24 val. trukmės Le Mano lenktynių nugalėtojas

Pergalė – tai tik mūsų lenktynių pradžia

Įveikę 388 įtemptus Circuit de La Sarthe trasos ratus Prancūzijoje du TS050 HYBRID bolidai finišavo užimdami dvi pirmąsias vietas 2018 m. Le Mano lenktynėse. Tai Toyota svarbus istorinis momentas. Ilgus dešimtmečius trukęs sunkus darbas davė savo vaisių – dvidešimtasis bandymas pateisino lūkesčius.

Nors tai seniausios ir prestižiškiausios ištvermės lenktynės, jose pasiekta pergalė tėra tik pradinis laiptelis siekiant įveikti naują iššūkį. Toliau tobulėti. Didinti galią ir našumą, keisti formą ir konfigūraciją – mūsų hibridinių technologijų tobulinimo galimybės yra neišsemiamos. Sunkiausi iššūkiai mus verčia judėti į priekį.

GR Super Sport Concept

Neprilygstama galia ir geriausi ekologiniai rodikliai

Naujosios kartos GR Super Sport Concept įdiegta hibridinė technologija, užtikrinusi Toyota pirmąją ir antrąją vietas 2018 m. Le Mane, iš tiesų išbandyta nuožmiomis lenktynių sąlygomis. Ekstremaliose situacijose patikrintos technologijos laukia naujas bandymų etapas. Naudodami tikrų lenktynėse dalyvaujančių automobilių hibridines technologijas, maksimaliai ištobulintas lenktynių trasoje, mes siekiame gaminti dar labiau įkvepiančius sportinius automobilius. Esame tvirtai pasiryžę kurti automobilius, kuriuos Jums patiktų vairuoti, kad ir kaip ateityje keistųsi elektroninės bei skaitmeninės technologijos. Finišo linija kartu reiškia ir startą – mūsų būsimos automobilių gamybos pradžią.

/
Galios agregato specifikacijos
V6 variklis su tiesioginio įpurškimo sistema ir dviem turbokompresoriais
2400 cm3
Bendra galia: 735 kW/1000 AG (variklis ir hibridinės sistemos varikliai)
Toyota Hybrid System – Racing (THS-R)

Hibrido privalumai

Hibrido ištvermingumas

Nepakartojamas TS050 HYBRID išsiskiria neįtikėtinu greičiu ir įspūdinga degalų ekonomija.

/

/
Variklis:
2,4 l V6, su tiesioginio įpurškimo sistema ir dviem turbokompresoriais
/
Hibridinė sistema:
Toyota HYBRID – System Racing (THS-R)
/
Maksimalus greitis:
Virš 330 km/h
/
Akumuliatorius:
Ypač lengvas, ličio jonų

„Aš esu tvirtai pasiryžęs visomis išgalėmis stengtis, kad
per ateinančius 100 metų
automobiliai teiktų tikrą vairavimo džiaugsmą.“
Akio Toyoda

Ribiniai išbandymai trasoje, praktika keliuose

Mes daug ko išmokstame ribinėse situacijose. Nuo energijos regeneracijos iki akumuliatoriaus aušinimo ir matmenų sumažinimo – WEC lenktynės mums padeda sparčiai judėti į priekį tobulinant savo keliams skirtus hibridinius automobilius.

/

Tikslas – 2018–2019 m. WEC

2017 m. TOYOTA GAZOO Racing komanda patyrė visko – nuo džiaugsmingų pergalių, įspūdingų kovų iki skausmingų pralaimėjimų ir neįkainojamų pamokų.

Susipažinkite su komanda

Mūsų daugianacionalinė komanda yra sukaupusi turtingą tarptautinę patirtį automobilių sporto srityje. Prie 2018–2019 m. WEC lenktynėse dalyvaujančios komandos prisijungė dukart F1 pasaulio čempionas Fernando Alonso – dėl pergalės Le Mane, kurios jis siekė visą gyvenimą.

Pilotas: Mike Conway istorija

TOYOTA GAZOO Racing pilotas Mike Conway dalijasi istorija apie pasiaukojimą, nesėkmes ir aistrą lenktynėms, kuri nuo pat pradžių buvo jo varomoji jėga.

1 pilotas
Automobilis: Nr. 7

Pilotas: Mike Conway
Šalis: JK
Pasiekimai: pergalės Monako, Macau ir Long Beach trasose

1 pilotas
Automobilis: Nr. 8

Pilotas: Sébastien Buemi
Šalis: Šveicarija
Pasiekimai: pergalė 2014 m. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate

1 pilotas
Automobilis: Nr. 7

Pilotas: Kamui Kobayashi
Šalis: Japonija
Pasiekimai: prizinė vieta F1 lenktynėse, laimėta pole pozicija 2017 m. Le Mane

1 pilotas
Automobilis: Nr. 8

Pilotas: Kazuki Nakajima
Šalis: Japonija
Pasiekimai: laimėta pole pozicija 2014 m. Le Mane

1 pilotas
Automobilis: Nr. 7

Pilotas: José María López
Šalis: Argentina
Pasiekimai: pergalės 2014, 2015 ir 2016 m. World Touring Car čempionate

1 pilotas
Automobilis: Nr. 8

Pilotas: Fernando Alonso
Šalis: Ispanija
Pasiekimai: dukart F1 pasaulio čempionas

2018–2019 m. WEC lenktynių kalendorius

Daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę. Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Corolla Hybrid pradeda naują jaudinantį raidos etapą. Revoliucinė modulinė TNGA platforma leido atnaujinti Corolla sedaną, hečbeką ir Touring Sports modelį pažangiais hibridiniais galios agregatais, kurie užtikrina neprilygstamą vairavimo patirtį. Naujasis Toyota RAV4 Naujasis Toyota RAV4 Naujasis RAV4, pasižymintis ne tik dinamiška, bet ir elegantiška konstrukcija bei erdviu, patogiu salonu leis jaustis nevaržomiems, kad ir kur keliautumėte – nuo miesto centro iki sudėtingo reljefo vietovių. 10 metų Toyota hibridinio akumuliatoriaus garantija 10 metų Toyota hibridinio akumuliatoriaus garantija Keliaukite savo Toyta hibridu nepatirdami jokių rūpesčių net pasibaigus gamyklinei automobilio garantijai.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: