1. Let's go beyond
  2. Emissions
Spartusis pasirinkimas

Mūsų tikslas – judėti toliau nei nulinės emisijos

Praėjo jau 25 metai nuo to momento, kai su Toyota Prius pristatėme novatorišką elektrifikuoto automobilio technologiją. Mes toliau dedame pastangas šioje srityje ir nenurimsime, kol savo klientams nepasiūlysime sprendimo, kuris tiktų ir jiems, ir mūsų planetai. Tai reiškia, kad nuo šiol turėsime didžiulę elektrifikuotų modelių pasiūlą – hibridų, įkraunamų hibridinių elektromobilių, elektromobilių ir vandenilinių transporto priemonių. Mūsų tikslas šiuo metu – ne tik pasiekti nulinę emisiją, bet ir žengti toliau. Siekiame kurti teigiamo poveikio transporto priemones. Tai – tokie automobiliai kaip vandenilinis Mirai, kuris išskiria tik vandenį ir važiuodamas valo orą.
  • Hibridiniai ir įkraunami hibridiniai automobiliai

    Nuo pirmojo pasaulyje masiškai gaminamo ikoniškojo hibridinio automobilio Toyota Prius nuėjome tolimą kelią. Mūsų 25 metai kompetencijos yra tapę milijonais hibridų, važinėjančių mūsų keliais. Šie efektyvūs hibridai gali iki 70 % laiko važiuoti emisijos neskleidžiančiu elektriniu režimu. Beje, artimiausiais metais pamatysime dar didesnę hibridų pažangą.

  • Toyota bZ serija

    Toyota bZ serija – tai naujos kartos elektromobilių modeliai, skirti žengti už nulinės emisijos ribos. Pirmuosiuose šios serijos elektromobiliuose įdiegta ir kitų naujovių, pvz., elektroninė vairavimo sistema ir saulės elektrinė.

  • Mirai

    Vandenilio galia turi savo stiliaus ikoną – Toyota Mirai. Tai – pirmasis pasaulyje masinės gamybos vandenilinis automobilis. Beje, šiuo metu gaminama jau antroji jo karta. Mirai – tai automobilis, kuris jau žengė už nulinės emisijos ribos. Jis ne tik išmeta gryną vandenį be jokios taršos, bet ir važiuodamas grynina orą.

Visada tik į priekį

Žr. daugiau

Įveikime kliūtis

Žr. daugiau

Įveikime pavojus

Žr. daugiau

Mes peržengiame savo ribas

Žr. daugiau