1. Electrified
Spartusis pasirinkimas

Atraskite elektrifikuotus automobilius

Elektrinio mobilumo pradininkė Toyota jau seniai naudoja novatoriškas technologijas senoms problemoms spręsti. Toyota elektrifikuoti automobiliai pasižymi bekompromisiu galios, patikimumo ir našumo deriniu. Prisijunkite prie iniciatyvos kurti visiškai elektrinę ateitį.

RASKITE SAVO TOBULĄ ELEKTRIFIKUOTĄ AUTOMOBILĮ

 • Hibridas
   

  Elektros ir benzino galia vienoje pažangioje sistemoje – geriausia, ką siūlo abu pasauliai.

  Be įkrovimo
  Pilkite degalus, kaip esate įpratę
  Vairuokite įprastai
  Nereikia įkrauti
  Mažos emisijos
  Mažos degalų sąnaudos


   

 • Įkraunamas hibridas
   

  Galinga hibridinė technologija su elektrine funkcija, leidžiančia kasdienes keliones įveikti elektros režimu. 

  Pilkite degalus, kaip esate įpratę
  Vairuokite įprastai
  Lengva įkrauti
  Elektrinės pavaros galimybės
  Galingas ir efektyvus 


 • Elektromobilis 
   

  Elektromobiliai, varomi tik baterijos energija, teikia vairavimo malonumą ir užtikrina mažos taršos mobilumą. 

  Dinamiškas važiavimas
  Lengva įkrauti
  Didelis nuvažiuojamas atstumas
  Sklandus ir tylus


 • Vandenilinis automobilis

  Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai pro išmetimo vamzdį išleidžia tik vandenį ir iš esmės keičia mūsų vairavimo būdą.

  Galima greitai įpilti degalų
  Neišmeta kenksmingų dujų
  Sklandus elektrinis našumas
  Didelis nuvažiuojamas atstumas


Užtikrintumas kelyje

 • Nuvažiuojamas atstumas 

  Kalbant apie elektrinį mobilumą, nuvažiuojamam atstumui tenka lemiamas vaidmuo. Mūsų hibridiniai modeliai yra paprasti. Pilkite į juos benziną, kaip esate įpratę. Vandeniliniai, įkraunamieji hibridiniai ir elektromobiliai turi išskirtinių privalumų. Pateikiame apžvalgą, kuri padės suprasti, geriausiai Jūsų vairavimo profilį ir maršrutus atitinkančius reikalavimus. 

 • Įkrovimas

  Įkrauti paprasta – galite tai daryti namie arba kelionėje, naudodamiesi viešosiomis įkrovimo stotelėmis. Į mūsų hibridinius ir įkraunamuosius hibridinius elektromobilius galite įprastai įsipilti benzino ir važiuoti naudodami elektros energiją. Vos per kelias minutes pripildžius vandenilio degalų elementų elektromobilio baką, galima nuvažiuoti šimtus kilometrų. Sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti savo elektrinio Toyota galimybes.

Pakeisti apsimoka

Sumažinkite savo poveikį gamtai

Elektromobiliai turi daug privalumų. Mažesnės CO2 emisijos naudingos planetai ir leidžia sutaupyti išlaidų transportui.

Pasirinkite, kaip įkrausite

Tarp elektromobilio privalumų – galimybė įkrauti automobilį Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Įkraukite namie per naktį, kol miegate, kaip įkraunate ir telefoną. Tai – ekonomiška ir paprasta.

Pasinaudokite mokesčių lengvatomis

Dėl daugybės elektromobilių mokesčių lengvatų dabar pakeisti automobilį dar naudingiau. Kiekvienoje šalyje jos skiriasi, tačiau verslo klientams gali padėti sutaupyti, pvz., atleidžiama nuo kelių ir pridėtinės vertės mokesčių.

Sutaupykite degalų

Elektromobilį įkrauti gali būti greičiau ir patogiau nei įpilti degalų į benzininį arba dyzelinį automobilį, kartu ir pigiau.

Peržiūrėkite mūsų elektrifikuotų automobilių pasirinkimą

DUK apie elektrifikaciją

EV – tai elektrinis automobilis. Taip pat galite išgirsti santrumpą BEV, kuri reiškia baterijomis varomą elektromobilį. Abiem atvejais automobilyje vietoj vidaus degimo variklio montuojamas elektrinis motoras, o vietoj degalų bako – baterija. Elektromobiliai įkraunami, o ne pildomi degalais. Jie veikia itin sklandžiai ir tyliai, galingai greitėja, be to, siūlo malonią bei įtraukiančią vairavimo patirtį.  

Visi elektromobiliai gali būti varomi tik baterijoje sukaupta energija. Hibridiniuose automobiliuose montuojamas efektyvus benzininis variklis ir elektrinis galios agregatas, kurį sudaro įsikraunantis akumuliatorius ir elektrinis motoras. Hibridiniai automobiliai pagal poreikį sklandžiai perjungia benzino ir elektros energiją. 

Įkraunamieji hibridai, kaip ir tradiciniai, naudoja du pavaros šaltinius – benzininį variklį ir akumuliatoriaus maitinamą elektrinį motorą. Vis dėlto įkraunamojo hibrido akumuliatorius yra talpesnis (todėl jis gali toliau važiuoti tik elektra), automobilis našesnis, o reguliariai įkraunant – išmeta mažiau teršalų ir suvartoja mažiau degalų.  

Įprastą elektromobilį maitina baterija, kuriai išsikrovus reikia įkrauti. Vandenilinis elektromobilis pats gamina elektros energiją, naudodamas sumontuotą degalų elementų paketą.

Žiūrėkite daugiau