė komisija nusprendė, kad Toyota Prius Plug-in Hybrid yra vertas aukščiausio apdovanojimo – „Geriausias iš geriausiųjų“ – Produktų Dizaino kategorijoje.

Skaityti daugiau

Toyota Prius Plug-in Hybrid galerija

Naujasis Prius Plug-in Hybrid gerai atrodo iš visų pusių. Sukurtas kaip vientiso dizaino automobilis, stebinantis konkrečiu tikslu, jis traukia akį tiek gatvėje, tiek ir žiūrint iš aukšto biurų pastato. „Skyview“ stogas vizualiai susijungia su priekiniu ir galiniu stiklu, pabrėždamas naujojo Prius Plug-in Hybrid kupė įkvėptą stilių.

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar

Tas pats pavadinimas, nauja ikona

Neatpažįstamai patobulintas naujasis Prius Plug-in Hybrid drąsiai paneigia lūkesčius. Nepriekaištingai stilingas ir kaip niekad efektyvus naujasis Prius Plug-in Hybrid yra novatoriškas, drąsios išvaizdos automobilis. Jis įkūnija pažangos dvasią. 

Riba – tik dangus
Neįmanoma nepastebėti
Kupė stilius nepamirštant praktiškumo
Kultinis pavadinimas, naujas stilius
Saulės baterija ant stogo
Įkrovimas

Riba – tik dangus

Niekas geriau nei „Skyview“ panoraminis stogas*, užliejantis saloną malonia saulės šviesa, neatspindi meistriškos naujojo Prius Plug-in Hybrid dizaino ir inžinerijos sąveikos. *Siūloma komplektacijoje „Luxury“

Neįmanoma nepastebėti

Naujasis Prius Plug-in Hybrid yra novatoriškas visais atžvilgiais ir pasižymi įspūdinga nauja estetika, kuri tiesiog atkreips dėmesį. Išraiškingumą kelyje pabrėžia galingi, kėbulo kampuose įrengti 19 colių ratlankiai.

Kupė stilius nepamirštant praktiškumo

Neretai išvaizda aukojama dėl funkcijų. Tik ne šiuo atveju. Naujojo Prius Plug-in Hybrid galinių durų rankenos paslėptos C statramsčiuose, kad nebūtų sugadintas aptakus kupė dizainas.

Kultinis pavadinimas, naujas stilius

Prius Plug-in Hybrid. Puikiai pažįstamas pavadinimas. Tačiau Jūs dar niekada nematėte tokio išdidžiai demonstruojamo ir pabrėžto naujojo Prius Plug-in Hybrid dramatiško galinių šviesų rašto, besidriekiančio per visą automobilio plotį.

Saulės baterija ant stogo

Saulės baterija ant stogo* pavers saulės šviesą nemokama akumuliatoriaus energija ir padės nuvažiuoti toliau. Per dieną baterija gali pailginti nuvažiuojamą atstumą iki 8 km, o tai yra 1 200 km per metus. *Standartiškai siūloma komplektacijoje „Premium“

Įkrovimas

Atskleiskite visą Prius Plug-in Hybrid potencialą, reguliariai įkraudami automobilį namuose arba kelionėje. Dažnas įkrovimas optimizuoja galios agregatą, mažina degalų sąnaudas ir užtikrina ilgesnį važiavimą elektros režimu.

Dinamiško dizaino

Naujojo Prius Plug-in Hybrid novatorišką dvasią atspindi bekompromisis dizainas. Dramatišką ir aerodinamiškai optimizuotą pažangųjį naująjį Prius Plug-in Hybrid apibrėžia žema stogo linija ir kupė įkvėptos proporcijos. Šis Prius Plug-in Hybrid yra dinamiškas ir emocingas – toks, kokio dar nematėte.

Kontrolė – jūsų rankose
Erdvė atsipalaiduoti
Elegancijos menas
Išmanusis apšvietimas

Kontrolė – jūsų rankose

Centrinio valdymo pulto dailus dizainas suderintas su funkcionalumu. Be ergonomiškos pavarų svirties rasite įkrovimo prievadų, puodelių laikiklių ir vietą telefonui.

Erdvė atsipalaiduoti

Naujasis Prius Plug-in Hybrid yra prabangus savo paprastumu. Dėl ilgesnės ratų bazės, didesnio komforto ir visiškai pertvarkyto salono išplanavimo jame galėsite puikiai pailsėti.

Elegancijos menas

Derančios dizaino detalės prietaisų skydelyje ir ergonomiškos formos sėdynės sukuria vientisą ir šviežią bei sklandžią salono estetiką.

Išmanusis apšvietimas

Naujojo Prius Plug-in Hybrid salono apšvietimas sukuria raminančią atmosferą ir kartu yra funkcionalus. Jis susietas su automobilio saugos ir vairavimo pagalbos sistemomis, todėl gali mirksėti įspėdamas apie galimą pavojų.

Namai. Kur bebūtumėte

Naujasis Prius Plug-in Hybrid yra erdvus ir rafinuotas, išmanaus dizaino, jo dalis malonu liesti. Jis pažangus tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Sėdėsite žemai, dinamiškoje, bet patogioje vairuotojo vietoje, o nepriekaištingo dizaino kabinos architektūra ir jausmingos medžiagos pabrėžia naujojo Prius Plug-in Hybrid aukščiausios klasės charakterį.

 

Susipažinkite su naujuoju Prius Plug-in Hybrid apžiūrėdami jį 360° kampu

Vaizduojamas tik vienos komplektacijos modelis, kuris neatspindi viso asortimento.

Toyota Prius Plug-In Hybrid – Lietuvos metų automobilis 2024

Žr. daugiau
 • Dviguba DNR, vienas tikslas – laisvė

  Hibridinės sistemos technologija – tai galia be kompromisų. Mieste naujasis Prius Plug-in Hybrid yra beveik begarsis elektromobilis, neišmetantis jokių teršalų ir nuvažiuojantis daugiau nei 72 km* vien akumuliatoriaus energija. Nepaisant to, su integruotu 2,0 litro benzininiu varikliu Prius Plug-in Hybrid neturi jokių apribojimų, jei norite leistis į tolimą kelionę.

  * Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

Įtraukiantis vairavimas

Kam rinktis tik efektyvumą arba tik našumą? Naujajame Prius Plug-in Hybrid elektra ir variklio galia sujungiama į vieną malonią vairavimo patirtį. Didelį našumą papildo sportiška vairavimo padėtis, veržlus vairavimas ir pasitikėjimą keliantis stabilumas.
 • Didesnė galia ir pagreitis Naujasis Prius Plug-in Hybrid su 223 AG greitėja įspūdingai, kai tik to paprašote. Užmiestyje naujasis Prius Plug-in Hybrid iki 100 km/h įsibėgėja vos per 6,8 sekundės.
 • Išmanus vairavimas su hibridinės sistemos patarimais MyToyota programėlėje veikianti hibridinės sistemos patarimų funkcija analizuoja duomenis ir didina vairavimo efektyvumą. Ji padeda maksimaliai pailginti važiavimo elektra trukmę ir tokiu būdu sumažina degalų sąnaudas.
 • Kiekvienai nuotaikai pritaikytas režimas Naujasis Prius Plug-in Hybrid su perjungiamais vairavimo režimais prisitaiko prie Jūsų. Ekonominis režimas didina efektyvumą, o sportinis užtikrina tikslesnį vairavimą ir greitesnę automobilio reakciją. Įprastas režimas yra šių režimų pusiausvyra. Taip pat galite pasirinkti elektros režimą ir važiuoti vien elektra.
 • Galinga, sklandžiai integruota technologija

  Naujasis Prius Plug-in Hybrid leidžia Jums kontroliuoti situaciją. Sėdėdami už vairo, pasiekite savo mediją sparčiai reaguojančiame 12,3 colio jutikliniame ekrane. Tuo pat metu stebėkite svarbiausią vairavimo informaciją daugiafunkciame 7 colių skaitmeniniame TFT vairuotojo ekrane.

Įkrovimas

Galite rinktis

 • Saulės modulis ant stogo

  Naujasis Prius Plug-in Hybrid saulės energiją gali paversti judėjimo galia. Saulės modulis ant stogo saulės šviesą paverčia akumuliatoriaus energija, kuri per dieną leidžia nuvažiuoti papildomus 8 km.

 • Įkraukite namuose

  Užtikrinkite, kad Jūsų Prius Plug-in Hybrid būtų visada pasiruošęs važiuoti, jį įkraudami namuose. Jį galima visiškai įkrauti maždaug per 4 valandas* iš buitinio elektros lizdo arba namams skirto įkroviklio. Stebėkite savo automobilio įkrovos lygį per MyToyota programėlę telefone. 

  * Tiksli įkrovimo trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų.

 • Viešasis įkrovimas

  Prius Plug-in Hybrid elektros režimas idealiai tinka naudoti mieste. Keliaudami naudokitės galingomis viešosiomis įkrovimo stotelėmis, kad būtų lengva ir patogu važiuoti neišmetant teršalų.

Visiška eksploatacijos ramybė

Stengiamės, kad kiekvienas Prius Plug-in Hybrid eksploatavimo aspektas būtų sklandus, malonus ir patogus. Toyota Kanzen yra būtent toks. Tai – visapusiškas paketas, užtikrinantis eksploatacijos ramybę. Jame yra visi svarbiausi elementai*, padedantys mėgautis ir maksimaliai išnaudoti Toyota įkraunamąjį hibridinį elektromobilį.
 • Iki 10 metų garantija Toyota Relax*

  Naujiems ir naudotiems Toyota automobiliams taikoma iki 10 metų trukmės garantija Toyota Relax, kuri aktyvuojama įgaliotoje Baltijos šalių Toyota atstovybėje atliekant techninę priežiūrą.

 • Iki 10 metų techninė pagalba kelyje*

  Mūsų specialistai Jūsų Toyota automobilį (koks bebūtų modelis ar pagaminimo metai) suprojektavo siekdami maksimalaus patikimumo ir patvarumo. Vis dėlto kartais gali nutikti ir netikėtumų, ypač esant prastam orui ar blogoms važiavimo sąlygoms. Dėl to siūlome Toyota techninę pagalbą kelyje, kuri net iki 10 metų bus teikiama ištisą parą, be jokių laisvadienių.

 • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu

  Jums reikės skirtingų laidų atsižvelgiant į tai, kaip ketinate įkrauti savo automobilį. Kartu su automobiliu pateikiame visus reikalingus laidus: „Type 2“ buitiniam lizdui ir „Type 2 Mode 3“ (32 A „Mennekes“) laidą, skirtą sparčiai įkrovai iš tam skirto namų įkroviklio.

 • Nuotolinės paslaugos su MyToyota

  Maksimaliai išnaudokite savo Prius Plug-In Hybrid su intuityvia ir galinga MyToyota programėle. Tai – Jūsų raktas į internetines funkcijas išmaniajame telefone.

 • Toyota įkroviklis

  Geriausias sprendimas – perkant naują automobilį naudoti įkroviklį. Naudodami specialiai sukurtą įkroviklį, galėsite įkrauti gerokai sparčiau nei iš standartinio buitinio elektros lizdo.

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba iki 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Valdykite telefonu

Su MyToyota programėle Jūs ir Jūsų Prius Plug-in Hybrid visada būsite prisijungę. Naudokite ją, pvz., norėdami iš anksto atvėsinti saloną šiltą dieną arba nuotoliniu būdu patikrinti, ar automobilis užrakintas ir saugus. Be to, MyToyota programėlė padeda stebėti akumuliatoriaus įkrovos lygį ir maksimaliai išnaudoti didesnes naujojo Prius Plug-in Hybrid važiavimo elektra galimybes.
Žr. daugiau

Toyota T-Mate. Su Jumis – saugesnei kelionei

Siekiant užtikrinti geriausias klasėje saugos funkcijas, Prius Plug-in Hybrid diegiamas naudingas vairavimo partneris T-Mate. T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. T-Mate užtikrins, kad Jūs visada būtumėte saugiose rankose. Toliau pateikiami keli pagrindiniai akcentai. Visą Prius Plug-in Hybrid T-Mate turinį rasite automobilio konfigūratoriuje.
 • Susidūrimų padedanti išvengti sistema (PCS)

  Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti.

 • Proaktyvusis vairavimas (PDA) – vairavimo pagalba (SA)

  Ši funkcija padeda vairuotojui išvengti netyčinio persirikiavimo. Sistema atpažįsta kelio vingį priekyje ir sureguliuoja vairo pagalbinę jėgą, kad užtikrintų tinkamą vairavimą. Ji taip pat gali padėti pagerinti važiavimo tiesia linija stabilumą.

 • Saugaus išlipimo asistentas (SEA)

  Ši sistema naudoja nematomų zonų stebėjimo sistemos radarą, kad padėtų išvengti susidūrimo tarp iš paskos važiuojančios transporto priemonės arba dviratininko ir automobiliu važiuojančio asmens atidarytų durelių. Kilus pavojui susidurti, šoniniuose veidrodėliuose ir prietaisų skydelio ekrane įsijungia indikatoriai bei pasigirsta garsinis signalas, kad įspėtų automobiliu važiuojančius asmenis.

 • Vairuotojo stebėjimo kamera (DMC)

  Ši sistema naudoja kamerą, įrengtą virš vairo. Ji stebi vairuotojo budrumą ir būseną. Jei sistema aptinka nenormalią būseną, pvz., nuovargį, pasigirsta įspėjimas. Ši technologija naudojama siekiant padidinti avarinio sustojimo sistemos (EDSS) našumą, kad vairuotojo nedėmesingumas būtų aptiktas kuo anksčiau.

 • Avarinio sustojimo sistema (EDSS)

  Jei kurį laiką sistema neužfiksuoja vairuotojo veiksmų, jis įspėjamas garsiniais signalais. Jei vairuotojas ir toliau nereaguoja, EDSS laipsniškai sustabdo automobilį, saugiai jį valdydama užimamoje eismo juostoje. Kitiems eismo dalyviams įspėti įjungiamas avarinis signalas ir atrakinamos durelės, kad prireikus skubios pagalbos specialistai lengvai pasiektų automobiliu važiuojančius asmenis.

 • Toyota Safety Sense internetinio naujinimo funkcija

  OTA programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrins, kad Toyota Safety Sense (TSS) būtų visada atnaujinta su naujausiomis funkcijomis ir patobulinimais.

 • Nuotoliniu būdu valdoma pažangioji automobilio statymo sistema

  Ši sistema leidžia vairuotojui valdyti automobilio statymą išmaniuoju telefonu, stovint prie automobilio. Ją paprasta ir lengva naudoti, galima atlikti visų rūšių automobilio statymo manevrus. Siekiant padidinti saugą, jei naudotojas pakelia pirštą nuo išmaniojo telefono, automobilis iš karto sustoja.

DUK apie įkraunamuosius hibridus

Ir įprastuose, ir įkraunamuosiuose hibriduose naudojama ta pati praktikoje patvirtinta technologija Toyota Hybrid Synergy Drive, tik yra vienas esminis skirtumas. Toyota įkraunamieji hibridai turi gerokai talpesnį akumuliatorių ir gali toliau nuvažiuoti elektra (Prius Plug-in Hybrid atveju – daugiau nei 72 km*).

 

Be to, įkraunamuosius hibridus galima įkrauti iš išorinio elektros šaltinio, pvz., buitinio elektros lizdo, namų įkroviklio arba viešojo įkroviklio. Įkraunant kuo dažniau, pasiekiamas didžiausias efektyvumas, tačiau net ir neįkrauti Toyota įkraunamieji hibridai veikia hibridiniu režimu.

 

 Važiuodami hibridiniu režimu, visi Toyota hibridai sklandžiai perjunginėja du energijos šaltinius: efektyvų benzininį variklį ir išmaniosios įsikraunančios hibridinės sistemos akumuliatorių. Tokiu būdu užtikrinamas didesnis lankstumas, ypač – ilgesnėse kelionėse.

 

 * Mišriuoju ciklu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

Naujasis Prius Plug-in Hybrid reaguoja žaismingai ir yra galingas. Jis užtikrina dinamišką ir malonią vairavimo patirtį. Dėl įspūdingos traukos ir 223 AG bendros sistemos galios šis automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 6,8 sekundės.

 

Dvigubos DNR Prius Plug-in Hybrid yra efektyvesnis nei tradicinis automobilis, nes taupiau naudoja degalus ir išmeta mažiau CO2. Tuo pat metu Prius Plug-in Hybrid pasižymi visais elektrinės pavaros privalumais – nuo galingo, akimirksniu pasiekiamo sukimo momento iki beveik begarsio važiavimo mieste.

Naujajame Prius Plug-in Hybrid siūlomi keli vairavimo režimai, o elektros režimu galima keliauti bet kur, naudojant tik nulinės emisijos akumuliatoriaus energiją. Prius Plug-in Hybrid nuvažiuojamas atstumas EV režimu viršija 72 km*. Be to, elektros režimu galima pasiekti 135 km/h greitį, net jei nuspausite greičio pedalą iki galo**. Jei reikia važiuoti toliau nei leidžia elektros režimas, Prius Plug-in Hybrid veikia kaip hibridinis automobilis ir derina benzino ir regeneruotą akumuliatoriaus energiją.

 

* Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

** Turi būti pakankamas įkrovos lygis (SOC)

Buitinis elektros lizdas

Prius Plug-in Hybrid, kurį lengva įkrauti namie, leidžia planuoti įkrovimą ir naudotis pigesniais tarifais naktį bei ne piko valandomis, taip sumažinant eksploatavimo sąnaudas.

 

Naudojimui namie skirtas įkroviklis

Naujasis Prius Plug-in Hybrid geriausiai veikia tada, kai yra reguliariai įkraunamas. Namie įrengtas įkroviklis užtikrins optimalų įkrovimo patogumą ir saugą. Stebėkite ir valdykite įkrovimą nuotoliniu būdu per MyToyota programėlę.

 

Viešosios įkrovimo stotelės

Viešasis įkrovimo tinklas – tai greitas ir paprastas būdas užtikrinti, kad Prius Plug-in Hybrid būtų reguliariai įkraunamas. MyToyota programėlėje galėsite patikrinti, kiek laiko liko iki visiško įkrovimo: tokia funkcija naudinga naudojantis viešosiomis įkrovimo stotelėmis.

Prius Plug-in Hybrid nuo 0 iki 100 % įkraunamas maždaug per keturias valandas (230 V, 16 A). Tiksli trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų.

Dažnas įkrovimas

Jei įkrausite kiekvieną dieną, padėsite maksimaliai išnaudoti automobilio elektros režimo galimybes ir galėsite maksimaliai mėgautis automobiliu.

 

Sklandus vairavimas

Optimizavę vairavimo stilių, padidinsite savo automobilio elektros režimo efektyvumą ir kiekvienoje kelionėje mėgausitės išskirtiniu našumu.

 

Regeneracinis stabdymas

Grąžinant stabdymo energiją į akumuliatorių, kaskart atleidus greičio pedalą automobilis ima intuityviai lėtėti. Naujajame Prius Plug-in Hybrid galima nustatyti regeneracinio stabdymo lygį pagal savo pageidavimus.

 

Išankstinis salono pašildymas

Naudodami nuotolinio paruošimo funkciją, galėsite visada mėgautis tobula salono temperatūra, koks bebūtų oras lauke. Prieš kelionę atvėsinkite arba pašildykite automobilį, nesumažindami elektra nuvažiuojamo atstumo.

Įkraukite reguliariai ir pastebėsite didelę elektros režimo naudą, įskaitant mažesnes emisijas ir eksploatacines sąnaudas. Vis dėlto, kol Jūsų automobilyje yra degalų, išsekus akumuliatoriui Prius Plug-in Hybrid gali važiuoti hibridiniu režimu.

Kiekvienas Toyota akumuliatorius gaminamas taip, kad būtų eksploatuojamas ne trumpiau nei pats automobilis. Kiekvienam akumuliatoriui suteikiama 5 metų arba 100 000 km* garantija, kurią, atliekant kasmetinę hibridinės sistemos būklės patikrą galima pratęsti iki 10 metų.

 

* Priklausomai nuo to, kas nutiks pirmiau

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

3 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • Prius Plug-in Hybrid - Active - 5 durelių hečbekas

  Prius Plug-in Hybrid Active

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   17 colių tamsiai pilki aerodinaminiai viso dydžio ratų gaubtai (5 stipinų)
  • +
   Elektra valdomi užlenkiami durelių veidrodėliai
  • +
   Lietaus jutiklis

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  45 300 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   11 - 13 g/km
  • Vid. sąnaudos
   0.5 - 0.6 l/100 km
 • Prius Plug-in Hybrid - Luxury - 5 durelių hečbekas

  Prius Plug-in Hybrid Luxury

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   19 colių 10 stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   Galiniai LED žibintai
  • +
   Elektra reguliuojami durelių veidrodėliai

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  47 300 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   16 - 17 g/km
  • Vid. sąnaudos
   0.7 - 0.8 l/100 km
 • Prius Plug-in Hybrid - Premium - 5 durelių hečbekas

  Prius Plug-in Hybrid Premium

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   Saulės energija valdomas stogas su saulės baterijomis
  • +
   Automobilio statymo sistema Toyota Teammate Advanced Park (nuotoliniu būdu valdomas)
  • +
   Panoraminio vaizdo monitorius

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  52 700 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   16 - 17 g/km
  • Vid. sąnaudos
   0.7 - 0.8 l/100 km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.
 • Toyota Prius Plug-in Hybrid papildytojoje realybėje

  Susipažinkite su Prius Plug-in Hybrid naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas.

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.