1. Nauji automobiliai
 2. Ülevaade
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Pakeisti modelį

Corolla Touring Sports Luxury Plus

5 durelių universalas

Corolla Touring Sports - Luxury Plus - 5 durelių universalas
Pure White (040)

Nuo

35300.0

Variklis

1,8 Hybrid

Corolla Touring Sports - Luxury Plus - 5 durelių universalas

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Corolla Touring Sports kainoraštis

Susipažinkite su Corolla Touring Sports kainomis
Opens in new window Atverti kainoraštį
 • Dizainas

  Suprojektuotas dėmesiui atkreipti

  Šis automobilis patrauklus žiūrint bet kokiu kampu. Dailus ir trumpas priekinis gaubtas formuoja žemą profilį. Modelio stovėsena – galinga ir tvirta, ją akcentuoja sportinės grotelės ir stilingi vien šviesos diodų žibintai.

 • Tikras vairavimo malonumas

  Rinktis galima iš dviejų hibridinių galios agregatų. 1,8 litro Toyota hibridinės sistemos variklis užtikrina sklandų ir tylų važiavimą. Naujasis 2,0 litrų „Hybrid Dynamic Force“ variklis pakylėja hibridinę sistemą į naują jaudinantį lygį. Jis galingas ir automobilį sparčiai gena pirmyn, todėl galėsite mėgautis dinamišku vairavimu ir energijos pliūpsniu.

 • Ramybės jausmas

  Saugos įrangos paketą Toyota Safety Sense sudarančios naujoviškos sistemos numato galimus pavojus ir padeda efektyviau į juos reaguoti. Apsiginklavus įvairiomis pažangiomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis, tokiomis kaip galinio vaizdo kamera, nematomų zonų monitorius, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema ir adaptyvioji automatinė tolimųjų šviesų sistemos, kiekviena kelionė bus lengva ir smagi.

 • Išmanus ir praktiškas

  Rafinuotas dizainas leidžia pasiimti viską, kiek tik reikia. Viena pusė bagažinės padengta kilimine danga, kita – apsaugine guma. Prireikus daugiau vietos, nuleiskite grindis į apatinę padėtį arba patraukite svirtį ir nulenkite galines sėdynes. Dėl išmaniojo raktelio pakanka pakišti pėdą po galiniu bamperiu ir bagažinės dangtis automatiškai atsidaro arba užsidaro.

Visas ekranas Užverti
Norėdami apsukti automobilį, spustelėkite čia Nuvilkti