Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Hilux

Tvirtas nuo 1968 m.

Kaina – nuo 29 550 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 8,9 l/100 km
CO2 Nuo 234 g/km
 • Pribloškiantis dizainas

  Tai pats drąsiausias Toyota charakteringas dizainas su išraiškingomis formomis ir aštriais kampais, kurie išryškina neprilygstamą automobilio tvirtumą. Visos detalės byloja apie rafinuotą galią – nuo trimačių radiatoriaus grotelių iki platėjančių masyvių ratų arkų ir dinamiškų šoninių linijų.

 • Tvirtas tiek vidumi, tiek išore

  2,4 l D-4D variklis pasižymi stulbinančiu našumu, kurį lemia įdiegta nauja technologija, ženkliai padidinanti sukimo momentą žemų bei vidutinių sūkių diapazone ir užtikrinanti išskirtinį pagreitėjimą. Dėl šios technologijos Hilux taip pat pasižymi išskirtine velkamąja galia.

 • Viskas parengta iššūkiams įveikti

  Gero turi būti daug. Hilux dabar gali gabenti didesnį svorį nei bet kada anksčiau – jo naudingoji apkrova siekia 1 toną. Be to, atnaujintos konstrukcijos ir padidintų matmenų priekabos sritis užtikrina daugiau vietos ir leidžia gabenti stambius krovinius.

 • Išmaniosiomis funkcijomis užtikrinta sauga

  Toyota Safety Sense sistema papildyta išmaniosiomis funkcijomis, užtikrinančiomis didesnį saugumą vairuojant, pvz., adaptyviąja greičio palaikymo sistema ir susidūrimo su pėsčiaisiais ar dviratininkais tamsiuoju paros metu išvengimo sistema.

  Susipažinkite su saugos funkcijomis >

Tvirtas nuo 1968 m.

Pasirengęs bet kokiems iššūkiams

Pasirengęs bet kokiems iššūkiams

Hilux pasižymi ne tik pikapui būdinga galia bei tvirtumu, bet ir novatoriška technologija. Tai visiškai nauja vairavimo patirtis.
Sužinokite daugiau

Įprasta diena su Hilux

Hilux įrengta daug naujoviškų technologijų.

 • Pritrenkianti išvaizda bet kokioje aplinkoje.

  Prie kėbulo prilipęs purvas ar smėlis Hilux nėra trūkumas. Retas pikapas gali tuo didžiuotis. Jo tvirta išorė, atspari svilinančiam karščiui ir žvarbiam šalčiui, puikiai atrodo atliekant bet kokį darbą, leidžiantis ieškoti nuotykių ar pramogauti.

 • Tikras galiūnas.

  Hilux keičia galios sampratą: 2,4 l D-4D variklis pasižymi stulbinančiu našumu, kurį lemia įdiegta nauja technologija, ženkliai padidinanti sukimo momentą žemų bei vidutinių sūkių diapazone ir užtikrinanti išskirtinį pagreitėjimą.

 • Tvirta išorė, komfortiškas vidus.

  Šis pikapas išsiskiria kokybiškai įrengtu salonu, dailiomis ir patvariomis medžiagomis bei pažangiausiomis technologijomis maksimaliam komfortui užtikrinti. Jame įrengta geriausia klasėje elektroninė valdymo sistema kėbulo svyravimams mažinti, kuri leidžia mėgautis prabangiam visureigiui būdingu tolygiu važiavimu.

Kurį Hilux pasirinksite?

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: