Hibridinio automobilio pranašumai

Nesvarbu, ar norite iš naujo atrasti vairavimo malonumą, sumažinti išlaidas ar tiesiog smagiai pasivažinėti tausodami aplinką, – iš kokios perspektyvos bežvelgtumėte, mūsų hibridiniai automobiliai padarys gerą įspūdį.

Hibridinis automobilis neapsunkina gyvenimo – tiesiog sėdi ir važiuoji

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog valdyti hibridinius automobilius yra sudėtinga, tačiau iš tiesų jie sukurti taip, kad vairuotojui būtų kuo lengviau. Paspaudus Power mygtuką, nesigirdi jokio užvedimo garso. Tai lyg užuomina, jog jau galima judėti pirmyn! Kadangi hibridinė sistema valdoma automatiškai (apskritai visi hibridiniai automobiliai valdomi automatiškai), tereikia nustatyti pavarų perjungimo svirtelę į Drive padėtį ir mėgautis sklandžiai perduodama galia kiekvienoje kelionėje.

/
Hibridinė technologija: du darniai veikiantys varikliai

Mūsų hibridiniai automobiliai leidžia mėgautis tylia aplinka, nes sukinėjantis miesto gatvėmis nedideliu greičiu jie veikia elektriniu režimu. Padidinus greitį, elektrinio variklio veikimą papildo sklandžiai įsijungęs benzininis variklis. Kai būtina maksimali galia, abu varikliai veikia drauge vienodu pajėgumu.

two engines
Visuomet įkrauti akumuliatoriai

Vairuojant mūsų hibridinius automobilius, nereikia sukti galvos, kiek toli su jais galima nukeliauti. Tiesiog įpilkite kuro ir leiskitės į kelionę kaip su bet kuriuo tradiciniu automobiliu. Akumuliatoriui išsikraunant, jis vėl įkraunamas naudojant variklio pagamintą perteklinę energiją. Tai dar ne viskas. Stabdant susidariusi energija regeneruojama ir perduodama atgal į akumuliatorių. Taigi niekas neiššvaistoma tuščiai.

charged hybrid
Tausoja piniginę ir aplinką

Sėdėdami už hibridinio automobilio vairo, Jūs ne tik pajusite vairavimo malonumą, bet ir įvertinsite jo naudą aplinkai ir piniginei. Mūsų hibridiniai automobiliai sutverti miesto gyvenimui – dėl dažno variklių išjungimo sutaupoma degalų ir išlaidų. Minėtinos ne tik mažos degalų sąnaudos, bet ir žemas taršos lygis. Mūsų hibridinių modelių išskiriamo anglies dvideginio rodikliai yra tarp žemiausių klasėje, taip pat ypač mažas kenksmingų azoto oksidų kiekis (NOx), kitaip nei dyzelinių automobilių.

easy wallet
Įvairiems poreikiams pritaikyti hibridiniai automobiliai

Mūsų hibridinių automobilių istorija prasidėjo 1997 m., kai pasirodė novatoriškasis Prius. Nuo to laiko mūsų hibridinių automobilių asortimentas išaugo. Dabar siūlome šešis skirtingus modelius, iš kurių kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamą. Nesvarbu, ar esate užkietėjęs miestietis, kuriam reikia miesto gyvenimui pritaikytos transporto priemonės, ar gausios šeimynos poreikiams tinkamo automobilio ieškantis pirkėjas, iš mūsų siūlomo hibridinių modelių asortimento nuo Yaris, Auris, Auris Touring Sports, Prius, Prius+ ir RAV4 neabejotinai kiekvienas ras sau tinkamą.

hybrid everyone

Sužinokite daugiau apie hibridinius automobilius

Lyderystės hibridinių automobilių rinkoje dvidešimtmetis Lyderystės hibridinių automobilių rinkoje dvidešimtmetis Per paskutiniuosius 20 metų daug kas pasikeitė: mes kitaip bendraujame ir pramogaujame, kitaip suvokiame mus supantį pasaulį. Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Šių metų Frankfurto automobilių parodoje Toyota pristatomi eksponatai akivaizdžiai susieja praeitį, dabartį ir ateitį. TOYOTA GAZOO Racing 2017 komanda pasiryžusi laimėti TOYOTA GAZOO Racing 2017 komanda pasiryžusi laimėti TOYOTA GAZOO Racing komanda su TS050 HYBRID dalyvaus prestižiškiausiose pasaulio ištvermės lenktynėse – 2017 m. FIA Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate (WEC). Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.