24 val. trukmės Le Mano lenktynių nugalėtojas

Pergalė – tai tik mūsų lenktynių pradžia

Įveikę 388 įtemptus Circuit de La Sarthe trasos ratus Prancūzijoje du TS050 HYBRID bolidai finišavo užimdami dvi pirmąsias vietas 2018 m. Le Mano lenktynėse. Tai Toyota svarbus istorinis momentas. Ilgus dešimtmečius trukęs sunkus darbas davė savo vaisių – dvidešimtasis bandymas pateisino lūkesčius.

Nors tai seniausios ir prestižiškiausios ištvermės lenktynės, jose pasiekta pergalė tėra tik pradinis laiptelis siekiant įveikti naują iššūkį. Toliau tobulėti. Didinti galią ir našumą, keisti formą ir konfigūraciją – mūsų hibridinių technologijų tobulinimo galimybės yra neišsemiamos. Sunkiausi iššūkiai mus verčia judėti į priekį.

Neprilygstama galia ir geriausi ekologiniai rodikliai

Naujosios kartos GR Super Sport Concept įdiegta hibridinė technologija, užtikrinusi Toyota pirmąją ir antrąją vietas 2018 m. Le Mane, iš tiesų išbandyta nuožmiomis lenktynių sąlygomis. Ekstremaliose situacijose patikrintos technologijos laukia naujas bandymų etapas. Naudodami tikrų lenktynėse dalyvaujančių automobilių hibridines technologijas, maksimaliai ištobulintas lenktynių trasoje, mes siekiame gaminti dar labiau įkvepiančius sportinius automobilius. Esame tvirtai pasiryžę kurti automobilius, kuriuos Jums patiktų vairuoti, kad ir kaip ateityje keistųsi elektroninės bei skaitmeninės technologijos. Finišo linija kartu reiškia ir startą – mūsų būsimos automobilių gamybos pradžią.

/
Galios agregato specifikacijos
V6 variklis su tiesioginio įpurškimo sistema ir dviem turbokompresoriais
2400 cm3
Bendra galia: 735 kW/1000 AG (variklis ir hibridinės sistemos varikliai)
Toyota Hybrid System – Racing (THS-R)
Hibrido privalumai
Hibrido ištvermingumas

Nepakartojamas TS050 HYBRID išsiskiria neįtikėtinu greičiu ir įspūdinga degalų ekonomija.

/
/
Variklis:
2,4 l V6, su tiesioginio įpurškimo sistema ir dviem turbokompresoriais
/
Hibridinė sistema:
Toyota HYBRID – System Racing (THS-R)
/
Maksimalus greitis:
Virš 330 km/h
/
Akumuliatorius:
Ypač lengvas, ličio jonų

„Aš esu tvirtai pasiryžęs visomis išgalėmis stengtis, kad
per ateinančius 100 metų
automobiliai teiktų tikrą vairavimo džiaugsmą.“
Akio Toyoda

Ribiniai išbandymai trasoje, praktika keliuose

Mes daug ko išmokstame ribinėse situacijose. Nuo energijos regeneracijos iki akumuliatoriaus aušinimo ir matmenų sumažinimo – WEC lenktynės mums padeda sparčiai judėti į priekį tobulinant savo keliams skirtus hibridinius automobilius.

/
Susipažinkite su komanda

Mūsų daugianacionalinė komanda yra sukaupusi turtingą tarptautinę patirtį automobilių sporto srityje. Prie 2018–2019 m. WEC lenktynėse dalyvaujančios komandos prisijungė dukart F1 pasaulio čempionas Fernando Alonso – dėl pergalės Le Mane, kurios jis siekė visą gyvenimą.

Pilotas: Mike Conway istorija

TOYOTA GAZOO Racing pilotas Mike Conway dalijasi istorija apie pasiaukojimą, nesėkmes ir aistrą lenktynėms, kuri nuo pat pradžių buvo jo varomoji jėga.

1 pilotas
Automobilis: Nr. 7

Pilotas: Mike Conway
Šalis: JK
Pasiekimai: pergalės Monako, Macau ir Long Beach trasose

1 pilotas
Automobilis: Nr. 8

Pilotas: Sébastien Buemi
Šalis: Šveicarija
Pasiekimai: pergalė 2014 m. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate

1 pilotas
Automobilis: Nr. 7

Pilotas: Kamui Kobayashi
Šalis: Japonija
Pasiekimai: prizinė vieta F1 lenktynėse, laimėta pole pozicija 2017 m. Le Mane

1 pilotas
Automobilis: Nr. 8

Pilotas: Kazuki Nakajima
Šalis: Japonija
Pasiekimai: laimėta pole pozicija 2014 m. Le Mane

1 pilotas
Automobilis: Nr. 7

Pilotas: José María López
Šalis: Argentina
Pasiekimai: pergalės 2014, 2015 ir 2016 m. World Touring Car čempionate

1 pilotas
Automobilis: Nr. 8

Pilotas: Fernando Alonso
Šalis: Ispanija
Pasiekimai: dukart F1 pasaulio čempionas

Daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio Siekiame prisidėti kurdami geresnę visuomenę ir pasaulį, kuriame nėra emisijos, o apribojimai – įveikti. Šiame nulinės emisijos pasaulyje niekas nelieka užnugaryje ir žmonės mėgaujasi laisve judėti. Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota atletai, dalyvaujantys "Start You Impossible" projekte, atstovauja įvairias neįgaliųjų sporto šakas. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų.