1. Naujienos, istorijos ir įvykiai
  2. Prius Plug-in - car of the year
Spartusis pasirinkimas

Toyota Prius Plug-In Hybrid – Lietuvos metų automobilis 2024

Pirmą kartą per beveik tris dešimtmečius besitęsiančio Lietuvos metų automobilio konkurso istoriją trokštamą titulą pelnė trijų kainų kategorijų automobiliai.

Ne vieno, o trijų automobilių apdovanojimas yra didelis pokytis, tačiau jis būtinas, nes į trumpąjį sąrašą įtraukiami automobiliai nuo labai paprastų ir biudžetinių modelių iki prabangių aukščiausios klasės automobilių, kainuojančių daugiau nei namas.

Toyota Prius Plug-In Hybrid konkurse dalyvavo vidutinės kainos diapazone nuo 40 000 iki 59 999 eurų. Nors įkraunamoji versija padidina kainą, komisijos nariai nurodė keletą svarių argumentų jos naudai. Tai buvo argumentai, dėl kurių Toyota Prius Plug-In Hybrid tapo solidžiu nugalėtoju šioje kategorijoje.

Toyota Hybrid Synergy Drive pasižymi legendiniu patikimumu ir efektyvumu, jau nekalbant apie efektingą naujojo modelio išvaizdą, nes tai – automobilis, priverčiantis praeivius atsisukti. Be to, Prius pavyko užkariauti komisijos narių širdis ir protus neabejotinai patrauklia ir įtraukiančia esybe. Ir visa tai – išlaikant išskirtines efektyvumo savybes.

Atsižvelgiant į tai, kad vien elektra automobilis gali nuvažiuoti beveik 100 kilometrų, galima drąsiai teigti, kad Prius, kadaise buvęs pirmuoju, tapo legendiniu.