1. Let's go beyond
 2. Corporate
Spartusis pasirinkimas

Mes peržengiame savo ribas

Nulis – tik pradžia. Leidžiamės ten, kur mūsų gaminiai ir paslaugos visuomenei daro tik teigiamą poveikį. Tai reiškia, kad gaminsime automobilius ir kursime iniciatyvas, kurios bendruomenėms, visuomenėms ir visų mūsų planetai neš naudą.

Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 – tai mūsų pasiryžimas siekti tikrojo tvarumo visoje savo veikloje. Priimame Jungtinių Tautų tvarios plėtros tikslus ir siekiame judėti vandenilio bendruomenės link, kur visas transportas ir netgi ištisi miestai gaus energiją iš švarių vandenilio degalų. Įsivaizduojame geresnį pasaulį, nes nulis – tik pradžia.
 • Vandenilio visuomenė

  Vandenilio visuomenės kūrimas jau prasidėjo: tai matome naujos kartos Toyota Mirai modelyje. Jis jau leidosi į kelionę, kur nėra emisijos, kadangi išmeta tik gryną vandenį. Tačiau tai – tik pirmoji mūsų vizijos dalis pasiūlyti švarią vandenilio energiją visiems gyvenimo visuomenėje aspektams. Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia. Nuo autobusų iki laivų, nuo sunkvežimių iki krautuvų – kuriame tylesnes transporto priemones, kurios judėdamos faktiškai valo orą.

 • Woven City

  Woven City – tai ne tik vandenilinės transporto priemonės. Tai – visiškai integruota ir vandeniliu varoma miesto ekosistema. Tai – ateities ekomiesto prototipas, kuriame švarių degalų naudojimas suteikia privalumų, kartu įkvepiant naująją kartą. Kartu Woven City yra tarsi natūrali ateities naujovių laboratorija.

 • e -Palette

  Toyota ruošia tikrą komercinio transporto revoliuciją, pristatydama jaudinančią e-Palette koncepciją. Tai – didžiulis žingsnis pirmyn verslams. Šiose autonominėse transporto priemonėse siūloma mobili erdvė, kurią galima pritaikyti įrengiant grožio saloną, restoraną, sporto klubą ar netgi mobilųjį viešbučio kambarį. Galimybes riboja tik naudotojų vaizduotė. e-Palette tipo transporto priemonės verslininkams pasiūlys naujų jaudinančių, elegantiškų ir ekologiškų būdų savo klientams pasiekti.

 • Energy Observer

  Nulinės emisijos mobilumo priemonė pasiekė pasaulio vandenynus. Tai – Energy Explorer, novatoriškas vandenilinis laivas, kuriame sumontuota ta pati vandenilio degalų elementų technologija kaip ir Toyota Mirai. Energy Explorer ne tik išmeta gryną vandenį, bet ir pats gamina vandenilio degalus iš aplinkinio jūros vandens, išnaudodamas saulės energiją.

 • Toyota Caetanobus

  Nulinės emisijos naujovės diegiamos ten, kur jų reikia labiausiai. Vandenilinis Caetanobus – tai autobusas, išmetantis tik gryną vandenį. Jis ne tik gabena keleivius ten, kur šiems reikia, bet ir valo orą miesto gatvėse. Be to, Caetanobus gali priimti informaciją iš miesto šviesoforų tinklo, reguliuoti greitį bei taip mažinti eismo spūstis.

 • Mėnuleigis JAXA

  Sukurtas bendradarbiaujant su Japonijos kosmoso agentūra, Toyota vandenilinis mėnuleigis idėją „Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia“ yra pasiruošęs pritaikyti kitoje planetoje. Na, kol kas – tik mėnulyje, bet tai – gera pradžia. Toyota mėnuleigis JAXA gali mėnulio paviršiumi įveikti didelius atstumus, nedarydamas jokio poveikio nepaliestai ekosistemai, nes išmeta tik vandenį.

 • Aplinkosaugos iššūkis 2050

  Toyota – pasaulinė bendrovė, rimtai vertinanti savo veiklos atsakomybę. Štai kodėl toliau leidžiamės nulinių emisijų keliu. Planuojame idėją „Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia“ plėtoti toli į ateitį ir pritaikyti ją visoje tiekimo grandinėje. Tai reiškia, kad iki 2050 metų esame pasiryžę pasiekti užsibrėžtus naujų transporto priemonių nulinės CO2 emisijos tikslus, įgyvendinti nulinės gyvenimo būdo emisijos idėją, gamyklose užtikrinti nulinę CO2 emisiją ir maksimaliai apriboti vandens sąnaudas.

Visada tik į priekį

Žr. daugiau

Mūsų tikslas – judėti toliau nei nulinės emisijos

Žr. daugiau

Įveikime kliūtis

Žr. daugiau

Įveikime pavojus

Žr. daugiau