.

MyT internetinės paslaugos

Prisijungus atsiranda daugiau galimybių

Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, kurį pasieksite per MyT išmaniojo telefono programėlę, skirtą padidinti vairavimo saugą ir malonumą.

MyT programėlė

Valdykite savąjį Toyota išmaniuoju telefonu


Naudodamiesi MyT programėle savo išmaniajame telefone, kur bebūtumėte galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu. Planuokite keliones iš namų, raskite savo automobilį, optimizuokite vairavimą, gaukite analitinius vairavimo duomenis ir bendrosios bei techninės priežiūros pranešimus.

Daugiau MyT programėlės funkcijų
Rasti mano automobilį

Nesvarbu, kaip ilgai nesinaudojote.
Funkcija Rasti mano automobilį veikia Google žemėlapių pagrindu. Per MyT programėlę ji padės rasti savąjį Toyota, kur jis bebūtų pastatytas. Be to, yra galimybė bendrinti buvimo vietos informaciją su šeimos nariais ir draugais.

/
Bendrinti su automobiliu

Paprasčiausias būdas kelionėms planuoti
Patogiai suplanuokite kelionę automobiliu, būdami namie arba kelyje. Po to, naudodamiesi MyT programėle, išsiųskite buvimo vietos informaciją tiesiai į savąjį Toyota, kad galėtumėte sklandžiai pradėti kelionę.

/
Paskutinis kilometras

Sklandi navigacija nuo automobilio durelių iki namų durų.
Prireikus paskutinę kelionės atkarpą įveikti pėsčiomis, nurodymus, kaip nuvykti į kelionės tikslą, galima iš Toyota palydovinės navigacijos sistemos pabendrinti su savo mobiliuoju telefonu.

/
Vairavimo analizė

Valdykite savo kelionių retrospektyvą.
MyT programėlė atlieka automobilio duomenų registratoriaus funkciją ir leidžia iškviesti praeities vairavimo duomenis, įskaitant greitį, pagreitį ir ridą, kad galėtumėte patogiai išanalizuoti vairavimo stilių komandiruočių ir kitų kelionių metu.

/
Priminimai apie priežiūrą*

Daugiau niekada nebepraleisite priežiūros darbų.
MyT padeda užtikrinti geriausią Toyota būklę, teikdama priminimus apie techninę priežiūrą pagal transporto priemonės faktinę ridą, taigi, daugiau niekada nepamiršite kreiptis dėl priežiūros darbų.
* Paslaugos taps pasiekiamos 2021 metais

/
Akumuliatoriaus apsauga

Nuolat žinokite savo automobilio akumuliatoriaus įkrovos lygį.
Trijų žingsnių peržiūra – aukštas, vidutinis arba žemas lygis – leis nebeįstrigti ir išvengti nemalonios situacijos, kai nepavyksta užvesti variklio dėl išsekusio akumuliatoriaus.

/
Avarijos pagalbos sistema

Siųskite perspėjimus įvykus avarijai.
Toyota jutikliai registruoja visus stuktelėjimus ir susidūrimus, kai transporto priemonė juda arba stovi. Naudodamiesi MyT programėle, galėsite paskambinti savo vietiniam Toyota įgaliotajam atstovui arba iškviesti techninę pagalbą, taip pat – avarijos atveju – pranešti savo šeimos nariams arba draugams. Be to, galėsite įtraukti į avarijos duomenis nuotraukų, kad draudimo bendrovei būtų lengviau atlyginti žalą.

/
Įspėjamosios lemputės

Važiuokite saugiau ir geriau supraskite situaciją.
Pasinaudokite mūsų patogiais paaiškinimais, ką reiškia atitinkamos Jūsų transporto priemonės įspėjamosios lemputės. Sužinosite, koks skubumo lygis ir veiksmai, kurių gali prireikti imtis.

/
Degalų lygis

Stebėkite degalų lygį savo automobilyje.
Kur bebūtumėte, MyT programėlėje galėsite nuotoliniu būdu tikrinti savojo Toyota degalų lygį. Taigi, kelionės metu turėsite galimybę iš anksto suplanuoti degalų papildymo sustojimus.

/
Bendroji ir techninė priežiūra*

Patogi ir skaidri priežiūra.
Palaikykite savojo Toyota optimalią būklę: keliais paprastais veiksmais MyT programėlėje internetu rezervuokite priežiūrą ir nepraleiskite artėjančių darbų, taip pat – stebėkite savojo Toyota techninės priežiūros retrospektyvą ir ankstesnių veiksmų su transporto priemone apžvalgą.
* Paslaugos taps pasiekiamos 2021 metais

/
Transporto priemonės užsakymo stebėjimo priemonė

Stebėkite naujojo užsakymo būsenos pasikeitimus.
Sekite savo naujojo Toyota pristatymą – nuo užsakymo pateikimo iki atvykimo pas įgaliotąjį atstovą ir paruošimo atsiimti.

/
Buvimo vietos žymėjimas

Padėsime lengviau rasti savo transporto priemonę.
Net jei Jūsų automobilis neprijungtas prie tinklo, galėsite nurodyti savo buvimo vietą, kad būtų lengviau ją rasti, kai grįšite.

/

 

Spustelėkite toliau, kad atsisiųstumėte MyT programėlę jau dabar.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vairuoti Toyota dar niekada nebuvo taip gerai, o su MyT internetinėmis paslaugomis patirtis tapo dar sklandesnė: jomis naudotis patogu ir užtikrinama nuolatinė kontrolė – kur benuvyktumėte.

Technologijos nebūtinai turi bauginti. Turime atsakymų į visus Jūsų klausimus apie MyT internetines paslaugas.

Naudojantis MyT internetinėmis paslaugomis, Jūsų automobilis sklandžiai palaiko ryšį su išoriniu pasauliu. Galite vairuoti efektyviau ir sumaniau. Stengėmės, kad viskas būtų kaip įmanoma paprasčiau ir intuityviau, tačiau neabejojame, kad turite klausimų. Su malonumu į juos atsakysime.

Kodėl reikia kurti MyT paskyrą?

Naudodami MyT paskyrą, galėsite valdyti savo multimedijos sistemą. MyT programėlėje ir Mano Toyota klientų portale rasite naudingų įžvalgų apie savo automobilį.

Koks skirtumas tarp MyT programėlės ir Mano Toyota klientų portalo?

Tais pačiais rekvizitais galėsite prisijungti ir prie MyT programėlės, ir Mano Toyota klientų portalo.

MyT programėlė leidžia naudotis tolesnėmis MyT internetinėmis paslaugomis.

 • Rasti mano automobilį
 • Siuntimas į automobilį
 • Paskutinis kilometras
 • Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo
 • Vairavimo analizė
 • Priežiūros rezervavimas
 • Priminimai apie priežiūrą
 • Priežiūros retrospektyva

Mano Toyota klientų portale rasite išsamios informacijos apie savo automobilį, be to, galėsite įsigyti ir valdyti paslaugas. Portale siūlomos toliau nurodytos paslaugos.

 • Automobilių pirkimo retrospektyva, automobilio nuosavybės duomenys ir užsakymo sekimas
 • Siuntimas į automobilį
 • Priežiūros rezervavimas
 • Priminimai apie priežiūrą
 • Priežiūros retrospektyva
 • Informacija apie transporto priemonę
 • Savininko vadovas
 • Žemėlapio naujiniai
 • Valdyti profilio nuostatas

Ar galiu naudotis MyT internetinėmis paslaugomis kitame Toyota automobilyje?

MyT programėlė yra susieta su konkrečios transporto priemonės identifikacijos numeriu (VIN) ir automobilio savininku, taigi, programėlės internetinėmis paslaugomis galėsite naudotis tik tame automobilyje.

Ar mano šeimos nariai gali naudotis MyT internetinėmis paslaugomis?

MyT programėlės internetinės paslaugos apsiriboja automobilio savininku, tačiau transporto priemonės identifikacijos numerį (VIN) galima įtraukti į kelias paskyras.

Turiu automobilį, kurio MyT internetinės paslaugos turėtų būti pasiekiamos, tačiau manau, kad jos neaktyvuotos. Ką daryti?

Jei nežinote, ar aktyvuotos Jūsų MyT programėlės internetinės paslaugos, eikite į MyT programėlę. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (viršutiniame dešiniajame pradžios ekrano kampe). Eikite į skiltį Nuostatos ir pasirinkite kortelę Automobilis. Jei pamatysite pranešimą Aktyvuoti internetines paslaugas, vadinasi, jos dar neaktyvuotos. Norėdami aktyvuoti MyT programėlės internetines paslaugas, turėsite apsilankyti pas įgaliotąjį atstovą.

Greitas būdas patikrinti, ar MyT programėlės internetinės paslaugos įjungtos – pažiūrėti, ar paskutinės Jūsų kelionės duomenys rodomi programėlės pradžios ekrane.

Kaip pakeisti savo MyT slaptažodį?

Galite pakeisti slaptažodį MyT programėlėje. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (viršutiniame dešiniajame pradžios ekrano kampe), tada spustelėkite meniu Nuostatos. Pasirinkite Keisti slaptažodį ir įveskite dabartinį bei naująjį slaptažodžius. Tada patvirtinkite naująjį slaptažodį ir įrašykite.

Jei pamiršote savo slaptažodį, prisijungimo ekrane galite paprašyti naujo, įvesdami savo el. pašto adresą.

Žiūrėkite daugiau

Tvarumas – mūsų aplinkosauginė misija Tvarumas – mūsų aplinkosauginė misija Tvarumas – Toyota verslo pagrindas. Siekiame tiekti tokius gaminius ir teikti tokias paslaugas, kurios tausotų planetą ir praturtintų žmonių gyvenimą tose bendruomenėse, kuriose vykdome savo veiklą. 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų. 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija Toyota 2000GT automobilis, gerai žinomas iš 1967 m. pasirodžiusio filmo apie Džeimsą Bondą „Gyveni tik du kartus“ (You Only Live Twice) su Seanu Connery, pasaulio rinką pasiekė tais pačiais metais. Jis iškart tapo rimta paraiška, jog Toyota yra tvirtai pasiryžusi konkuruoti su geriausiais Europoje sportiniais automobiliais.