1. Start your impossible
Spartusis pasirinkimas

Paryžius 2024

Kelionė nuo svajonės iki tikslo yra trumpesnė nei manėte

Į jokią kelionę nesileidžiame vieni.

Būdami pasauliniais Tarptautinio olimpinio ir paralimpinio komitetų rėmėjais bei mobilumo partneriais, pasiryžome įrodyti, kad, turėdami judėjimo laisvę, galime įgyvendinti visas savo svajones.

Atsižvelgdami į tai, remiame šešis Baltijos šalių paraatletus, kurie sudaro Toyota Baltijos paralimpinę komandą ir yra Pasaulinės Toyota komandos dalis. Jie – savo srities žvaigždės su vienu ypatingu papildomu gebėjimu – panaudoti judėjimo galią, kad atskleistų savo potencialą ir pasiektų neįmanomų tikslų.

Baltijos šalių paralimpinė komanda

Svajonių komandos kelionė
Žvilgsnis iš arčiau

Start Your Impossible

Sužinokite įkvepiančias istorijas apie Baltijos šalių paralimpinių komandų narių pasiekimus ir susipažinkite su Pasaulinės Toyota komandos sportininkais iš viso pasaulio.

Pasaulinė Toyota komanda: su mumis – visas pasaulis

Tai – atrinkti sportininkai, kurie kovoja įvairiose sporto šakose ir atstovauja šalims, miestams, kaimams bei bendruomenėms iš viso pasaulio.

Visi jie turi vieną bendrą bruožą – jie realizavo savo, atrodytų, neįmanomus siekius ir vadovaujasi vienu paprastu įsitikinimu: jei turite laisvę judėti, galite įgyvendinti savo svajones. Net ir tas, kurios atrodė neįgyvendinamos.

PASAULINĖ TOYOTA KOMANDA

Susipažinkite su jų įkvepiančiomis istorijomis
Susipažinkite su sportininkais (ENG) (Atveriama naujame lange)
© Toyota Motor Corporation, 2024. Visos teisės saugomos. Naudoti olimpinius simbolius, terminologiją ir vaizdus leidžia Tarptautinis olimpinis ir paralimpinis komitetas.

Nuotraukos: Ernie Gawilani, Fu Xinhani, Zhou Jingjingi, Anne Zagré, Samir Aït Saïdi, Alexis Hanquinquanti, Erin Jacksoni ja Oskana Mastersi nuotraukos: Getty Images.  Leo-Pekka Tähti nuotraukos autorė: Nina Kakonen. Eva Moral nuotraukos autorius: Mario Gomez.  Olivia McTaggarti nuotraukos autorius: Reuters-AFLO. Emma Twigg nuotrauka: AP-AFLO / Reuters-AFLO. David Liti ja Dora Bodony nuotraukos: AP-AFLO. Tomoki Ota nuotrauka: Yohei Osada / AFLO Sport. Ren Tazawa nuotraukos autorius: AFLO Sport.