1. New Cars
  2. Hilux GR Sport
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Atraskite naująjį Hilux GR SPORT

Nauja legendos išvaizda


Patvariausia pasaulio ikona ikona, gaminama nuo 1968 metų, nuo šiol – dar patrauklesnė. Pasitikite naująjį Hilux GR SPORT.

Galingą Hilux modelių gamą papildome sportišku dizainu ir patrauklia dinamika. GR SPORT komplektacija – išskirtinis legendinės istorijos skirsnis.

Hilux GR SPORT pasižymi žvilgsnius atkreipiančiu stiliumi ir kalnus verčiančiu pajėgumu. Tai – neprilygstamas darbo ir laisvalaikio pikapas.

Išskirtinė išvaizda

Dėl unikalaus stiliaus, įkvėpto TOYOTA GAZOO Racing, Hilux GR SPORT išties išsiskiria. Juodo tinklelio priekinės grotelės su pastebimu užrašu Toyota, 17 colių dviejų tonų juodi GR SPORT lengvojo lydinio ratlankiai ir juodi ratų arkų apvadai suteikia automobiliui Dakaro raliui tinkamą išvaizdą. Viduje – išskirtinės GR SPORT juodos odos ir sintetinės zomšos sėdynės, papildytos įspūdingais raudonos spalvos ir anglies pluoštą imituojančiais akcentais.

Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę

Hilux GR SPORT slepia unikalius komponentus, kurie padeda stilingai sugerti bet kokio reljefo iššūkius. Tikro ralio dvasios įkvėpti įspūdingi raudonos spalvos vienvamzdžiai amortizatoriai ir sutvirtintos priekinės spyruoklės užtikrina judresnį ir tikslesnį valdymą bei didesnį komfortą tiek automagistralėse, tiek ir bekelėje. Galingas 2,8 litro dyzelinis variklis savo klasėje yra galingiausias (204 AG ir 500 Nm sukimo momentas) ir efektyviausias.

Stilius be kompromisų

Su stilinguoju Hilux GR SPORT nesileiskite į galimybių kompromisus. Šis modelis pasižymi tokia pačia įspūdinga naudingąja apkrova (1 t) ir 3,5 t vilkimo pajėgumu kaip ir kiti šios gamos nariai, tad sunkius krovinius pervešite be jokio vargo. 4x4 sistema, kuri gali būti valdoma ir mechaniškai, kartu su bekelei skirtomis pagalbinėmis sistemomis padės įveikti sudėtingiausius kelionės ruožus. Hilux GR SPORT sukurtas niekada nesustoti. Čia įrengtas automatinis riboto praslydimo diferencialas, įdiegta pajudėjimo įkalnėje kontrolės sistema ir aktyvioji traukos kontrolės sistema.

Kokybiškas salonas

Hilux GR SPORT – tvirtas išorėje, bet patogus viduje. Čia sklandžiai suderinamas darbas ir laisvalaikis. Planšetinį kompiuterį primenančiame 8 colių Toyota Touch® 2 ekrane valdysite platų multimedijos sistemos funkcijų asortimentą. Čia apstu pramogų ir junglumo galimybių: nuo Apple CarPlay® ir Android Auto® iki JBL garso sistemos su technologija Harman CLARi-Fi. Kur Jus benuvestų nuotykiai, pažangios saugos ir pagalbos sistemos Toyota Safety Sense bus čia pat ir rūpinsis Jumis.

Išbandyta ekstremaliai

Ikoniškasis Dakaro ralis – neprilygstamas transporto priemonių kokybės, patvarumo ir patikimumo išbandymas, besidriekiantis  – nuo didingų smėlio kopų iki rieduliais išvagotų slėnių. Ten, kur svarbiausia – patikimumas, Hilux ir toliau įrodo savo legendinį tvirtumą. 2022 metų lenktynėms pristatę – visiškai naują Toyota GR DKR Hilux, turime tik vieną tikslą – pergalę. Dar vieną. Kaip ir įprastiems keliams skirtas modelis, Hilux GR SPORT sukurtas ir išbandytas ekstremaliausiose pasaulio vietose. Nes jis – kitoks nei bet kuris kitas pikapas.

Hilux komforto zona

Žiūrėkite daugiau