Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

AYGO

TIESIOG VAŽIUOKITE

from 9 990 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 5 l/100 km
CO2 Nuo 113 g/km
 • Sukurtas stebinti

  Manevringas ir pasirengęs kelionėms. Nauja, ryškia išvaizda, patraukliu priekinės dalies dizainu ir siūlomomis įspūdingomis spalvomis išsiskiriantis AYGO leidžia atskleisti savo individualų charakterį.

 • Efektyvumas

  Mes kruopščiai išanalizuojame kiekvieną savo automobilių konstrukcijos detalę, kad iki minimumo sumažintume galimą poveikį aplinkai ir degalų sąnaudas. Tai ypač pasakytina apie naująjį AYGO variklį (2NR-FKE tipo), kuris pasižymi dar mažesniu taršos lygiu ir geresne degalų ekonomija.

 • Kompaktiškas ir manevringas

  Automobilio bendras ilgis siekia 3,45 m, o jo apsisukimo spindulys tėra 4,8 m, tad pamirškite problemas dėl pernelyg siaurų kelių ar posūkių.

 • Pasirenkite netikėtumams

  Kompaktiškas ir miesto gyvenimui pritaikytas AYGO yra aprūpintas visa būtina įranga, kad jaustumėtės saugūs kelyje. Su Pre-Collision (PCS)* ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (LDA)* sistemomis komplektuojamas AYGO yra pasirengęs visiems nenumatytiems atvejams. * Įtraukta į Toyota Safety Sense įrangos komplektą; x-clusiv modeliuose komplektuojama kaip standartinė, o visuose kituose – kaip papildoma įranga.

  Sužinokite daugiau apie saugos įrangą >

AYGO. Kur toliau?

Smagiau gyventi, kai kelionės kryptį galima rinktis pagal nuotaiką. Kompaktiškas, tyliai riedantis ir manevringas AYGO lengvai nardo siauromis miesto gatvėmis. AYGO taip pat stebina savo nauja, ryškia, drąsia ir išskirtine išvaizda. Siūlomos kelios stulbinančios AYGO spalvos suteikia saviraiškos laisvę.

Dabar vairuoti yra daug smagiau nei iki šiol.

Mažiau planuokite, daugiau gyvenkite su AYGO. Ryškus, efektingas ir išskirtinis AYGO padės išsiskirti iš kitų.

 • Šviečiančios detalės

  Ryškus, efektingas ir išskirtinis AYGO su priekiniais LED dienos žibintais šviečia iš tolo. Tas pat pasakytina ir apie AYGO charakteringus galinius LED žibintus, kurių negalima nepastebėti tamsiu paros metu.

 • Nuolatinis ryšys

  AYGO montuojama išmanioji telefono integracijos sistema, kurią saugu ir lengva naudoti, taps nepamainomu Jūsų šturmanu. Jūs galite naudotis savo mėgstamomis išmaniojo telefono programėlėmis 7 colių jutikliniame AYGO ekrane bei savo telefono valdymo balsu funkcija, gauti navigacijos sistemos instrukcijas ir palaikyti ryšį ir keliaudami AYGO.

 • Ištirkite naujas gatves

  Smagiau gyventi, kai kelionės kryptį galima rinktis pagal nuotaiką. Kompaktiškas, sklandžiai ir tyliai riedantis bei manevringas AYGO lengvai nardo siaurais keliukais, sausakimšomis gatvėmis ir sudėtingais stovėjimo aikštelių labirintais. Pasikliaukite impulsu.

AYGO visais aspektais

Rafinuotas, išskirtinis ir ryšį su pasauliu palaikantis AYGO turi viską, ko reikia, kad patenkintų Jūsų poreikius.

Būkite unikalūs

Būkite unikalūs

Išskirtinis, rafinuotas ar patrauklus? AYGO pasižymi unikalia salono apdaila, tinkančia kiekvieno skoniui.

Pasirenkite netikėtumams

Pasirenkite netikėtumams

Kompaktiškas ir miesto gyvenimui pritaikytas AYGO aprūpintas visa būtina įranga, kad jaustumėtės saugūs kelyje. Su Pre-Collision (PCS) ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (LDA) sistemomis komplektuojamas AYGO pasirengęs visiems nenumatytiems atvejams.

Sužinokite daugiau apie saugos įrangą
Įspūdį darantys ratlankiai

Įspūdį darantys ratlankiai

Stilingi AYGO ratų gaubtai ir mašininiu būdu apdoroti lengvojo lydinio ratlankiai yra paskutinis miesto mados klyksmas.

Susikurkite savo AYGO

AYGO. Kurį pasirinksite?

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: