1. Offers
  2. Toyota lemmikloomade varustus
Spartusis pasirinkimas

Toyota priedai šunų savininkams

Kad Jūsų naminio augintinio kelionė būtų kuo saugesnė.
Kad kelionės su naminiu augintiniu būtų patogesnės ir saugesnės, Toyota siūlo daugybę praktiškų priedų.

Daugiau informacijos apie priedus ir montavimo galimybes gausite kreipęsi į Toyota atstovybes visoje Lietuvoje.

Bagažinės tinklas šunims

Toyota bagažinėje įrengiamas tinklas šunims užtikrina papildomą apsaugą naminių augintinių šeimininkams ir patiems augintiniams. Kai naudosite Toyota tinklą šunims, tiek trumpos, tiek ilgos kelionės bus saugios ir patogios visiems.

Gaminys tinka šiems modeliams: Corolla Cross; RAV4

Kaina: nuo 399 €

Sužinok daugiau

Bagažinės perskyrimo tinklas šunims

Toyota bagažinės perskyrimo tinklas šunims leidžia optimaliai išnaudoti bagažinės erdvę. Dviejų skyrių tinklas šunims idealiai tinka šeimininkams, norintiems atskirti naminius augintinius vieną nuo kito arba nuo kitų daiktų, pvz., pirkinių krepšių arba lagaminų bagažo skyriuje. Visi Toyota tinklai šunims su skyriais tinka konkretiems automobilių modeliams. Juos lengva sumontuoti ir nuimti.

Gaminys tinka šiems modeliams: Corolla Cross; RAV4

Kaina: nuo 355 €

Sužinok daugiau

Bamperio apsaugas

Jei turite Toyota universalą, Jūsų gyvūnas augintinis tikriausiai į automobilį įlipa ir iš jo išlipa pro bagažinės dangtį, užlipdamas ant galinio bamperio. Norint apsaugoti kėbulo dalis nuo įbrėžimų, verta rinktis nusidėvėjimui atsparų bamperio apsaugą iš poliesterio. Jis apsaugo automobilį nuo įbrėžimų ir nešvarių letenų žymių bei palengvina gyvūno augintinio įlipimą ir išlipimą.

Kaina: nuo 97 €

Sužinok daugiau

Apsauginis užvalkalas galinėms sėdynėms

Apsauginis užvalkalas galinei sėdynei yra vienas geriausių ir paprasčiausių sprendimų, padedančių apsaugoti galines sėdynes, kai naminį augintinį reikia vežti kompaktišku automobiliu arba sedanu. Apsauginis ir diržais reguliuojamas užvalkalas tvirtinamas prie priekinių ir galinių galvos atramų. Jis išsiskleidžia per visą galinės sėdynės plotą, kad gyvūnui augintiniui užtektų erdvės. Apsauginio užvalkalo įrengimas ir nuėmimas užtrunka ne ilgiau nei porą minučių.

Kaina: nuo 126 €

Sužinok daugiau
Pasiūlymas galioja oficialiose Toyota atstovybėse iki 2024-06-30.