1. MyT App
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

MyT internetinės paslaugos

Prisijungus atsiranda daugiau galimybių

Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, kurį pasieksite per MyT išmaniojo telefono programėlę, skirtą padidinti vairavimo saugą ir malonumą.

MyT programėlė

Valdykite savo Toyota automobilį išmaniuoju telefonu

Naudodamiesi MyT programėle savo išmaniajame telefone, kur bebūtumėte galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu. Planuokite keliones iš namų, raskite savo automobilį, optimizuokite vairavimą, gaukite analitinius vairavimo duomenis ir bendrosios bei techninės priežiūros pranešimus.

 

Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo

Tapkite geriausiu hibridinio automobilio vairuotoju ir sumažinkite degalų sąnaudas.
MyT programėlės instruktavimo dėl hibridinės sistemos naudojimo funkcija pagal ankstesnes keliones rodo kontekstines instrukcijas, kaip pagerinti hibridinio automobilio vairavimą. Tokiu būdu galite maksimaliai išnaudoti EV režimą, sumažinti degalų sąnaudas ir maksimaliai apriboti neigiamą poveikį aplinkai.

 

Įkraunamųjų hibridų ir elektromobilių nuotolinio valdymo funkcijos

Neprilygstamas komfortas ir sutaupytas laikas
Stebėkite savo automobilio akumuliatoriaus būseną ir planuokite įkrovimą, kai tai patogu Jums, naudodamiesi įkrovimo nuotolinio valdymo funkcija. Naudodamiesi klimato kontrolės funkcija, lengvai atitirpinsite savo automobilį žiemos mėnesiais. Taip pat galite prieš kelionę nustatyti pageidaujamą temperatūrą salone ir visa tai – naudojantis išmaniuoju telefonu.

Spustelėkite toliau, kad atsisiųstumėte MyT programėlę jau dabar.

Kaip veikia MyT?

Sužinokite daugiau apie tai, kaip veikia MyT.

 

Kaip naudotis bendrinimo su automobiliu funkcija – instrukcija (ENG)

Kaip naudotis internetinėmis navigacijos paslaugomis – instrukcija (ENG)

Kaip naudotis paskutinio kilometro funkcija – instrukcija (ENG)

Kaip naudotis modemo funkcija per Wi-Fi – instrukcija (ENG)

Kaip naudotis modemo funkcija per Bluetooth – instrukcija (ENG)

 Kaip rasti bendrinimo su automobiliu keliones – instrukcija (ENG)

Kaip aktyvuoti privatumo režimą – instrukcija (ENG)

Kaip aktyvuoti internetines paslaugas – instrukcija (ENG)

Dažnai užduodami klausimai


Vairuoti Toyota dar niekada nebuvo taip gerai, o su MyT internetinėmis paslaugomis patirtis tapo dar sklandesnė: jomis naudotis patogu ir užtikrinama nuolatinė kontrolė – kur benuvyktumėte.

Technologijos nebūtinai turi bauginti. Turime atsakymų į visus Jūsų klausimus apie MyT internetines paslaugas.

Naudojantis MyT internetinėmis paslaugomis, Jūsų automobilis sklandžiai palaiko ryšį su išoriniu pasauliu. Galite vairuoti efektyviau ir sumaniau. Stengėmės, kad viskas būtų kaip įmanoma paprasčiau ir intuityviau, tačiau neabejojame, kad turite klausimų. Su malonumu į juos atsakysime.

Naudodami MyT paskyrą, galėsite valdyti savo multimedijos sistemą. MyT programėlėje ir Mano Toyota klientų portale rasite naudingų įžvalgų apie savo automobilį.

Tais pačiais rekvizitais galėsite prisijungti ir prie MyT programėlės, ir Mano Toyota klientų portalo.

MyT programėlė leidžia naudotis tolesnėmis MyT internetinėmis paslaugomis.

 • Rasti mano automobilį
 • Siuntimas į automobilį
 • Paskutinis kilometras
 • Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo
 • Vairavimo analizė
 • Priežiūros rezervavimas
 • Priminimai apie priežiūrą
 • Priežiūros retrospektyva


Mano Toyota klientų portale rasite išsamios informacijos apie savo automobilį, be to, galėsite įsigyti ir valdyti paslaugas. Portale siūlomos toliau nurodytos paslaugos.

 • Automobilių pirkimo retrospektyva, automobilio nuosavybės duomenys ir užsakymo sekimas
 • Siuntimas į automobilį
 • Priežiūros rezervavimas
 • Priminimai apie priežiūrą
 • Priežiūros retrospektyva
 • Informacija apie transporto priemonę
 • Savininko vadovas
 • Žemėlapio naujiniai
 • Valdyti profilio nuostatas
MyT programėlė yra susieta su konkrečios transporto priemonės identifikacijos numeriu (VIN) ir automobilio savininku, taigi, programėlės internetinėmis paslaugomis galėsite naudotis tik tame automobilyje.
MyT programėlės internetinės paslaugos apsiriboja automobilio savininku, tačiau transporto priemonės identifikacijos numerį (VIN) galima įtraukti į kelias paskyras.

Jei nežinote, ar aktyvuotos Jūsų MyT programėlės internetinės paslaugos, eikite į MyT programėlę. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (viršutiniame dešiniajame pradžios ekrano kampe). Eikite į skiltį Nuostatos ir pasirinkite kortelę Automobilis. Jei pamatysite pranešimą Aktyvuoti internetines paslaugas, vadinasi, jos dar neaktyvuotos. Norėdami aktyvuoti MyT programėlės internetines paslaugas, turėsite apsilankyti pas įgaliotąjį atstovą.

Greitas būdas patikrinti, ar MyT programėlės internetinės paslaugos įjungtos – pažiūrėti, ar paskutinės Jūsų kelionės duomenys rodomi programėlės pradžios ekrane.

Galite pakeisti slaptažodį MyT programėlėje. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (viršutiniame dešiniajame pradžios ekrano kampe), tada spustelėkite meniu Nuostatos. Pasirinkite Keisti slaptažodį ir įveskite dabartinį bei naująjį slaptažodžius. Tada patvirtinkite naująjį slaptažodį ir įrašykite.

Jei pamiršote savo slaptažodį, prisijungimo ekrane galite paprašyti naujo, įvesdami savo el. pašto adresą.