1. Let's go beyond
 2. Mobility
Spartusis pasirinkimas

Įveikime kliūtis

Kai turite laisvę judėti, viskas įmanoma. Štai kodėl dirbame siekdami sukurti pasaulį, kuriame visi gali judėti laisvai. Dėl šios priežasties 2018–2024 metų laikotarpiui užmezgėme partnerystės ryšius ir su olimpinių, ir paralimpinių žaidynių organizatoriais. Todėl 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje planuojame demonstruoti didžiulę naujų mobilumo sprendimų įvairovę. Tarp tokių – pagalbos žmonėms robotas, padedantis judėti tiems, kurie to negali padaryti patys. Taip pat pristatysime visiškai elektrinę transporto priemonę i-Ride, suprojektuotą neįgaliojo vežimėlių naudotojams, kad mobilumas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.
 • C+Walk T

  Stilingasis C+Walk T yra elektrinis ir kompaktiškas. Juo paprasta manevruoti, jis sukurtas siekiant padėti keleiviams lengvai ir saugiai judėti mieste. Nesvarbu, ar stovite, sėdite, ar Jums reikia neįgaliojo vežimėlio: ši ekologiška akumuliatorinė elektrinė transporto priemonė leis visiems judėti smagiai.

 • Pagalbos žmonėms robotas

  Toyota pagalbos žmonėms robotas plečia mobilumo ribas padėdamas tiems, kuriems reikia kasdienės pagalbos, kad jie galėtų būti labiau nepriklausomi. Jis gali judėti autonomiškai ir nenuilstamai vykdyti įvairias žmogaus balsu bei planšetiniu kompiuteriu duodamas užklausas ir komandas.

 • Palengvinto įlipimo keleivinė transporto priemonė

  Kitas būdas, kuriuo siekiame peržengti nulinių emisijų ribą – padėti judėjimo negalią turintiems žmonėms. Palengvinto įlipimo keleivinė transporto priemonė sukurta užtikrinti, kad vyresnio amžiaus žmonės su negalia, nėščiosios bei šeimos su mažais vaikais galėtų važiuoti viešuoju transportu ir šiek tiek padidintų savo laisvę.

 • i-Ride

  i-Ride – tai genialus elektromobilis, į kurį galima įvažiuoti neįgaliojo vežimėliu ir kuris yra valdomas paprasta vairasvirte. Jo unikalus sėdynių išdėstymas ir automatizuotos vairavimo funkcijos naudotojams užtikrina geresnį mobilumą ir ramybę.

 • i-Road

  Nuostabus ir novatoriškas Toyota i-Road su aktyviojo pokrypio technologija leidžia intuityviai ir smagiai riedėti miestuose, užtikrindamas geresnį judėjimą ankštose vietose. Jis vienu metu padeda mažinti ir spūstis, ir taršą.

 • T-HR3

  Dar vienas misiją vykdantis robotas T-HR3 – tai linksmas humanoidas su rimta paskirtimi. Tiksliai atkartodamas judesius, T-HR3 gali padėti gydytojams ir jų pacientams organizuoti nuotolines procedūras, įskaitant gyvybei pavojingas situacijas.

 • E-Care

  Toyota E-Care siūlo geresnį mobilumą, nes leidžia gydytojams vykdyti judėjimo negalią turinčių pacientų virtualias apžiūras ir konsultuoti juos nuotoliniu būdu, nuvykdamas ten, kur pacientams jį patogiausia pasiekti.

Visada tik į priekį

Žr. daugiau

Mūsų tikslas – judėti toliau nei nulinės emisijos

Žr. daugiau

Įveikime pavojus

Žr. daugiau

Įveikime iššūkius

Žr. daugiau