Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Corolla sedanas

HIBRIDAS TAIP PAT GALIMAS

Mes pavertėme jį hibridu. Jūs kuriate savo Corolla.

Kaina – nuo 15 300 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 4,5 l/100 km
CO2 Nuo 102 g/km
Vidutinės sąnaudos Nuo 6,3 l/100 km
CO2 Nuo 143 g/km
 • Išskirtinis stilius

  Šiuolaikinį išorės dizainą papildo unikalios detalės – LED žibintai, ryškiai juodos grotelės, chromuota apdaila ir 18 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai. Su naujuoju Corolla sedanu neabejotinai išsiskirsite iš kitų.

 • Patikima dinamika

  Vairuodami naująjį Corolla sedaną, patirsite neišdildomų įspūdžių. Naujasis 1,8 l benzininis hibridinis (2ZR-FXE) galios agregatas užtikrina energingą ir efektyvų važiavimą. Galima rinktis ir mūsų kitą pažangų 1,6 l Valvematic benzininį variklį (1ZR-FAE), kuris patikimai veikia bet kokioje situacijoje.

 • Automobilis, pritaikytas kelionėms po miestą ir už jo ribų

  Corolla sedanas išsiskiria puikiu matomumu ir yra nepaprastai manevringas. Tai ideali miesto transporto priemonė. Bendras sedano ilgis siekia 4,63 m, o apsisukimo spindulys tėra 10,8 m, todėl galėsite lengvai jį pastatyti siaurose vietose ir saugiai manevruoti ribotose erdvėse.

 • Visuomet pasirengęs, net kai Jūs nepasirengę

  Toyota Safety Sense suteikia saugumo jausmą kelyje. Papildžius saugos įrangos paketą naujomis išmaniosiomis funkcijomis, dabar Corolla sedanas Jums gali suteikti dar efektyvesnę pagalbą, užtikrindamas didesnį visų eismo dalyvių saugumą. Pavyzdžiui, Pre-Collision sistema dabar gali fiksuoti dviratininkus dienos metu, taip pat pėsčiuosius tamsiu paros metu.

Naujos kartos hibrido važiavimo savybės

Pirmą kartą pasirodęs hibridinis Corolla sedanas su naujoviška savaime įsikraunančia hibridine sistema leidžia mėgautis energingu važiavimu. Perkamiausias pasaulyje automobilis įkūnija visiškai naują požiūrį į konstravimą ir projektavimą: tai patvirtina naujas stilingas išorės dizainas, iš pagrindų atnaujintas salonas, pažangių technologijų gausa ir bene svarbiausia – patobulinta saugos įranga. Corolla sedanas grįžta – dabar jis dar puikesnis.

Sukurtas kelionėms po miestą ir už jo ribų

Stilingas, efektyvus ir komfortiškas naujasis Corolla automobilis įtiks visiems, nesvarbu, kokį gyvenimo būdą jie propaguotų. Nardydami miesto gatvėmis ar skriedami greitkeliu, Jūs niekada nenusivilsite savaime įsikraunančiu galios agregatu ir patikimu automobilio veikimu, kuriuo garsėja Toyota.

 • Sukurtas išsiskirti iš kitų

  Corolla sedane slypi užburianti patrauklumo galia, kurią perteikia rafinuotos grakščios linijos ir platus aptakių formų kėbulas. Išskirtinį išorės dizainą papildo šiuolaikinės detalės – LED žibintai, chromuota apdaila ir 18 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai.

 • Rafinuotas, erdvus ir komfortiškas

  Salonas su gerai apgalvotomis technologijomis užtikrina maksimalų visų keleivių komfortą – šiuo požiūriu jis geriausias klasėje. Čia kiekvienas maloniai atsipalaiduos ir jausis patogiai. Sumaniai įrengtos dėtuvės, didelė erdvė kojoms ir aukščiausio lygio apdaila leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

 • Naujųjų laikų legenda

  Sukonstruotas ant TNGA (Toyota New Generation Architecture) platformos Corolla sedanas siūlo išskirtinę vairavimo patirtį. Patobulinta pakaba, dinamišku valdymu, žemu svorio centru ir 1,8 l benzininiu hibridiniu varikliu išsiskiriantis Corolla sedanas neabejotinai yra šiuolaikinė legenda.

Įspūdingas iš vidaus ir iš išorės

Naujojo Corolla sedano apibrėžimas neapsiriboja tik išskirtinėmis važiavimo charakteristikomis: jį papildo komfortiškas salonas, sukurtas atsižvelgiant į Jūsų poreikius, patobulintas saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense, užtikrinantis visų eismo dalyvių saugumą, ir naujas hibridinis galios agregatas, kuris leidžia mėgautis įkvepiančiomis kelionėmis.

Mažos degalų sąnaudos, žemas taršos lygis ir malonumą teikiantis vairavimas

Mažos degalų sąnaudos, žemas taršos lygis ir malonumą teikiantis vairavimas

Gyvybingas ir paklusniai į komandas mieste reaguojantis 1,8 l hibridinis variklis užtikrina sklandų ir ramų važiavimą bet kokioje situacijoje. Be to, jo niekada nereikės prijungti prie elektros tinklo, nes Corolla sedanas yra savaime įsikraunantis hibridas. Šis hibridas yra toks, koks ir turi būti.

Išmaniosios technologijos, kuriomis lengva naudotis

Išmaniosios technologijos, kuriomis lengva naudotis

Naudodamiesi valdymo balsu funkcija, galite skambinti telefonu ir reguliuoti garso sistemą neatitraukdami rankų nuo vairo.

Ramybės jausmas

Ramybės jausmas

Toyota Safety Sense paketą sudarančios saugos sistemos dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Patobulintą saugos įrangos paketą papildė išmanesnės funkcijos, kurios gali iš tiesų padėti išvengti susidūrimų.

Susipažinkite su saugos įranga

Kurį Corolla sedaną pasirinksite?

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: