Kaina – nuo
36 120 €
Vidutinės sąnaudos
1.3 l/100 km
CO2
29 g/km

Pažangus požiūris

Prius Plug-in Hybrid pasižymi gausybe sumanių novatoriškų funkcijų.

  • Atrodo kaip ateities automobilis? Nes toks ir yra.

    Neprilygstamas dizainas stebina dinamiška stilistika ir išraiškingu charakteriu, atsiskleidžiančiu kiekvienoje išorės detalėje, kuri sumaniai apgalvota siekiant užtikrinti išskirtinį efektyvumą bei našumą.

  • Tai visiškai naujas požiūris į hibridinę technologiją ir elektrinį važiavimą.

    Mėgaukitės žaibiška akceleracija ir aplinką tausojančiu elektriniu važiavimu nenaudodami jokių degalų. O ilgesnėse kelionėse ramybės ir užtikrintumo suteiks sklandžiai bei efektyviai dirbantis 1,8 l benzininis hibridinis galios agregatas.

  • Kiekviename modelyje įdiegtas Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas.

    Toyota Safety Sense saugos paketas, įtrauktas į kiekvieno Prius Plug-in standartinę komplektaciją, apima saugos ir pagalbos vairuotojui sistemas, kurios leis jaustis už vairo visiškai ramiai. Gausybė kamerų ir jutiklių, įtaisytų visame automobilio išorės perimetre, padės pastatyti automobilį, nenukrypti nuo eismo juostos bei išvengti susidūrimų tiek mieste, tiek greitkelyje.

Pažangios funkcijos

Pažangios funkcijos

Prius Plug-In Hybrid apstu naujoviškų funkcijų.
Atraskite daugiau
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: