1. Electrified
 2. Plug-In Hybrid Electric
Spartusis pasirinkimas

Atraskite Toyota įkraunamuosius hibridinius elektromobilius

Kaip ir tikruosiuose hibriduose, įkraunamuosiuose hibriduose elektros energija derinama su benzininiu varikliu. Toyota įkraunamieji hibridai turi talpesnį akumuliatorių ir galimybę įkrauti, todėl gali toliau važiuoti tik elektra (iki 75 km), o ilgesnėse kelionėse – pasitelkti benzininį variklį. Naujajame asortimente montuojama galingiausia iki šiol naudota Toyota hibridinė elektrinė technologija, užtikrinanti dinamišką veikimą ir išskirtinį efektyvumą, kad galėtumėte nuvažiuoti toliau.

Kodėl verta rinktis įkraunamąjį hibridinį elektromobilį?

Pilkite degalus, kaip esate įpratę

Įkraunamąjį hibridą degalais papildyti paprasta. Degalinėse įprastai įpilkite benzino, kad ilgesnėse kelionėse galėtumėte važiuoti naudodami vidaus degimo variklį.

Prijunkite

Jei norite įkrauti greitai ir be rūpesčių, namie įsirenkite įkroviklį ir naudokitės viešosiomis įkrovimo stotelėmis, kad keliauti būtų patogu. Be to, jei turite daugiau laiko, Toyota įkraunamąjį hibridą galite įkrauti namie iš standartinio elektros lizdo arba palikti per naktį.

Mažesnė emisija

Toyota įkraunamieji hibridai gali nuvažiuoti iki 75 km nenaudodami degalų ir neišmesdami jokių teršalų.

Kaip veikia Toyota įkraunamieji hibridai?

Įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai, tokie kaip Toyota RAV4 Plug-in Hybrid, pasižymi išskirtiniu hibridinių elektromobilių nuvažiuojamu atstumu ir patogumu bei įprastų elektromobilių galimybėmis. Jei norite sužinoti daugiau, spustelėkite animacijas ir pamatykite, kaip veikia mūsų įkraunamieji hibridai.
 • Įkrovimas ar degalų įpylimas

  Degalinėje papildykite degalų baką, kaip esate įpratę. Akumuliatorių galėsite įkrauti viešosiose įkrovimo stotelėse arba namie, naudodami Toyota namų įkroviklį arba įprastą elektros lizdą.

 • Važiavimas elektra

  Akumuliatorius tiekia energiją elektriniams motorams, kurie suka ratus ir varo automobilį pirmyn.

 • Tradicinis vairavimas

  Benzininis variklis padidina galią ir nuvažiuojamą atstumą bei įkrauna akumuliatorių.

Peržiūrėkite mūsų įkraunamuosius hibridinius elektromobilius

Dažnai užduodami klausimai

Hibridiniuose ir įkraunamuosiuose hibridiniuose automobiliuose naudojamos panašios technologijos, tačiau yra vienas esminis skirtumas. Abu sklandžiai perjungia du energijos šaltinius – efektyvų benzininį variklį ir įsikraunantį hibridinės sistemos akumuliatorių. Tačiau įkraunamuosiuose hibriduose montuojamas talpesnis akumuliatorius, kuris leidžia elektra nuvažiuoti toliau. Skirtingai nei tikruosius hibridus, įkraunamuosius hibridus galima įkrauti iš išorinio energijos šaltinio.

Kai kurie Toyota įkraunamieji hibridai vien elektra gali nuvažiuoti iki 75 km. Jei ilgesnių kelionių metu akumuliatorius išsikrauna, automobilis sklandžiai persijungia atgal hibridinį režimą, derindamas benziną ir regeneruotą akumuliatoriaus energiją, o Jūs ramiai pasiekiate kelionės tikslą.

Įkraunamąjį hibridą galima įkrauti keliais būdais. Prijungti prie buitinio elektros lizdo nesudėtinga, todėl įkrovimas per naktį – patogus ir daugeliu atvejų labai ekonomiškas būdas. Siekiant optimalios spartos, naudojant specialų kabelį ir namų įkroviklį, automobilis visiškai įkraunamas vos per porą valandų – panašiai kaip kai kurie mobilieji telefonai.

Įkraunamieji hibridai gali sutaupyti pinigų įvairiais būdais. Įkraudami reguliariai, gerokai sumažinsite degalų sąnaudas: visiškai įkrautu akumuliatoriumi kai kurie Toyota įkraunamieji hibridai gali nuvažiuoti iki 100 km su vos vienu litru degalų. Hibridų techninė priežiūra taip pat gali būti pigesnė dėl lėtesnio kai kurių dalių (stabdžių trinkelių ir diskų) dėvėjimosi. 

Toyota įkraunamųjų hibridų akumuliatoriai sukonstruoti veikti visą automobilio eksploatacijos trukmę.  Siūlome papildomos ramybės: kiekvienam akumuliatoriui suteikiame penkerių metų trukmės ar 100 000 km* ridos garantiją, kurią, vykdant kasmetines hibridinės sistemos būklės patikras, galima pailginti iki 10 metų. Akumuliatoriui pasiekus eksploatacijos pabaigą, Toyota priėmimo schemos užtikrins, kad jis būtų sutvarkytas saugiai ir atsakingai.

 

*Kas sueina pirmiau

Geriau išnaudokite savo elektrifikuotą toyota

 •  

  MyToyota internetinės paslaugos

  MyToyota išmaniojo telefono programėlė padeda maksimaliai išnaudoti elektrifikuoto Toyota automobilio galimybes – nuo automobilio būsenos patikrinimo iki salono išankstinio atvėsinimo (pašildymo).

 •  

  Toyota buitinis įkroviklis

  Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido arba elektromobilio potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.