1. Electrified
  2. EV Charging
Spartusis pasirinkimas

Toyota buitinis įkroviklis

Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido arba elektromobilio potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.

Namai – ten, kur geriausia… įkrauti

Mūsų siūlomi namuose įrengiami įkrovikliai naudoja esamą elektros šaltinį. Tai – paprastas, greitas ir nebrangus būdas įkrauti namie.

Prijunkite, palikite įkrauti ir atsipalaiduokite

Toyota namų įkroviklis siūlo paprastą ir efektyvų būdą įkrauti įkraunamą hibridą arba elektromobilį tiesiog namuose. Jį galite įrengti garaže arba prie įvažiavimo, o prijungę automobilį įkrausite greičiau bei patikimiau nei iš įprasto buitinio lizdo, ir galėsite būti ramūs bei nuolat pasiruošę kelionei.

Daugiau įkrovos ir smagiau

Namuose įrengtas Toyota įkroviklis leis labiau mėgautis unikalia vairavimo patirtimi, kurią siūlo Jūsų įkraunami hibridiniai arba elektromobilis. Reguliariai įkraudami, galėsite ilgiau riedėti automobiliu tyliuoju EV režimu, taupysite degalus ir mažinsite emisiją. Vairuotojai galės kiekvieną dieną pradėti su visiškai įkrautu akumuliatoriumi ir nuvažiuoti toliau nesustodami viešojoje įkrovimo stotelėje.

Įkrovimo kontrolė

Naudodamiesi Toyota namų įkrovikliu, galėsite kontroliuoti įkrovimo procesą dabar ir ateityje. Planuodami įkrovimą automobilyje ar MyToyota išmaniojo telefono programėlėje, galėsite naudotis mažesniais ne piko elektros tarifais. Įkrovikliuose įrengtos europinio standarto II tipo (Type 2) jungtys, tad galėsite daug metų ramiai mėgautis įkrovimo lankstumu.

MyToyota perduoda kontrolę Jums

Naudodamiesi MyToyota programėle, galite bet kur palaikyti ryšį su savo Toyota automobiliu – pradėti arba suplanuoti įkrovimą, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą, rasti laisvas viešąsias sparčiojo įkrovimo stoteles. Nesvarbu, ar tuo metu apsipirkinėjate parduotuvėje, ar ilsitės namie įsitaisę ant sofos.

Atsisiųskite MyToyota programėlę jau šiandien.

Toyota buitinis įkroviklis

Stilingas, saugus ir pasiruošęs ateičiai. Toyota namų įkrovikliai yra itin aukštos kokybės, patikimi įrenginiai, todėl puikiai tinka Jūsų Toyota įkraunamam hibridui arba elektromobiliui įkrauti.

Toyota buitinis įkroviklis

Vardinė įtampa: 230 / 400 V (KS) (iki trifazės)
Didžiausias įkrovimo srovės stipris: 16 A (fazei)
Didžiausia galia: 11 kW
Matmenys: 272 x 221 x 116 mm (A4 dydis)
Svoris: 4,5 kg
IP kategorija: IP54 (tinka naudoti lauke)
Veikimo temperatūra: nuo -25 °C iki +40 °C
Kabelis: pritvirtintas kabelis, ilgis – 6 m
Kištuko tipas: Type 2, 1 vnt.
Garantija: 3 metai (kai įsigyjama kartu su automobiliu ir sumontuoja Toyota partneris)

Visi Toyota elektromobiliai ir įkraunami hibridai parduodami su įkrovimo laidais.
Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.