1. Electrified
 2. Hybrid Electric
Spartusis pasirinkimas

Kodėl verta rinktis hibridinį elektromobilį?

Pilkite degalus, kaip esate įpratę

Hibrido degalų atsargas papildyti nesudėtinga. Įsikraunantį Toyota hibridą benzinu papildysite degalinėje, kaip tai darytumėte su įprastu automobiliu.

Įspūdingas nuvažiuojamas atstumas

Toyota hibridiniuose elektromobiliuose sklandžiai derinama benzino ir elektros energija, kad būtų optimizuotas nuvažiuojamas atstumas ir našumas. Tiesiog vairuokite įprastai.

Įsikrovimas

Stabdydami ir riedėdami laisvai, Toyota hibridai įkrauna akumuliatorių, todėl, priešingai nei elektromobiliuose, Jums niekada nereikia rūpintis akumuliatoriaus energijos likučiu.

Kaip veikia Toyota hibridiniai automobiliai?

Toyota hibriduose suderinta daug įprastinių automobilių ir elektromobilių privalumų. Vidaus degimo variklis ir elektrinis motoras veikia kartu viename pažangiame, itin integruotame galios agregate. Motoras padidina našumą ir kartu veikia kaip generatorius, perteklinę energiją paversdamas elektros energija. Rezultatas – sklandus, efektyvus ir, svarbiausia, smagus vairavimas. Toliau pateiktose animacijose išsamiau pavaizduota, kaip veikia mūsų hibridiniai elektromobiliai.
 • Degalų papildymas

  Pripildykite baką benzino degalinėje, kaip esate įpratę.

 • Važiavimas elektra

  Akumuliatorius tiekia energiją elektriniams motorams, kurie varo automobilį pirmyn.

 • Tradicinis vairavimas

  Vidaus degimo variklis padidina galią ir nuvažiuojamą atstumą bei įkrauna akumuliatorių.

 • Regeneracinis stabdymas

  Kai stabdote ir automobilis lėtėja, energija, kuri paprastai tokiu atveju prarandama, įkrauna akumuliatorių.

Peržiūrėkite mūsų hibridinius elektromobilius

Dažnai užduodami klausimai

Hibridiniuose automobiliuose įrengiamas vidaus degimo variklis ir elektrinis galios agregatas. Abu energijos šaltinius galima derinti arba naudoti atskirai pagal poreikį.

Taip, tam tikrais važiavimo atvejais, pvz., pajudant iš vietos ir važiuojant iki 50 km/h greičiu. Išsikrovus akumuliatoriui, perteklinė variklio generuojama energija vėl jį įkrauna.

Toyota hibridiniuose automobiliuose įdiegta novatoriška įsikrovimo technologija. Važiuojant akumuliatoriai įkraunami automatiškai. Papildomai įkrauti nereikia, todėl nereikia nerimauti dėl nuvažiuojamo atstumo arba prijungimo prie elektros tinklo.

Toyota hibridiniame automobilyje naudojama novatoriška akumuliatoriaus technologija sukurta veikti visą automobilio eksploatavimo trukmę. Iš tikrųjų kai kurie mechaniniai elementai, pvz., sankaba, kintamosios srovės generatorius ir starteris, tapo nereikalingi, o tai dar labiau sumažina nenumatytų sąnaudų atsiradimo ateityje riziką. Be to, visiems naujų automobilių hibridiniams elektriniams komponentams, įskaitant akumuliatorių, taikoma Toyota 5 metų arba 100 000 km* gamintojo garantija. Jei Toyota atstovybėje kasmet tikrinama hibridinės pavaros būklė, akumuliatoriaus garantija gali būti pratęsta iki 10 metų.

 

*Kas sueina pirmiau. 

Hibridiniai elektromobiliai būna trijų tipų: daliniai, tikrieji ir įkraunamieji. Daliniai hibridai elektrinį motorą naudoja tik varikliui papildyti, greitėjant ir važiuojant pastoviu greičiu: elektrinis motoras pats automobilio varyti negali. Su Toyota hibridu iki 80 % kelionių mieste įveikti ir iki 50 km/h pastoviu greičiu važiuoti galite vien elektra. Įkraunamieji hibridai veikia kaip tradiciniai hibridai, tačiau juose naudojama talpesnė baterija, todėl jie pasižymi didesniu našumu ir geresnėmis galimybėmis važiuoti tik elektra.

Geriau išnaudokite savo elektrifikuotą Toyota


 • MyToyota internetinės paslaugos

  MyToyota išmaniojo telefono programėlė padeda maksimaliai išnaudoti elektrifikuoto Toyota automobilio galimybes – nuo automobilio būsenos patikrinimo iki salono išankstinio atvėsinimo (pašildymo).

 •  

  10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija

  Mes taip pasitikime savo hibridinių akumuliatorių ilgalaike galia, kad suteikiame jiems 10 metų garantiją.