1. Nauji automobiliai
  2. Practical
Spartusis pasirinkimas
  • Erdvės pakaks viskam

    Aktyviam gyvenimo stiliui ir augančioms šeimoms reikia automobilio, kurio erdvė ir universalumas leistų atremti bet kokį iššūkį. Net kai važiuoja visa šeima, Corolla Touring Sports bagažinė išlieka erdvi ir universali.

Universalumas gyvenimui

Corolla Touring Sports mažos emisijos hibridinę elektrinę technologiją sujungia su erdve ir praktiškumu. Salone erdvu bei patogu, o lanksti ir šeimos poreikius atitinkanti bagažinė pasiruošusi išlaikyti bet kokį gyvenimo iššūkį. Bagažinės grindys visiškai plokščios, jas galima apversti ir reguliuoti jų aukštį. Nulenkite galines sėdynes ir galėsite naudotis 1 606 litrų erdve bagažui. Puikiai tiks visoms aktyvaus gyvenimo reikmėms. Jūsų automobilis, Jūsų tvarka.
  • Penkiavietis Corolla Touring Sports telpa 5 žmonės ir 596 litrai bagažo – erdvės pakaks keturiems–penkiems dideliems lagaminams ir dar liks vietos. Standartinės konfigūracijos bagažinė yra itin praktiška.
  • Trivietis Reikia pervežti ilgą, netradicinės formos daiktą? Sėdynes galima nulenkti santykiu 60/40 ir gerokai padidinti bagažinės ilgį, išlaikant vieną vietą antrojoje sėdynių eilėje.
  • Dvivietis Problemos nesukels net ir labai dideli kroviniai. Galite nuotoliniu būdu nulenkti visą antrąją sėdynių eilę ir suformuoti plokščias grindis – gausite didžiulę erdvę.
  • Atsidaranti bagažinė

    Jei gyvenate visavertį gyvenimą, retai važiuojate be bagažo. Kai rankos užimtos, smagu žinoti, kad Corolla turi laisvųjų rankų jutiklį, aktyvuojamą pėdos judesiu. Turėdami išmanųjį raktelį kišenėje, tiesiog mostelkite pėda po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis automatiškai atsidarys (užsidarys). Naudojantis šia bagažinės užsidarymo ir užsirakinimo funkcija lengva apsaugoti savo daiktus.

Pasiruošęs viskam

Lengvai pertvarkoma Corolla automobilio bagažinė tiks viskam. Reikia daugiau erdvės? Tiesiog nuleiskite bagažinės grindis ar patraukite svirtį ir nulenkite galines sėdynės, suformuodami plokščias grindis. Nenorite sušlapinti ir sutepti bagažinės kilimo? Apverskite grindų pertvarą ir patvari gumos apdaila puikiai tiks šunims, sodo augalams bei šlapiai banglenčių sporto įrangai pervežti.