1. New Cars
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
Nuo (Įsk. PVM)
52500.0

CO2

22 g/km

Vidutinės sąnaudos

1 l/100 km

Galerija

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Atraskite RAV4 Plug-in Hybrid

Dviguba DNR

RAV4 Plug-in Hybrid modelyje dera galingiausia mūsų sukurta hibridinė technologija ir išskirtinis elektromobilio gebėjimas nugabenti Jus toliau ir švariau. Po rafinuoto dizaino kėbulu slypi dvigubos energijos sistema, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis Jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir didžiausiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

Ekologiška galia

RAV4 Plug-in Hybrid – galingas, dinamiškas ir patikimas visureigis, kurio našumas įkvepia kurti naują palyginamąją klasę. 2,5 litro Hybrid Dynamic Force benzininis variklis ir išmanioji visų ratų pavaros sistema (AWD-i) leidžia automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti vos per 6 sekundes. Tai užtikrina įspūdinga trauka ir 306 AG galia.

Salono stilius

Stilingas RAV4 Plug-in Hybrid salonas tobulai antrina tyliai ir našiai veikiančiam varikliui. Erdviame, rafinuotame salone įrengtos sportinės odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas, tad keliausite patogiai. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 litrai. Rafinuotame RAV4 salone neprilygstamą komfortą leis pajusti tiek projekcinis ekranas, 9 garsiakalbių JBL Premium Audio sistema, tiek belaidžio įkrovimo funkcija ir 230 V maitinimo lizdas bagažinėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie įkraunamus hibridus

Koks skirtumas tarp hibridų ir įkraunamų hibridų?

Ir hibriduose, ir įkraunamuose hibriduose naudojama ta pati pasiteisinusi technologija Toyota Hybrid Synergy Drive, bet yra vienas esminis skirtumas.

Toyota įkraunamuose hibriduose montuojamas gerokai didesnės talpos akumuliatorius, todėl jie elektriniu režimu nuvažiuoja gerokai toliau – iki 75 km. Įkraunamus hibridus galima įkrauti iš išorinio elektros šaltinio, pvz., buitinio elektros lizdo, namuose įrengtos įkrovimo stotelės arba viešosios įkrovimo stotelės. Įkraunant kaip įmanoma dažniau, pasiekiamas didžiausias efektyvumas, tačiau net ir neįkrauti Toyota įkraunami hibridai veikia hibridiniu režimu.

Važiuodami hibridiniu režimu, visi Toyota hibridai sklandžiai perjunginėja du energijos šaltinius: efektyvų benzininį variklį ir išmaniosios įsikraunančios hibridinės sistemos akumuliatorių. Tokiu būdu užtikrinamas aukštesnio lygio lankstumas, ypač – ilgesnėse kelionėse.

RAV4 Plug-in Hybrid valdomas smagiai greitai ir yra galingas. Šis automobilis užtikrina tikrą vairavimo malonumą. Dėl įspūdingos traukos ir 306 AG galios nuo 0 iki 100 km/h jis pagreitėja vos per 6 sekundes.

RAV4 Plug-in Hybrid pasižymi mažesne CO2 emisija ir didesniu efektyvumu nei tradicinis automobilis su vidaus degimo varikliu bei užtikrina dar geresnę degalų ekonomiją (22 g CO2 / 1,0 l mišriuoju ciklu). Be to, RAV4 Plug-in Hybrid siūlo elektromobiliams būdingus privalumus – nuo akimirksniu pasiekiamo didelio sukimo momento iki visiškos tylos salone.

Elektros režimu galima bet kur važiuoti neišmetant jokių teršalų. RAV4 Plug-in Hybrid elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 75 km (mišriuoju ciklu) arba iki 98 km (mieste).

Elektriniu režimu galima įsibėgėti iki 135 km/h, net ir iki galo spaudžiant greičio pedalą*. Prireikus važiuoti toliau nei įveikiama elektriniu režimu, RAV4 Plug-in Hybrid sklandžiai persijungia į hibridinį režimą, derindamas benzininį variklį ir regeneruotą bei akumuliatoriuje kaupiamą energiją.

* Įkrovos lygis (SOC) turi būti pakankamas.

Buitinis elektros lizdas
RAV4 Plug-in Hybrid galima įkrauti prijungus prie buitinio elektros lizdo (10 A).

Namų įkrovimo stotelė
Įrengus namų įkrovimo stotelę*, bus galima įkrauti greitai ir patikimai.

Viešieji įkrovikliai
Prijunkite prie bet kokio viešojo greitojo įkroviklio, įrengto automobilių stovėjimo aikštelėse. Taip pat galite per MyT programėlę užsisakyti Toyota įkrovimo tinklo abonementą, kad lengvai pasiektumėte netoliese esančias įkrovimo stoteles.

* Jei su automobiliu planuojate įsigyti namų įkrovimo stotelę, kreipkitės į savo atstovybę.

Buitinis elektros lizdas
Visiškai įkrausite per 7,5 valandos*. Turėdami galimybę planuoti įkrovimo laiką, galėsite sumažinti įkrovimo sąnaudas, jei naudojatės dviejų laiko zonų elektros tarifu ir naktį už elektrą mokate mažiau.

Namų įkrovimo stotelė
Namuose įsirengus įkrovimo stotelę, užtikrinama optimali sparta bei sauga, ir galima visiškai įkrauti per 2,5 valandos*. Taip pat galite valdyti bei stebėti įkrovimą nuotoliniu būdu, per MyT programėlę.

Viešieji įkrovikliai

Prijunkite prie viešojo įkroviklio. Kaip ir naudojant namų įkrovimo stotelę, akumuliatorius bus visiškai įkrautas per 2,5 valandos*.
MyT programėlė papildomai leidžia patikrinti, kiek laiko liko iki visiško įkrovimo. Tai ypač naudinga prijungus prie viešojo įkroviklio.

* Nuo 0 iki 100 %.

Dažniau įkraukite
Įkraunant kasdien, bus galima maksimaliai išnaudoti Jūsų automobilio elektros režimo galimybes.

Sklandus vairavimas
Optimizavę vairavimo stilių, padidinsite savo automobilio elektros režimo efektyvumą ir kiekvienoje kelionėje mėgausitės išskirtiniu efektyvumu.

Regeneraciniai stabdžiai
Grąžinant stabdymo energiją į akumuliatorių, kaskart atleidus greičio pedalą automobilis ima intuityviai lėtėti.

Salono pašildymas
Kaskart mėgaukitės tobula temperatūra su nuotolinio šildymo funkcija. Prieš kelionę atvėsinkite arba pašildykite automobilį, nesumažindami akumuliatoriaus eksploatacijos trukmės.

Reguliariai įkraudami, pastebėsite elektros režimo privalumus, įskaitant mažesnę emisiją ir eksploatacijos sąnaudas. Vis dėlto, kol bake yra degalų, RAV4 Plug-in Hybrid važiuos hibridiniu režimu net ir su iškrautu akumuliatoriumi.
Kiekvienas Toyota akumuliatorius pagaminamas taip, kad būtų eksploatuojamas ne trumpiau nei pats automobilis. Kiekvienam akumuliatoriui suteikiama 10 metų garantija, kaskart galiojanti vienerius metus arba 15 000 km (kas greičiau). Jos pabaigoje automobilį reikia nugabenti pas įgaliotąjį Toyota atstovą hibridinės sistemos būklei patikrinti. Po jos akumuliatoriaus garantija pratęsiama.
1. Išsirinkite variklį
1. Išsirinkite variklį

1 pasirenkama įranga

1 pasirenkama įranga

 • 2.5 Hybrid Dynamic Force Hibridinis benzininis

  e-CVT AWD | 4X4

  Rodyti daugiau Rodyti mažiau

  22 (g/km)

  CO2

  1 (l/100 km)

  Vidutinės sąnaudos

  Rodyti daugiau Rodyti mažiau

2. Pasirinkite komplektaciją
2. Pasirinkite komplektaciją

2 pasirenkama įranga

2 pasirenkama įranga

 • Executive

  Visureigis

  Nuo

  52500.0

  • 9 colių multimedijos sistemos ekranas
  • Nuotoliniu būdu valdomas dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
 • Premium

  Visureigis

  Nuo

  57150.0

  • 19 colių, 5 stipinų, juodi, šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai
  • Projekcinis ekranas
  • Vėdinamos priekinės sėdynės