1. Start your impossible
 2. Mobility
Spartusis pasirinkimas

 

Mobilumas

Mes tikime pasauliu be apribojimų

 • Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)

  e-Palette

  Nauja mobilumo paslauga kiekvienam.

  e-Palette – tai naujos kartos elektromobilis, sukurtas naudotis specialia mobilumo paslauga (MaaS*). Čia pritaikytos elektrifikacijos, prijungtinio ir automatizuoto vairavimo technologijos. e-Palette gali būti pritaikytas tokioms paslaugoms kaip transportavimas ir prekyba, kad palengvintų klientų kasdienybę.

  * Autonomiškumo ir mobilumo paslaugos derinys, apibūdinantis Toyota mobilumo paslaugas naudojant automatizuotai vairuojamas transporto priemones.

 • Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)

  T-TR1

  Virtualiojo mobilumo robotai išplečia žmonių galimybes.

  Toyota T-TR1 koncepcinis robotas demonstruoja virtualiojo mobilumo potencialą ir būdus, kaip robotika gali išplėsti žmonių galimybes palaikyti tarpusavio ryšį ir judėti.

 • Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)

  LQ

  Emocinis ryšys su vairuotoju.

  LQ yra koncepcinis automobilis, kuriame patobulintos technologijos kuria emocinį ryšį tarp automobilio ir vairuotojo, įgyvendindamos svarbiausią kūrybos koncepciją: „mokytis, augti, mylėti“. LQ turi automatinio vairavimo funkciją ir „Yui“ – galingą dirbtinio intelekto valdomą interaktyviąją priemonę, skirtą mokytis iš vairuotojo ir užtikrinti individualizuotą mobilumo patirtį. Pavadinimas LQ išreiškia Toyota viltį, kad toks požiūris taps bendrąja ateities automobilių plėtojimo kryptimi, patobulinant santykį tarp automobilio ir vairuotojo.

 • Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)

  T-HR3

  Sparčiai reaguojantys ir nuotoliniu būdu valdomi robotai.

  T-HR3 yra sukurtas imituoti švelnius žmogaus judesius ir prisilietimus. Jis padeda išplėsti žmonių mobilumą namie, darbuotojų galimybes ir saugą darbo vietoje.

 • Mirai

  Naujas vandenilio degalų elementų technologiją naudojantis automobilis.

  Atnaujintas Mirai yra didelis žingsnis kuro elementus naudojančių automobilių (FCEV) bei vandenilį naudojančios visuomenės link.

 • Sora – elektrifikuotas vandenilio degalų elementų autobusas

  Patogus ir ekologiškas.

  Šis degalų elementais maitinamas autobusas pavadintas pagal vandens ciklą (dangus, vandenynas, upė, oras). Jo praktiškumas ir funkcijos buvo pritaikytos taip, kad padėtų užtikrinti visų gyventojų mobilumą, tuo pat metu saugant aplinką nuo kenksmingos CO₂ taršos.

 • Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)

  C+walk T

  Paprasto judėjimo pagelbiklis.

  Stilingasis C+Walk T suprojektuotas padėti žmonėms su judėjimo negalia kasdien judėti lengviau ir saugiau. Jis elektrinis, kompaktiškas ir manevringas, pasiruošęs leistis į kelionę, kada tik prireiks.

 • Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)

  Micro Palette

  Charizmos nestokojantis pristatymo robotas.

  Šis mažas autonomiškas robotas sukurtas nuveikti didelius darbus. Tai gali būti patogus pristatymas nuo durų iki durų ar pagalba perkelti sandėlio inventorių: Micro Palette tai atliks „su šypsena“. „Žmogiškumas“ – esminė jo charakterio dalis. Jis prekes klientams pristato šiltai ir maloniai.