1. Nauji automobiliai
  2. Corolla Hatchback
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Naujasis Corolla hečbekas

Aštresnis. Išmanesnis. Saugesnis.
Pristatome naująjį patobulintą Corolla hečbeką. Toyota patobulino rafinuotą išvaizdą ir šiuolaikišką salono dizainą. Čia įrengtos intuityvios technologijos ir 5 kartos hibridinė sistema, kad vairuoti būtų dar smagiau. Taigi mėgstamiausia pasaulyje Toyota tapo geresnė nei bet kada anksčiau. Išlikite žingsniu priekyje ir pirmieji pasitikite naująjį Corolla hečbeką.
Stilingos naujos priekinės grotelės
Dėmesį prikaustantys „Bi-LED“ priekiniai žibintai
Sportiški 18 colių „GR SPORT Dark Grey Machined“ lengvojo lydinio ratlankiai
Šiuolaikiški jungtiniai galiniai žibintai
Išskirtinis galinis bamperis

Stilingos naujos priekinės grotelės

Naujo dizaino apatinės grotelės su blizgiu tinklelio raštu, „C“ ornamentais ir platesniais rūko žibintų rėmeliais formuoja tvirtesnę modelio stovėseną.

Dėmesį prikaustantys „Bi-LED“ priekiniai žibintai

Įkvėpti plėšriųjų paukščių imponuojančių savybių, J formos priekiniai žibintai kuria intensyvią ir charizmatišką išvaizdą. Šviesos diodai panaudoti ir artimosiose, ir tolimosiose šviesose, tad galėsite naudotis unikalia dvejopa ryškumo funkcija ir aiškiais posūkio signalais.

Sportiški 18 colių „GR SPORT Dark Grey Machined“ lengvojo lydinio ratlankiai

Visiškai nauji 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai sukurti specialiai GR SPORT modeliui. Jie perteikia sportišką automobilio charakterį. Firminis simetrinis dizainas formuoja tvirtą koordinaciją ir trimates funkcijas, GR SPORT modeliui suteikdamas papildomą gylį ir dinamiškumą.

Šiuolaikiški jungtiniai galiniai žibintai

Naujo dizaino jungtiniai galiniai žibintai akcentuoja modernią automobilio išvaizdą ir užtikrina puikų matomumą. Jie – atnaujinto asortimento dalis. Difuzinis vidinis lęšis formuoja paviršinį apšvietimą ir patraukliai atrodo.

Išskirtinis galinis bamperis

Išskirtinės išvaizdos galinis bamperis yra visiškai naujo dizaino. Jis išreiškia automobilio šiuolaikišką ir sportišką išvaizdą. Pagamintas iš TSOP medžiagos, jis užtikrina didelį standumą ir yra lengviau perdirbamas.

Išskirtinis stilius

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite pažvelgę į Corolla hečbeką – jo drąsus ir dinamiškas išorės dizainas. Jį galima paversti dar patrauklesniu, pasirenkant patinkančius dviejų tonų dažus. Nuo dėmesį atkreipiančių „Bi-LED“ priekinių žibintų ir stilingų naujų priekinių grotelių iki žvilgsnį kerinčios GR SPORT komplektacijos: šio dizaino tiesiog neįmanoma nepastebėti.

Sėskitės ir atsipalaiduokite

Corolla hečbekas kiekvienam keleiviui siūlo gerai apgalvotų technologijų ir pirmaujantį klasėje komfortą. Jis suprojektuotas aplink Jus. 

Stiliaus pojūtis

Jei manote, kad Corolla hečbekas gerai atrodo iš išorės, palaukite, kol pamatysite saloną. Mūsų dizaineriai pasirinko aukštos kokybės medžiagų derinį, kuris atrodo pribloškiančiai bei siūlo malonią tekstūrų įvairovę. Išvaizdą puikiai vainikuoja stilingos sportinės sėdynės. Niekas taip neakcentuoja erdvės kaip šviesa, todėl visame Corolla salone išdėstyta įvairių apšvietimo elementų. Vėsus mėlynos ir baltos spalvų atspalvis suteikia salonui stiliaus ir sportiškumo. Dėl daugelio subtilių ypatybių šiame automobilyje bus labai malonu leisti laiką.

Technologijos gyvenimui

Intuityvios technologijos pakylės bet kokią kelionę. Susipažinkite su Toyota Smart Connect. Mėgaukitės sklandžia navigacija debesų pagrindu, funkcija „Voice Agent“, realiu laiku stebėkite eismo situaciją keliuose. Prietaisų skydelyje įrengtame naujajame 10,5 colio jutikliniame ekrane sklandžiai integruota „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, kad galėtumėte naudotis mėgstamomis išmaniojo telefono programėlėmis ir vairavimo informacijos gausa. Vairuotojo prietaisų skydelis taip pat transformuotas – čia sumontuotas naujas 12,3 colio jungtinis ekranas, kurį galima adaptuoti pagal vairuotojo pageidavimus, pasirenkant vieną iš keturių skirtingų režimų: laisvalaikio, išmanųjį, sportiškąjį arba tvirtąjį.

Junkitės prie savo Toyota iš bet kur

Sumaniai suprojektuotoje vairuotojo vietoje – viskas sinchronizuota tarp Jūsų automobilio ir išmaniojo telefono. Programėlė „MyT“ išmaniajame telefone atvers naują jungiamumo pasaulį ir padės vairuoti paprasčiau. Vienu mygtuko palietimu stebėkite keliones, planuokite priežiūrą ir netgi tobulinkite hibridinio automobilio vairavimo stilių. Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu, kad atvėsintumėte arba pašildytumėte saloną prieš leisdamiesi į kelionę.

Galia be kompromisų

Didesnis našumas, nesileidžiant į kompromisus dėl efektyvumo. Mūsų  penktosios kartos įsikraunanti hibridinė technologija leidžia mėgautis didesniu pagreičiu ir galia nepadidinant CO₂ emisijos. Naujas, patobulintas 2.0 modelis pasižymi netgi mažesne emisija.

Smagus vairuoti

Toyota hibridus išties malonu vairuoti. Jie juda itin sklandžiai ir labai sparčiai reaguoja. Vairuodami mieste, galėsite mėgautis palaiminga elektrinio režimo tyla. Be to, jie taupo degalus ir mažina emisiją, tačiau juos vairuoti taip pat paprasta kaip ir tradicinius automobilius. Beje, kadangi jie patys įsikrauna, jų niekada nereikia prijungti prie tinklo. 

Atraskite vairavimo malonumą

Visuose GR SPORT modeliuose įrengiamos tikrosios hibridinės sistemos. Galėsite mėgautis vairavimo malonumu, genami 1.8 litro arba 2 litrų hibridinės sistemos variklio, pasižyminčio puikiais galios parametrais ir pagreičiu bei mažomis degalų sąnaudomis ir CO₂ emisija. Toyota TNGA platforma užtikrina fantastišką valdymą, jos svorio centras žemai, kas suteikia daugiau jaudulio vairuojant.
Toyota T-Mate. Su Jumis – saugesnei kelionei
Siekdami pirmaujančių klasėje saugos funkcijų, Toyota Corolla hečbeke įdiegėme T-Mate – naudingąjį vairavimo partnerį. Jame – naujausios kartos Toyota Safety Sense ir galimybė atnaujinti sistemos funkcijas internetu.
  • Toyota Safety Sense Tarp sistemų veikimo ir funkcinių patobulinimų – pagreičio slopinimo funkcija (reaguojanti į staigų greičio pedalo paspaudimą važiuojant mažu greičiu), sankryžoje darant posūkį susidūrimų išvengti padedanti pagalba, avarinio vairavimo pagalba (nuo šiol ji gali reaguoti į priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones), šoninių smūgių vengimo ir greičio mažinimo kelio vingyje funkcijos. Programinės įrangos internetinio naujinimo funkcija padės laiku naujinti esamas funkcijas ir įtraukti naujų.
  • Vairavimo pagalba Mūsų riboto matomumo zonos stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant. Corolla hečbeke taip pat veikia skubios pagalbos skambučio funkcija ir adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema.
  • Automobilio statymo pagalba Be to, Corolla hečbeke diegiamos kitos naujoviškos T-Mate automobilio statymo pagalbos funkcijos. Kelios iš jų – saugaus išlipimo pagalba, priminimo apie ant galinės sėdynės paliktus daiktus sistema ir galinio skersinio eismo perspėjimo su automatiniu stabdymu funkcija. Taigi galėsite pasitikėti savo jėgomis ir sukurti dar saugesnę vairavimo aplinką sau ir kitiems eismo dalyviams.

Toyota Corolla hečbeko galerija

Susipažinkite su Corolla asortimentu

Vienas dydis nebūtinai tinka visiems. Mūsų Corolla hibridų asortimentas pasižymi įvairiomis funkcijomis, kad geriausiai atitiktų Jūsų individualius komforto bei praktiškumo poreikius.

Žiūrėkite daugiau