1. Terms of use
Spartusis pasirinkimas

Toyota tinklapio nuostatos

Skaitydami Toyota internetinę svetainę, jūs taip pat sutinkate be jokių apribojimų ir išlygų su visomis mūsų bendrovės nuostatomis. Toyota svetainės prieiga - tai šių nuostatų bei visų galiojančių istatymų subjektas.

Copyright © Toyota Baltic AS ("TBA").

Toyota interneto svetainėje yra pateikiama informacija apie visus Toyota gaminius ir Toyota reklamines programas. Aprašyti šioje svetainėje Toyota gaminiai yra parduodami tik Europoje. Jais prekiauja įgaliotieji Toyota atstovai ir servisai, o svetainėje aprašytos reklaminės kampanijos galioja tik nurodytose apraše valstybėse. Visa informacija svetainėje pateikiama tik informaciniais tikslais. Ši informacija negali pakeisti tos informacijos, kurią jums suteikia įgaliotas Toyota atstovas ar servisas. Svetainėje pateikiama informacija nėra teisiškai įpareigojanti ir neatstoja prekybinių pasiūlymų. 

TBA visomis savo pastangomis siekia, kad visa esanti šioje svetainėje informacija būtų teisinga, tačiau jos tikslumo užtikrinti negali ir neprisiima jokios atsakomybės už čia įsivėlusias klaidas, informacijos trūkumą arba jos autentiškumą. Ši interneto svetainė, visa joje publikuojama informacija bei aprašai yra tokie, kokie yra ir jie nesaistomi jokiais garantiniais įsipareigojimais. 

TBA pasilieka teisę keisti informaciją, susijusią su modeliais, įranga, aprašymais ir prekyba be jokio išankstinio įspėjimo.

Pristatymą ir visą šioje internetinėje svetainėje esančią informaciją gina gamybinės ir intelektualinės nuosavybės įstatymai. Šioje internetinėje svetainėje esančią informaciją, tekstus, iliustracijas bei grafikus galite naudoti tik asmeniais, nekomerciniais tikslais. Be raštiško TBA sutikimo, jų ar jų dalies negalima perdarinėti, keisti, perduoti licencijos ar publikuoti, nebent tai skirta tik peržiūrai.

TBA nuomone, interneto tinklas yra svarbi pasikeitimo informacija priemonė, todėl jie sutinka, kad Toyota interneto svetainėse esančios iliustracijos galėtų būti panaudotos asmeninėse bei oficialiose fanų klubų interneto svetainėse, su sąlyga, kad Toyota svetainės administratoriui bus pateiktas prašymas adresu webmaster@toyota.ee.

Informuojame, kad be kitų nepaminėtų kriterijų, bet kokio prašymo vertinimo kriterijai remiasi šia informacija: 
•    Tai nepelno siekianti interneto svetainė; 
•    Interneto svetainėje pateikiamas teigiamas Toyota ženklo bei Toyota gaminių įvaizdis.; 
•    Interneto svetainėje nėra netinkamos arba nelegalios informacijos;
•    Iliustracijos nekeičiamos (ant iliustracijos nėra prirašomas papildomas tekstas, iliustracijos nenaudojamos foto koliažuose, nekeičiamos jų spalvos bei forma, t. t.); 
•    Galima naudoti tik tas iliustracijas, kuriose vaizduojami Toyota gaminiai; Toyota interneto svetainės maketo elementų bei išdėstymo kopijuoti negalima; 
•    Kopijuojamų iliustracijų kiekis turi būti pagrįstas bei atitinkti asmeninio ar fanų klubo interneto svetainės tikslus; 
•    Būtina nurodyti autorinių teisių savininką: „Copyright © Toyota Baltic AS“; 
•    Kaip iliustracijų šaltinis turi būti pateikiamos interneto nuorodos į Toyota svetainę; 
•    Naudodamas iliustracijas, asmuo sutinka bendrauti su TBA, kad būtų galima sukurti nuorodą iš Toyota svetainės į jo svetainę. 

Vartotojas pripažįsta TBA teisę savo nuožiūra atšaukti leidimą naudoti jų iliustracijas, ir jiems apie tai pranešus, vartotojas turėtų nedelsiant ištrinti iliustracijasiš savo interneto svetainės.

Visi šioje interneto svetainėje pateikti prekybos ir paslaugų ženklai bei emblemos yra Toyota Motor Corporation, TBA ar trečiųjų asmenų nuosavybė. Be raštiško Toyota Motor Corporation, TBA ar trečiųjų asmenų sutikimo juos draudžiama kokiu nors būdu naudoti, parsisiusti, kopijuoti ar platinti.

Toyota interneto svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas interneto svetaines, kurios yra visiškai nuo jos nepriklausomos. TBA nesiekia atstovauti ir negali prisiimti atsakomybės dėl šiose interneto svetainėse pateikiamos informacijos ar jos tikslumo, pilnumo bei tikrumo. Dėl visos rizikos, susijusios su Toyota svetainėje nurodytomis interneto svetainėmis, atsakote jūs.

TBA aiškiai atsiriboja nuo bet kokių įsipareigojimų, susijusių su bet kokia tiesiogine, netiesiogine, atsitiktine, logiškai išplaukiančia ar ypatinga žala, padaryta dėl, ar kaip nors susijusia su Toyota svetainės naudojimu, įskaitant, bet neapsiribojant jūsų kompiuterinei įrangai virusų padarytos žalos ir žalos, padarytos dėl jūsų pasitikėjimo Toyota interneto svetainėje pateikta informacija. 

Esant poreikiui, TBA turi teisę bet kuriuo metu papildyti šias nuostatas, dėl to kviečiame jus apsilankyti šiame puslapyje kiekvieną kartą, kai lankote šią internetinę svetainę.

Siusdami į šią Toyota interneto svetainę kokį nors atsiliepimą, jūs sutinkate, kad Toyota turi teisę savo nuožiūra taisyti, įrašyti be jokio atlygio arba visai neįrašyti į šią interneto svetainę gautų atsiliepimų. Toyota neatsako už šioje interneto svetainėje publikuojamų žinučių turinį.