1. Gazoo racing
Spartusis pasirinkimas

Plėsti galimybių ribas siekiant geresnių rezultatų

Jau daugiau nei 60 metų automobilių sporte plečiame savo automobilių ir žmonių galimybių ribas. Kurdama naujas technologijas ir sprendimus ekstremalioms varžyboms, TOYOTA GAZOO Racing ir toliau sieks kurti vis geresnius automobilių sporto įkvėptus automobilius bei užsiims veikla, didinančia automobilių sporto patrauklumą ir tvarumą. Nuo pažangių hibridinių technologijų iki eksperimentinės vandenilio energijos – esame pasiryžę spartinti tvaraus automobilių sporto plėtrą, kad savo gerbėjams ir klientams teiktume džiaugsmą ir įspūdžius dabar bei ateityje.

Ne tik sportui

Išbandyta ekstremaliomis sąlygomis, labiausiai atsidavusių specialistų. TOYOTA GAZOO Racing pavyko pasiekti unikalų rezultatą – iškovoti visus aštuonis įmanomus titulus trijose FIA serijose, kuriose komanda dalyvavo šį sezoną: Pasaulio ištvermės lenktynių, Pasaulio ralio ir Pasaulio ralio reido čempionatuose. Visas pamokas ir įgūdžius, sukauptus per lenktynes pristatome į Jums. Toliau plečiame galimybių ribas ir siekiame gaminti dar geresnius automobilius, skirtus ir dykumų kopoms, ir miesto kalvoms įveikti.

  • WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (WRC)

    TOYOTA GAZOO Racing Pasaulio ralio čempionato komanda dar kartą sumušė rekordus, kai Kalle Rovanperä ir Jonne Halttunen antrus metus iš eilės surinko visus WRC titulus – konstruktorių taurę, vairuotojo ir šturmano čempionų vardus. Su hibridiniu automobiliu GR Yaris Rally1, kuriam nėra per sunkių iššūkių, esame pasirengę ir toliau plėsti galimybių ribas sudėtingiausiuose pasaulio ralio etapuose.

  • WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP (WEC)

    Iškovojusi istorinę penktąją iš eilės pergalę Le Mano 24 valandų lenktynėse ir 2022 m. tapusi pirmąja dviguba pasaulio hiperautomobilių čempione, TOYOTA GAZOO Racing toliau diegia naujoves ir tobulina rekordinio hibridinio automobilio GR010 veikimą, ruošdamasi artėjantiems kultiniams iššūkiams.

  • WORLD RALLY-RAID CHAMPIONSHIP (W2RC)

    TOYOTA GAZOO Racing naują W2RC erą pradėjo įspūdingu stiliumi – nuo pergalės sezono atidarymo 2022 metų Dakaro ralyje, o Nasseras Al-Attiyahas su Mathieu Baumeliu laimėjo inauguracinį W2RC čempionatą ir parvežė TOYOTA GAZOO Racing pergalę W2RC konstruktorių taurėje. Jokios nuostabos – taip ir turėjo pasirodyti įspūdingasis GR DKR Hilux T1+.

Malonumas vairuoti

TOYOTA GAZOO Racing kolekcijoje ką nors ras kiekvienas azarto mėgėjas. Nesvarbu, ar esate pakvaišęs dėl mūsų WEC ir WRC lenktynių ar dievinate jaudinančią GR modelių liniją, šiai puikiai firminei kolekcijai nėra ribų. Laikas parodyti savo tikrąjį veidą.
Atraskite kolekciją (ENG) (Atveriama naujame lange)