1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*
Nuo
53 600 €
CO₂
22 - 22 g/km
Vid. sąnaudos
1 - 1 l/100 km

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar

GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Kultinio visureigio savybės ir įkraunamojo hibrido technologija

Visureigių paveldą tęsiantis patvarus ir rafinuotas RAV4 su įkraunamojo hibrido technologija nuveš Jus dar toliau. Atraskite įkraunamosios sistemos galią itin drąsaus ir miestietiško dizaino automobilyje.

Dviguba DNR

RAV4 Plug-in Hybrid modelyje dera galingiausia mūsų sukurta hibridinė technologija ir išskirtinis elektromobilio gebėjimas nugabenti Jus toliau ir švariau. Po rafinuoto dizaino kėbulu slypi dvigubos energijos sistema, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis Jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir didžiausiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

 

Ekologiška galia

RAV4 Plug-in Hybrid – galingas, dinamiškas ir patikimas visureigis, kurio našumas įkvepia kurti naują palyginamąją klasę. 2.5 litro Hybrid Dynamic Force benzininis variklis ir išmanioji visų ratų pavaros sistema (AWD-i) leidžia automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti vos per 6 sekundes. Tai užtikrina įspūdinga trauka ir 306 AG galia.

 

Pasirinkite važiavimo režimą

Vairuodami RAV4, galite rinktis vieną iš važiavimo režimų, pritaikydami efektyvią hibridinę sistemą Jūsų poreikiams tenkinti. Elektros režimu galėsite įveikti iki 75 km. Tai idealiai tinka trumpesnėms kelionėms. Išvažiavę į užmiestį, galėsite ramiai sklęsti plentu, naudodami benzininę jėgainę. RAV4 hibridinė sistema leis pasiekti bet kokį kelionės tikslą.

Salono stilius

Stilingas RAV4 Plug-in Hybrid salonas tobulai antrina tyliai ir našiai veikiančiam varikliui. Erdviame, rafinuotame salone įrengtos sportinės odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas, tad keliausite patogiai. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 litrų. Rafinuotame RAV4 salone neprilygstamą komfortą leis pajusti tiek projekcinis ekranas, 9 garsiakalbių JBL Premium Audio sistema, tiek belaidžio įkrovimo funkcija ir 230 V maitinimo lizdas bagažinėje.

Visiška eksploatacijos ramybė

Stengiamės, kad kiekvienas RAV4 Plug-in Hybrid eksploatavimo aspektas būtų sklandus, malonus ir patogus. Toyota Kanzen yra būtent toks. Tai – visapusiškas paketas, užtikrinantis eksploatacijos ramybę. Jame yra visi svarbiausi elementai*, padedantys mėgautis ir maksimaliai išnaudoti Toyota įkraunamąjį hibridinį elektromobilį.
 • Iki 10 metų garantija Toyota Relax*

  Naujiems ir naudotiems Toyota automobiliams taikoma iki 10 metų trukmės garantija Toyota Relax, kuri aktyvuojama įgaliotoje Baltijos šalių Toyota atstovybėje atliekant techninę priežiūrą.

 • Iki 10 metų techninė pagalba kelyje*

  Mūsų specialistai Jūsų Toyota automobilį (koks bebūtų modelis ar pagaminimo metai) suprojektavo siekdami maksimalaus patikimumo ir patvarumo. Vis dėlto kartais gali nutikti ir netikėtumų, ypač esant prastam orui ar blogoms važiavimo sąlygoms. Dėl to siūlome Toyota techninę pagalbą kelyje, kuri net iki 10 metų bus teikiama ištisą parą, be jokių laisvadienių.

 • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu

  Jums reikės skirtingų laidų atsižvelgiant į tai, kaip ketinate įkrauti savo automobilį. Kartu su automobiliu pateikiame visus reikalingus laidus: „Type 2“ buitiniam lizdui ir „Type 2 Mode 3“ (32 A „Mennekes“) laidą, skirtą sparčiai įkrovai iš tam skirto namų įkroviklio.

 • Toyota įkroviklis

  Geriausias sprendimas – perkant naują automobilį naudoti įkroviklį.Naudodami specialiai sukurtą įkroviklį, galėsite įkrauti gerokai sparčiau nei iš standartinio buitinio elektros lizdo.

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba iki 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Naujovės viduje ir išorėje

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid siūlo naujoviškų technologijų, kurios praturtins kiekvieną kelionę. Toyota pažangi multimedijos sistema sukurta galvojant apie vairuotojus. Ji leis patenkinti Jūsų poreikius, niekada neprarasti ryšio ir kontroliuoti situaciją, kur benutartumėte leistis savuoju RAV4 Plug-in Hybrid.
 • Multimedijos ekranas RAV4 Plug-in Hybrid siūlo integruotą multimedijos įrangos komplektą ir išsiskiria rafinuotu išoriniu dizainu. Intuityviame multimedijos ekrane yra 10,5 colių jutiklinis ekranas su naujausia išmaniojo telefono integracija belaidžiu ryšiu Apple CarPlay.
 • Skaitmeninis prietaisų skydelis Atnaujintame RAV4 Plug-in Hybrid skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: Casual, Smart, Sport ir Tough, kad galėtumėte individualizuoti savo patirtį. Pasirinkite norimą stilių, tada – vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas asmeniniams poreikiams. Taip pat galėsite nuspręsti, kiek ir kokios informacijos norite matyti.
 • Nuotolinės paslaugos ir Toyota Smart Connect Technologijos pagerina kiekvieną RAV4 Plug-in Hybrid aspektą – tiek stovint, tiek ir važiuojant keliu. Dar prieš Jums įlipant į automobilį, išmaniojo telefono programėlė MyToyota atveria platų jungiamumo pasaulį. Telefonu galite nuotoliniu būdu suplanuoti, kada atvėsinti arba pašildyti saloną, užrakinti ar atrakinti dureles arba netgi įjungti avarinį signalą, kad surastumėte savo pastatytą automobilį. Toyota Smart Connect praturtins kiekvieną kelionę sklandžia debesijos navigacija, išmaniąja balso pagalba, realiu laiku perduodama informacija apie situaciją keliuose ir eismo įvykius.

Sportiškas ir rafinuotas

Kas sakė, kad sportiškas automobilis negali būti ir rafinuotas? Įkvėptas Toyota Gazoo Racing dvasios, RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT valdomas fantastiškai lengvai ir atrodo itin išskirtinai.

19 colių GR SPORT juodi lengvojo lydinio ratlankiai
Elegantiškas dizainas
Stilingos sėdynės
Intuityvus salonas
Dinamiška forma

19 colių GR SPORT juodi lengvojo lydinio ratlankiai

Pirmą kartą Toyota istorijoje RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT 19 colių blizgiems juodiems lengvojo lydinio ratlankiams sukurti buvo pritaikytas tiksliojo pjovimo metodas. Firminė balta dekoratyvinė linija daro įspūdį ir perteikia rafinuotumą.

Elegantiškas dizainas

Gražios ir pastebimos GR SPORT grotelės atkreips praeivių žvilgsnius. Šonuose jas įrėmina originalios išvaizdos kampiniai priekiniai rūko žibintai. Racionalizuotas dizainas pabrėžiamas dėl „Dark Silver“ priekinio aptako.

Stilingos sėdynės

Salonas negali būti tik patogus. Jis turi ir gerai atrodyti. Galvos atramose įspausti GR SPORT logotipai užtikrina gerą pirminį įspūdį, o naujos juodos sintetinės odos bei zomšos sėdynės su sidabro spalvos dygsniais patogiai prilaiko Jūsų nugarą ir netgi yra atsparios elektrostatiniam krūviui.

Intuityvus salonas

RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT lenktynių dvasia akivaizdi iškart įsėdus į automobilį: akį traukia kultiniai logotipai, kuriuos galite matyti ant vairo ir stilinguose grindų kilimėliuose. Prietaisų skydelyje rasite viską, ko reikia – 12,3 colio TFT ekrane galėsite greitai peržiūrėti bendrinamą pagrindinę informaciją, o raiškiame spalvotame 10,5 colio multimedijos ekrane galėsite naudotis navigacija, belaide „Apple Carplay“ ir kitomis pramogų sistemomis.

Dinamiška forma

Išdidžiai parodykite GR SPORT išskirtinumą su unikaliu galiniu ženkleliu virš „Piano Black“ galinio buferio ir „Dark Silver“ galine apsaugine plokštele – abu šie elementai buvo sukurti tik GR SPORT linijai.

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

„T-Mate“ – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį.
 • Priešavarinė sistema (PCS)

  Mūsų priešavarinė sistema gali aptikti ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Ji veikia perspėdama vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais bei padėdama stabdyti. Jei vairuotojas laiku nestabdo, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Be to, susidūrimo sankryžoje vengimo pagalba ir avarinio vairavimo pagalba padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

  Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti.

 • Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Mūsų riboto matomumo zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant.

 • Toyota Smart Connect – eismo įvykiai

  Ši sistema įspėja vairuotoją apie pavojus kelyje, pvz., priekyje nutikusius eismo įvykius arba slidų kelią, rinkdama informaciją iš kitų vairuotojų ir rodydama perspėjimus automobilio multimedijos ekrane. Atsižvelgiant į įrengtos multimedijos sistemos tipą, papildomai gali būti informuojama apie potencialius pavojus, prisidedant prie saugos keliuose gerinimo.

 • Galinė skersinio eismo perspėjimo sistema su automatiniu stabdymu (RCTAB)

  Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, jeigu reikia padėti išvengti susidūrimo.

 • Panoraminio vaizdo stebėjimo sistema (PVM)

  Ši sistema padeda lengviau ir saugiau pastatyti automobilį, nes sujungia keturių kamerų rodomus vaizdus ir suformuoja beveik 360° Jūsų aplinkos rodinį.

 • Priminimo apie neužsegtus galinius saugos diržus funkcijos (RSRS) sistema

  Ši sistema perspėja vairuotoją, prietaisų skydelyje pateikdama įspėjimą, jei išlipant iš automobilio ant galinės sėdynės lieka keleivis arba daiktai. Atsižvelgiant į modelį, užrakinus automobilį, įjungiamas avarinis signalas ir garsinis įspėjamasis signalas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie įkraunamus hibridus

Ir hibriduose, ir įkraunamuose hibriduose naudojama ta pati pasiteisinusi technologija Toyota Hybrid Synergy Drive, bet yra vienas esminis skirtumas.

Toyota įkraunamuose hibriduose montuojamas gerokai didesnės talpos akumuliatorius, todėl jie elektriniu režimu nuvažiuoja kur kas toliau – iki 75 km. Įkraunamus hibridus galima įkrauti iš išorinio elektros šaltinio, pvz., buitinio elektros lizdo, namuose įrengtos įkrovimo stotelės arba viešosios įkrovimo stotelės. Įkraunant kaip įmanoma dažniau, pasiekiamas didžiausias efektyvumas, tačiau net ir neįkrauti Toyota įkraunami hibridai veikia hibridiniu režimu.

Važiuodami hibridiniu režimu, visi Toyota hibridai sklandžiai perjunginėja du energijos šaltinius: efektyvų benzininį variklį ir išmaniosios įsikraunančios hibridinės sistemos akumuliatorių. Tokiu būdu užtikrinamas aukštesnio lygio efektyvumas,  ypač – ilgesnėse kelionėse.

RAV4 Plug-in Hybrid valdomas smagiai greitai ir yra galingas. Šis automobilis užtikrina tikrą vairavimo malonumą. Dėl įspūdingos traukos ir 306 AG galios nuo 0 iki 100 km/h jis pagreitėja vos per 6 sekundes.

RAV4 Plug-in Hybrid pasižymi mažesne CO₂ emisija ir didesniu efektyvumu nei tradicinis automobilis su vidaus degimo varikliu bei užtikrina dar geresnę degalų ekonomiją (22 g CO₂ / 1,0 l mišriuoju ciklu). Be to, RAV4 Plug-in Hybrid siūlo elektromobiliams būdingus privalumus – nuo akimirksniu pasiekiamo didelio sukimo momento iki visiškos tylos salone.

Elektros režimu galima bet kur važiuoti neišmetant jokių teršalų. RAV4 Plug-in Hybrid elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 75 km (mišriuoju ciklu) arba iki 98 km (mieste).

Elektriniu režimu galima įsibėgėti iki 135 km/h, net ir iki galo spaudžiant greičio pedalą*. Prireikus važiuoti toliau nei įveikiama elektriniu režimu, RAV4 Plug-in Hybrid sklandžiai persijungia į hibridinį režimą, derindamas benzininį variklį ir regeneruotą bei akumuliatoriuje kaupiamą energiją.

* Įkrovos lygis (SOC) turi būti pakankamas.

Buitinis elektros lizdas
RAV4 Plug-in Hybrid galima įkrauti prijungus prie buitinio elektros lizdo (10 A).

Namų įkrovimo stotelė
Įrengus namų įkrovimo stotelę*, bus galima įkrauti greitai ir patikimai.

Viešieji įkrovikliai
Prijunkite prie bet kokio viešojo greitojo įkroviklio, įrengto automobilių stovėjimo aikštelėse. Taip pat galite per MyToyota programėlę užsisakyti Toyota įkrovimo tinklo abonementą, kad lengvai pasiektumėte netoliese esančias įkrovimo stoteles.

* Jei su automobiliu planuojate įsigyti namų įkrovimo stotelę, kreipkitės į savo atstovybę.

Buitinis elektros lizdas
Visiškai įkrausite per 7,5 valandos*. Turėdami galimybę planuoti įkrovimo laiką, galėsite sumažinti įkrovimo sąnaudas, jei naudojatės dviejų laiko zonų elektros tarifu ir naktį už elektrą mokate mažiau.

Namų įkrovimo stotelė
Namuose įsirengus įkrovimo stotelę, užtikrinama optimali sparta bei sauga, ir galima visiškai įkrauti per 2,5 valandos*. Taip pat galite valdyti bei stebėti įkrovimą nuotoliniu būdu, per MyToyota programėlę.

Viešieji įkrovikliai

Prijunkite prie viešojo įkroviklio. Kaip ir naudojant namų įkrovimo stotelę, akumuliatorius bus visiškai įkrautas per 2,5 valandos*.
MyToyota programėlė papildomai leidžia patikrinti, kiek laiko liko iki visiško įkrovimo. Tai ypač naudinga prijungus prie viešojo įkroviklio.

* Nuo 0 iki 100 %.

Dažniau įkraukite
Įkraunant kasdien, bus galima maksimaliai išnaudoti Jūsų automobilio elektros režimo galimybes.

Sklandus vairavimas
Optimizavę vairavimo stilių, padidinsite savo automobilio elektros režimo efektyvumą ir kiekvienoje kelionėje mėgausitės išskirtiniu efektyvumu.

Regeneraciniai stabdžiai
Grąžinant stabdymo energiją į akumuliatorių, kaskart atleidus greičio pedalą automobilis ima intuityviai lėtėti.

Salono pašildymas
Kaskart mėgaukitės tobula temperatūra su nuotolinio šildymo funkcija. Prieš kelionę atvėsinkite arba pašildykite automobilį, nesumažindami akumuliatoriaus eksploatacijos trukmės.

Reguliariai įkraudami, pastebėsite elektros režimo privalumus, įskaitant mažesnę emisiją ir eksploatacijos sąnaudas. Vis dėlto, kol bake yra degalų, RAV4 Plug-in Hybrid važiuos hibridiniu režimu net ir su iškrautu akumuliatoriumi.

Kiekvienas Toyota akumuliatorius pagaminamas taip, kad būtų eksploatuojamas ne trumpiau nei pats automobilis. Kiekvienam akumuliatoriui suteikiama 10 metų garantija, kaskart galiojanti vienerius metus arba 15 000 km (kas greičiau). Jos pabaigoje automobilį reikia nugabenti pas įgaliotąjį Toyota atstovą hibridinės sistemos būklei patikrinti. Po jos akumuliatoriaus garantija pratęsiama.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

3 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - Visureigis

  RAV4 Plug-in Hybrid Executive

  Hibridas
  Visureigis
  • +
   18 colių, 5 stipinų, pilki, šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   Tonuoti galinių langų stiklai
  • +
   Elektra valdoma bagažinė

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  53 600 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   22 - 22 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 1 l/100 km
 • RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - Visureigis

  RAV4 Plug-in Hybrid Premium

  Hibridas
  Visureigis
  • +
   19 colių, 5 stipinų, juodi, šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   Midnight Black stogas
  • +
   Panoraminio vaizdo monitorius

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  58 250 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   22 - 22 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 1 l/100 km
 • RAV4 Plug-in Hybrid - GR SPORT - Visureigis

  RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT

  Hibridas
  Visureigis
  • +
   19 colių 5 stipinų blizgūs juodi lengvojo lydinio ratlankiai GR SPORT
  • +
   GR SPORT priekiniai rūko žibintai (LED)
  • +
   GR SPORT viršutinės priekinės grotelės

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  58 950 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   22 - 22 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 1 l/100 km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.