1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid Electric
Spartusis pasirinkimas

Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai

Vien elektra nuvažiuosite toliau
Mūsų įkraunamieji hibridai pasižymi hibridinių elektromobilių privalumais, tačiau yra dar našesni ir vien elektra gali nuvažiuoti dar toliau. Juos galima įkrauti iš elektros tinklo namie arba viešojoje įkrovimo stotelėje, o vien elektra jie jus nuveš iki 75 km, tuo metu neskleisdami jokios taršos ir nevartodami degalų. Ilgesnėse kelionėse jie sklandžiai perjungs savo efektyvias benzinines elektros sistemas, kad galėtumėte ramiai nuvykti nuo durų iki durų.

Geriausia iš abiejų pasaulių

RAV4 Plug-in Hybrid ketvirtosios kartos hibridinės sistemos technologijos tiekiama dviejų rūšių energija ir didelės talpos akumuliatorius leidžia mėgautis geriausia, ką siūlo abu pasauliai: dinamišku našumu ir išskirtiniu elektromobilio (EV) efektyvumu, įskaitant pirmaujančią klasėje CO2 emisiją, degalų sąnaudas ir elektra įveikiamą atstumą.

Ilgalaikė galia

Kaip ir visi Toyota komponentai, mūsų įkraunamųjų hibridų akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad būtų eksploatuojami ilgai. Siūlome papildomos ramybės: kiekvienam hibridinės sistemos akumuliatoriui suteikiame garantiją, kurią, vykdant kasmetines hibridinės sistemos būklės patikras, galima pailginti iki 10 metų.

Mūsų priėmimo schemoje garantuojama: pasibaigus elektromobilio akumuliatoriaus eksploatacijos trukmei, jis bus utilizuotas saugiai ir atsakingai. Toyota įgaliotieji autoservisai šiuo metu utilizuoja daugiau nei 90 % mūsų akumuliatorių. Siekiame perdirbti daugiau nei 50 % kiekvieno hibridinės sistemos akumuliatoriaus (pagal svorį).

 

MyT internetinės paslaugos

MyT išmaniojo telefono programėlė siūlo skirtines funkcijas, kad maksimaliai išnaudotumėte savo Toyota įkraunamąjį hibridą. Iš jos galėsite patikrinti akumuliatoriaus būseną, nuvažiuojamą atstumą, programuoti įkrovimo laikus ir netgi iš anksto atvėsinti arba pašildyti saloną.
Atraskite MyT internetines paslaugas

Atraskite jums geriausiai tinkantį įkraunamąjį hibridą

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?fuelType=plugin&lang_ver=YcV0G1740

Forced client side injection based on cached strategy

Žiūrėkite daugiau